Пахова грижа

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем zuzya, 4 Січень 2012.

  1. zuzya

    zuzya New Member

    Сьогодні малому(2р2м)поставили діагноз пахова грижа - операція,дали скерування на Орлика . Можливо хтось стикався з такою проблемою,що можете порадити,можливо знаєте скільки ця процедура зараз коштує?
     
  2. SniganaN

    SniganaN New Member

    Відповідь: Пахова грижа

    А Вам терміново треба робити операцію? Наскільки я знаю, якщо зараз не турбує, то можна трохи почекати, просто у випадку якщо вона вилізе, то треба відразу до хірурга їхати щоб вставив назад, а так просто дивитись, щоб дитина не піднімала важкого і взагалі дуже не напружувалась. Незнаю як на Орлика, а в Ахмадеті купили нове обладнання і ця операція проходить дуже швидко: наркоз на 15 хв., біля пупочка роблять маленький надріз, шрам потім майже не буде видно, вводять трубочку з камерою і безпосередньо біля грижі шприцом вводять спец. речовину типу клею. Це займає 1 день, зранку прийшли- вечером додому.
    Хороший дитячий хірург- Дворакевич Андрій Орестович.
    Слово "операція" звучить страшно, але надіюсь мій допис трохи заспокоїть Вас.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. amazon

    amazon New Member

    Відповідь: Пахова грижа

    В мене син мав таку пахову грижу в 4 роки-ми оперували в Чорнобильській.Оперував Павлик-дуже ним задоволена,все пройшло швидко і без ускладнень-на наступний день поїхали додому.
     
  4. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Відповідь: Пахова грижа

    SniganaN
    Ви , напевно , говорите про пупочну грижу , бо мій племінник мав операцію , коли йому защемило пахову грижу і це не була проста операція , а досить складна - під загальним наркозом .Сестра потім ще з ним деякий час пролежала в лікарні ! Малому було на той час 2 місяці ,операцію робили на Орлика .
     
  5. amazon

    amazon New Member

    Відповідь: Пахова грижа

    В нас була операція під заг.наркозом-але все пройшло супер.дякувати Богу,щоч я тоді страшенно переживала:d25:
     
  6. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Пахова грижа

    Малому (старшому) було 1рік і 3 місяці, коли я в нього виявила пахову грижу. Сказали, що можна оперувати пізніше, а можна відразу. Але якщо її защемить, то треба буде терміново оперувати. Я вирішила, що краще прооперувати планово, а не чекати, "поки грім вдарить". Ми поздавали всі аналізи, лягли в стаціонар і прооперували . Оперували під загальним наркозом. Дитина потім тяжко відходила від нього: висока температура, блювота. Потім були щоденні перев"язки напротязі тижня. Зараз слава богу все добре. Вже навіть шраму майже не видно.
     
  7. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: Пахова грижа

    От і ми зіткнулися з такою проблемою. В молодшого виявили пахову грижу. Плануємо оперувати (аж мороз від того слова по шкірі пішов) в Охмадиті. Підкажіть, будь ласка, скільки то коштує, хоч приблизно, можна в ПП.
     
  8. zyzylka

    zyzylka New Member

    Відповідь: Пахова грижа

    До якого дитячого хірурга краще звернутись з проблемою пахової грижі? Порекомендуйте хорошого лікаря, синочку 1,5 міс., педіатр поставив діагноз вроджена пахова грижа:cry:
     
  9. shelby

    shelby New Member

    Відповідь: Пахова грижа

    Дівчатка, хто робив дітям операцію на пахову грижу напишіть будь-ласка скільки коштували послуги анастазіолога і хірурга. Завтра будем робити операцію на Орлика а я навіть і близько не орієнтуюсь в цінах... дякую!
     
  10. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Пахова грижа

    анастезіолог сам скаже скільки йому дати, можете його заодно спитати, скільки дати хірургові.
     
  11. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Сьогодні проходили медогляд і тут нам сказали, що в сина (3,5 роки) пахова грижа. Я зараз в шоці, бо візуально в малого все симетрично, нічого не видно і його нічого не турбує. Сказала лікар, що треба робити операцію. Хочемо трішки пізніше їхати в Охмадит до Поцюрка на огляд. Але, дівчатка, поділіться недавнім досвідом. Чи при паховій грижі завжди роблять операцію? Якщо робити операцію, будь ласка, зорінтуйте в скільки то обійдеться (бо навіть не знаю, на що розраховувати). І наскільки то болісно? (нам,певне, ще будуть голівку виводити через фімоз) Скільки часу займає адаптація?
     
