Паркани і все, що з ними пов"язано

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Borodinka, 26 Серпень 2009.

  1. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    У цій гілочці мені би хотілося обговорити різні види і дизайни парканів: дерев"яні, ковані, просто металеві, кам"яні, а також високі і низькі, привабливі і надійні, нестандартні і цікаві. Яким на вашу думку має бути паркан?
    Нам дуже потрібно поміняти стару сітку навколо городу, от хочу з вами порадитися і собі помріяти!
    От одна з ідей.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 12
  2. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Паркани і все, що з ними пов"язано

    Ой, то наша болюча тема. Також ніяк не можемо визначитися з парканом.
    Я мрію про живий паркан. Коли одна коло одної висаджені туйки, краса неземна. Але й дорога.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Паркани і все, що з ними пов"язано

    а це реальне фото? чи то фотошоп-проект?
     
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Паркани і все, що з ними пов"язано


    Та, напевно, реальне, але скільки ж фарби різної йтиме кожен раз на оновлення!!! Але таку красу я б хотіла мати, байдуже фарба...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Паркани і все, що з ними пов"язано

    А може хтось собі робив паркан, знає хорошого майстра чи може порадити дешеву гуртівню. Можливо є якісь гарні варіанти, але з підручних матеріалів?
     
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Паркани і все, що з ними пов"язано

    Мій сусід купив всі складові для кованого паркану, вдома сам варив, мурував фундамент і тд... здається у звичайних буд. супермаркетах ці складові продаються.
    Також там є основи під деревяні паркани...
    Ми наразі зробили у квітнику з сітки паркан, але сітка оброблена якимось пластиком...

    А, ну і є страшненькі європаркани, їх певне найлегше поставити, але аби вони мали вигляд людський то треба добре подумати як їх оформити...
     
  7. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Паркани і все, що з ними пов"язано

    Я ,канєшно,діко ізвіняюсь,але на фото Бородінки - то не паркан, а брамаі хвіртка.Будьте уважні при перегляді.:girl_haha::girl_haha::girl_haha:
    Паркан повинен бути виконаний у тому ж стилі,що і будинок.Якщо будинок оздоблений декоративним каменем ,слід використати камінь і воздоблені паркана.Мені до вподоби паркани з декоративного каменю( але не глухі 2 метрові)з кованими вставками,через які видно газон,квітник
    Але і тут багато що залежить від сусідів.:girl_haha::girl_haha::girl_haha:Ну і брама з хвірткою мають бути у тому ж виконанні.
    Багато хто з жителів нашого села на кованих брамах вставляють свої ініціали,гарно переплетені ,посеред кованої брами.Але то задоволення доволі не дешеве:girl_in_dreams::girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Паркани і все, що з ними пов"язано

    Ви праві, але ж то також може бути частиною паркану - я це як ідею, а не проект до виконання ;) Оце вже паркан?
    [​IMG]
    Ще ось таке...
    [​IMG][​IMG]
     
  9. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Паркани і все, що з ними пов"язано

    а мені не подобаються глухі паркани! ну хіба, коли величезна площа! а то поставлять: до стіни хати 2 м і паркан за яким нічого не видно, нічого не росте, один грибок на стінах будинку...
     
  10. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Паркани і все, що з ними пов"язано

    Ксенююю! Оці приклади з олівцями саме Ваша тема!!! Ще й помічниці для розмальовування з неабияким досвідом.
    Нам колись шваґро робив пісочницю із брусків, що так і називаються "олівець". Можливо із них справді можна було б цю ідею реалізувати. Але, як на мене, варто залишати між такими олівчиками проміжки.
     
