Особисті переписи - Запитання і зауваження

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Kasia, 15 Травень 2008.

  1. LVitaliti

    LVitaliti Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Спочатку спробувала взагалі без меду - мені добре, а от мамі, як завжди, не солодке... на наступний раз додала трішки до смаку, під рукою був натуральний, його і додала, це все уже на ваш вибір))
    в неділю були родичі, то зацінили, такий собі замінник цукерок до кави :)
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

     
  3. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

     
  4. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: З особистих рецептів

    Так само як і для отримання користі з меду то його треба не одну ложечку, а досить багато. Прийом має бути дозований і регулярний.
    А традиційні медові пряники, і всяке таке?
     
  5. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: З особистих рецептів

     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    мені нещодавно дали рецепт такого печива без цукру, правда я ще не робила
    Олії тут як на мене забагато, я хочу то печиво зробити, але олії дам менше.
     
  7. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: З особистих рецептів

    концентрація інша, я думаю, 200-грамове горня чаю з ложкою меду і 700-800 грам печива з тою ж кількістю меду - є трохи різниця. Але то таке, то я себе так заспокоюю бо дуже вже люблю медову випічку :)
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: З особистих рецептів

    Ну оливкову, то я б взагалі не давала. Я робила недавно подібне і давала 1/3 скл олії, і на маслі робила, тільки масла було 1/2 скл тобто 100 грам. Дуже смачний кексик без цукру і без муки, лишень з перемеленими вівсяними пластівцями. Вийшло ДУЖЕ малосолодке. Муж сказав, що розсипається (ну бо, що буде триматись купи, якщо там нема нічого гливкого) а я з донькою зацінили. Під молочко чи до кави - саме наше!
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    а чого ні? Я от думаю зробити, то хочу дати просто ложку олії, але таки олії, а не масла, якось звикла до оливкової. а півшклянки оливкової то явно забагато..
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: З особистих рецептів

    Вона має запах і вся випічка буде віддавати тим душком. Я не люблю. В салаті так, але не в випічці.
    Плюс, ложка то явно замало. Там порушиться пропорція рідких і сухих складників. Якщо треба замінити олію чимось, то її краще замінити яблучним соусом. Можна також взяти тоді кокосову олію. Є навіть без запаху, хоча я кокосовий запах і смак люблю.
     
  11. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: З особистих рецептів

    Хіба то багато пів-стакана? Приблизно 70 грам олії. На чотири стакани основи, плюс додатки, то цілком нормальна кількість.
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Особисті переписи - Запитання і зауваження

    Я також вважаю, що небагато. Якщо треба, то можна зменшити до 1/3 склянки.
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Особисті переписи - Запитання і зауваження

    я десь так і зробила і вийшло прикольно, мені смакує! Дала туди диньки і лляне насіння, буду тепер таке частенько робити! Бо часом буває хочеться щось перекусити. На вигляд може і не дуже , та й може для когось на смак надто прісне, але як для мене, то якраз те, що треба
     
  14. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Особисті переписи - Запитання і зауваження

    питання до Alicia щодо шоколадного торта
    якого розміру у Вас форма? я спершу почала тісто викладати у 28 см, але його було конкретно забагато, ніяк тонко не виходило (форма низька, як у вас).
    потім переклала у 30 см, але теж трохи грубо, більшої вже не мала :).
    що вийшло ще не знаю, як раз допікається, але на запах зараз сусіди почнуть збігатись :).
     
  15. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Особисті переписи - Запитання і зауваження

    28 см, а ви його також не розкатували? бо я так шматочками викладала-розподіляла. І було не тонко, але і не забагато :girl_blush2:
    ой, хоч би вийшло. я вже хвилююся, комбінувала цей перепис з відео-рецепта і ще одного, то не виключаю помилки зі своєї сторони.
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Особисті переписи - Запитання і зауваження

    оу, то що я люблю, а є десь рецептик? :)
     
  17. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Особисті переписи - Запитання і зауваження

     
  18. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Особисті переписи - Запитання і зауваження

    я би таким рецептиком розв"язалася, а ви зав"язуєте :)
    давайте, смачний певно, аж ну. Я саме терте какао по сто грам згризаю, гірким шоколадом не залякати!
     
  19. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Особисті переписи - Запитання і зауваження

    не розкатувала, теж руками по формі розподіляла. вже думаю, може то я масла забагато дала, відповідно і муки чуть більше пішло, але зазвичай на ту форму роблю порцію з 100 гр масла і 1 жовтка. на вашому фото точно тонше тісто, ніж вийшло в мене )).

    та чого? :) я люблю експерименти. а чоловік з"їсть все зі смаком шоколаду :girl_haha:
    нинішній торт відправляю на ніч в холодильник, вранці будемо пробувати. але на вигляд все вийшло.
     
  20. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Особисті переписи - Запитання і зауваження

    я тоді виправлю к-сть масла і жовток один, тісто все одно там краще, щоб тонше було, весь смак в начинці. А я на кухні зовсім віднедавна шаманю, поправляйте, якщо що (муж каже, що вселився рататуй)