  12. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    В малої виявили пупкову грижу, сказали що треба оперувати зараз бо в старшому віці це буде складніше зробити((, залізла в нет і знайшла інфу що до 5-ти років її можна вправити, а нам якраз через місяць 5 років... звичайно що піду ще до іншого лікаря, бо сама думка про операцію страшить, але все ж може хто з таким стикався, потребую поради.
     
  13. Senutka

    Senutka Member

    Привіт.Виключно з свого досвіду розкажу, що стрибнула з батареї в 5 років та вискочила у мене пахова грижа.Ми ходили на вправляння, яке нічого не дало, потім затягнулось(мама не могла наважитись) і аж в 9 років зробили операцію на орлика.Лікар сварився, бо не можна так довго ходити, до того ж з часом вона буде збільшуватись.Зробили за 15 хв. під загальним наркозом.Зараз видно маленький шрам (через 20 років).
     
  14. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    з паховою грижою інша історія, ніж з пупковою. пахова грижа, якщо вона є, то нікуди не зникає, її рано чи пізно все одно треба оперувати. а от пупкова справді можу сама затягнутися в ранньому віці. отут справді питання, якщо дитині от-от уже 5 років і пупкова грижа не затягнулась, то, можливо, таки прийдеться оперувати. але консультуйтесь у лікарів.
     
  15. Настік

    Настік New Member

    Нам робили операцію в 5місяців-діагноз пахова грижа на Оплика. Нам порадили лікарку Шевченко (дуже хороший спеціаліст!!!!) все пройшло добре. Якщо вас щось цікавить напишите номер телефону, я вам задзвоню і все розкажу:,)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  16. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Мені діагностували ще в 6 років. Не знаю (не оперували чи мама не хотіла), але втручання не було і я живу з нею :girl_yes2:.
     
  17. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    та з нею можна жити, теж є один знайомий,який уже 25 років живе з паховою грижою, але йому рекомендовано не перенапружуватися і не займатися силовими видами спорту. поки він молодий і його ще не турбувало, але не знати, як буде далі, декому вже і в зрілому віці роблять цю операцію.
    я дуже перелякана мама і коли сказали, що в сина пахова грижа і що треба робити операцію (рано чи пізно), то ми її зробили. і тепер мені спокійніше, що в сина вже нема тої вади, так як він дуже активний, ще й хлопчик і в майбутньому йому доведеться носити тягарі, та й спортом буде займатися яким хоче, бо він добре фізично розвинений. інакше я би себе просто згризла постійними думками - "а що буде як то підніме", "а цим йому не можна займатися", "а як грижа вилізе". тепер я заспокоїлась)
     
  18. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    І ми в цій темі, на жаль.
    Почну з початку.
    Проходили плановий медогляд спеціалістів (малючку 1,8 майже). Тут хірург (Лебедевич на Орлика) каже, що так і так, внаслідок водянки у малюка у паху справа, є прошарок рідини. УЗД на Орлика (до речі, на майбутнє, казали мені лікарі, що дуже часто узд-спеціалісти на Орлика "пропускають" чи то не бачать проблем, тому до них більше не звертатимусь) не підтвердило, діагноз "збільшений лімфовузл". Але хірург настоювала на своєму, що це не лімфовузл, а водянка.
    Після цього за пару днів звернулись до чергового хірурга в Чорнобильській (Киричук). Знову УЗД (Жельов, до речі, мені сподобався як фахівець). Діагноз - "водянка сімяного канатика, ймовірно пахова кила (грижа)". Тобто до кінця не впевнений ніхто чи то водянка чи то грижа. Але всі спеціалісти (крім уздиста на Орлика) рекомендували забрати, тобто робити операцію і не зволікати, хоч час до 6 років є.
    Ззовні нічого не помітно, хіба при пальпації і то в вертикальному положенні можна відчути затвердіння розміром з маленьку фінікову кісточку. Малюка наче не турбує, але хто зна...
    Порадьте, хто стикався з такою проблемою в хлопчиків. Йти до ще одного спеціаліста? Чекати? Робити терміново оперативне втручання? Я щось розгублена... Якби впевненість спеціалістів в остаточному діагнозі, а то "ймовірно", "напевне", "можливо"...
    Бачила, @Megan писала в темі "Порадьте хірурга" про схожу ситуацію в сина.
     
  19. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    @aknytsU сходіть ще до когось, може, до Дворакевича в Медікавер чи Охмадит. В свій час він мені найбільше сподобався, оперував доньці пахову грижу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    І я хотіла порадити ще до когось звернутись. Ми з паховою грижою опервались у Курило, то є 2-га хірургія на Орлика. Ще нам також радили Дворакевича. Про них обох є добрі відгуки.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1