  11. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Паркани і все, що з ними пов"язано

    а ще я балдію, коли люди роблять "круті" паркани (глухі, ковані, муровані ітд), щоб всі бачили, які вони заможні. А самі в цей час купують дітям пігнивші банани і сосиски по 10 грн. (то як приклад). В мене таких сусідів ого-го. Не розумію... А ще не розумію як роблять паркани з дерева, а в хату "несуть" меблі з ДСП, МДФ ітд???:girl_crazy:
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  12. cream

    cream New Member

    Відповідь: Паркани і все, що з ними пов"язано

    Я цього року нарешті засилилася в будинок, невеличкий, та й ремонт ще не закінчений, треба дах, фасад робити. Та для мене це величезне задоволення, головне в цьому питання, присутність відчуття естетики, та безперебійне фінансування)) А все решта "Тося" зробить. Хочу паркан (точніше живий пліт), приблизно 1.5 м заввишки. Підкажіть, пліз, з чого найкраще виростити і де можна купити саджанці недорого (крім "Галсаду" на об"їздній, р-н вул. Зеленої, нічого не приходить на думку). Дякую
     
  13. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Паркани і все, що з ними пов"язано

    хіба такий паркан буде функціональний? маю на увазі, чи різні песики не будуть ходити по вашому подвір"ї?
     
  14. meros

    meros New Member

    Відповідь: Паркани і все, що з ними пов"язано

    нарешті і ми беремось за парканчик, тобто парканчик в нас вже є треба ворота!
    Не хочу прив"язуватись до нього, бо робили давніше, примітивний, без особливих елементів ковки, а от ворота хочу якісь цікаві!
    Порадьте хорошого майстра/коваля!
     
  15. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Паркани і все, що з ними пов"язано

     
    • Подобається Подобається x 1
  16. cream

    cream New Member

    Відповідь: Паркани і все, що з ними пов"язано

    Маю надію, що ні. Підзбирала багато інфи на різних форумах (по будівництву, ландшафтному дизайну). Професіонали запевняють, що якщо здійснити правильну висадку та грамотно доглядати, має бути такий живопліт досить щільним.
    Крім того маю страх швидше не до псів, а до котів, мітять сволоти...сморід такий...ого-го
     
  17. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Паркани і все, що з ними пов"язано

    ну від котів жоден паркан не спасе :) ми також посадили живоплід з туй та ялівця, але попід паркан (з сітки)
     
  18. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Паркани і все, що з ними пов"язано

    потребую поради!
    потрібно поставити паркан між такими спареними котеджами
    [​IMG]
    задній двір, звичайно, обгороджений для всіх, як тут[​IMG], але в нас цегла і ковка. а потрібно відгородити внутрішню територію (від дому і до загальної огорожі). площа ділянки не велика, тому паркан повинен бути делікатним, не надто громіздким. знайшла такі варіанти:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    але хочеться чогось цікавішого, тому прийшла сюди по довомогу:)
     
  19. ReyeN

    ReyeN New Member

    Відповідь: Паркани і все, що з ними пов"язано

    в мене аналогічно)

    от щодо паркану - я хочу простенький дерев'яний, щоб було видно газончик... але чоловік хоче масивні муровані стовбці до того паркану, от і незнаю чи добре то разом буде виглядати...??? (((


    тоді вам би добре було б відгороджувати парканом із ковки, щоб все разом гармонійно дивилось....

    ---------- Додано в 13:04 ---------- Попередній допис був написаний в 13:01 ----------

    я ще колись на гуртовому шуварі бачила щось подібне

    і ще є в Підбіцях, це як їхати по Тр.Глинянському і далі, недоїжаючи до об'їзної...

    ---------- Додано в 13:09 ---------- Попередній допис був написаний в 13:04 ----------

    дуже подобається щось отаке
    [​IMG]

    [​IMG]

    але я б робила трохи більші проміжки між планками...
     
  20. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Паркани і все, що з ними пов"язано

    ми на наступний рік плануэмо робити огорожу і поруччя для сходів,балкону. Як я хочу з дерева, я просто балдію від такого оформлення, тим більше нам будинок дозволяє, в плані стилю.
    [​IMG]