передвісники пологів

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitulinka, 16 Липень 2009.

  1. Kapitulinka

    Kapitulinka Well-Known Member

    в кого що було?)

    бо маєм одну майбутню маму,яка вже дочекатись не може.коли ж нарешті)))
    а воно все ніяк не хоче родитись:girl_in_dreams:
    може признаки вже є,а ми їх просто не помічаєм..
    поділіться досвідом))):girl_in_dreams:
    будь ласкА!))):girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. Malva

    Malva Member

    Відповідь: передвісники пологів

    Взагалі-то в кожного по різному. В мене, наприклад, десь за тиждень до пологів матка затвердівала на кілька секунд по кілька разів на день. Потім все частіше і частіше. За добу до пологів виходила пробка, також були часті позиви в туалет, схватки стали частішими і болючими... А далі пологовий і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Iryha

    Iryha Well-Known Member

    Відповідь: передвісники пологів

    Привіт! Ми гуляли з чоловіком два тижні до пологів і мене декілька разів хапав внизу живіт (так як схватки). Ми вже злякалися прийшли до лікаря, а вона сказала, що це тільки передвісники. А через 2 тижні в 2002 році з"явилася наша ляля.:girl_flirt:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Львів_янка

    Львів_янка Well-Known Member

    Відповідь: передвісники пологів

    А я за 2 тижні до пологів схудла на 2 кг, а за 2 дні до родів у мене страшно боліла лобкова кістка
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: передвісники пологів

    Передвісники пологів

    Із чого починаються пологи?


    Рідко, коли пологи починаються раптово. Звичайно за 2-4 тижні до пологів під впливом гормональних змін в організмі жінки відбуваються певні процеси, які називаються передвісники пологів.

    «Опущення» живота
    Майбутня мама може раптом помітити, що їй полегшало дихати, а живіт змістився долілиць. «Опущення» живота відбувається за рахунок введення передлежачої частини плода у вхід малого тазу й відхилення дна матки вперед внаслідок деякого зниження тонусу черевного преса. Сидіти й ходити при цьому стає трохи сутужніше. У первісток живіт опускається зазвичай за 2 - 4 тижні до пологів. У тих хто народжує знову - напередодні пологів. Буває, що «опущення» живота не відбувається зовсім.

    Частішання сечовипускання й дефекації
    Позиви до сечовипускання стають частіше, тому що збільшується тиск на сечовий міхур. Гормони можуть впливати й на кишечник жінки, викликаючи деяке розрідження стула. Приблизно, як перед іспитом.

    Болі внизу спини
    Після зсуву дитини долілиць жінка може відчувати некомфортні відчуття в області попереку.

    Зміна рухової активності плода

    Маля може то трохи затихати, то дуже активно рухатися. Але все-таки більшість жінок відзначають перед пологами деяке зниження рухової активності дитини, пов'язану з тим, що при масі біля 3-х кг дитині тісно в порожнині матки.

    Нерегулярні скорочення матки
    Після 30-го тижня вагітності можуть з'явитися хибні перейми. Вони нерегулярні й безболісні. Дуже часто їх приймають за початок пологів. Але якщо не встановлюється регулярний і тривалий ритм цих переймів, а інтервали між ними не скорочуються, то це зовсім не початок пологів.

    Емоційна нестійкість
    Зміна настрою багато в чому пов'язана з нейроендокринними процесами, що відбуваються в організмі вагітної перед пологами. Стан апатії може зненацька змінюватися бурхливою діяльністю. Проявляється інстинкт «гніздування». Жінка готується до зустрічі маляти: шиє, чистить, миє, прибирається.

    Зміна апетиту
    Частіше апетит зменшується. Навіть, якщо всю вагітність хотілося їсти «за двох», то за кілька тижнів до пологів жінки їдять мало.

    Зменшення маси тіла
    Перед пологами жінка може трохи схуднути. Маса тіла вагітної жінки може зменшиться приблизно на 1-2 кг. Так організм природно готується до пологів.

    Відходження слизової пробки
    Слизова пробка - це виділення з піхви слизу, що може бути безбарвним, жовтуватим, або злегка пофарбованим кров'ю. Слизова пробка зберігає канал закритим під час вагітності. Втрата слизової пробки - певна ознака настання пологів Слизова пробка може відійти за 2 тижні до пологів, а може й за 3-4 дні. Відходження слизової пробки - ще не привід їхати в пологовий будинок.

    Необов'язково, щоб перед пологами жінка відзначала всі перераховані вище передвісники. Звичайно, у майбутньої мами спостерігаються 2-3 ознаки пологів, що наближаються. Іноді, передвісники пологів можуть бути відсутні.

    Існують дві основні ознаки початку пологів:

    1. Початком пологів вважають появу регулярних скорочень мускулатури матки - переймів. Ритмічні скорочення відчуваються як почуття тиску в черевній порожнині. Перші перейми супроводжуються тупим болем у попереку або стегнах. Потім відчуття можуть бути схожі на ті, що бувають при болісній менструації. Поступово біль при переймах стає відчутніше. У проміжках між переймами звичайно біль відсутня. Справжні родові перейми повторюються кожні 15-20 хвилин (можлива й інша періодичність) з поступовим зменшенням інтервалу між ними до 3-4 хвилин. Жінки, що народжують уперше, воліють їхати в пологовий будинок відразу, як тільки перейми з'явилися або стали регулярними, хоча час у них є: перші пологи звичайно тривають 12-14 годин. Інші майбутні мами чекають, поки перейми почастішають. Час, коли їхати в пологовий будинок, залежить також від того, як далеко він знаходиться.



    2. Пологи можуть початися з відходження навколоплідних вод. При цьому, якщо розрив плодового міхура невеликий, то води можуть підтікати. Плодовий міхур може розірватися раптово, тоді води «линуть сильним потоком». Води можуть відійти до того, як почнуться ритмічні скорочення матки. Частіше це відбувається в тих хто народжує не вперше. При розриві плодового міхура болю не відчувається. Якщо води відійшли відразу, до настання ритмічних переймів - варто їхати в пологовий будинок негайно! Якщо води поки підтікають, то в запасі є кілька годин. Звичайно води прозорі й не мають запаху. Якщо ж їхній колір злегка зеленуватий, не забудьте сказати лікареві, найчастіше, це ознака неблагополуччя з боку дитини.

    У кожної жінки пологи починаються й протікають по-різному. Деякі жінки народжують «класично» - перейми розвиваються поступово, інтервали між переймами плавно зменшуються й виникає бажання тужитися. Інші, народжують «стрімко» - перейми відразу активні й інтервали між ними короткі. У третіх, прелюдія до пологів затягується. Звичайно, первородящі мами побоюються, що пропустять початок пологів або не встигнуть доїхати до пологового будинку. Але на практиці таке практично не зустрічається. Зате, навпаки, ситуація, коли жінка приїжджає в пологовий будинок, прийнявши передвісників за початок пологів, для пологового будинку справа звичайна. Але в цьому випадку, все-таки краще раніше, ніж пізніше.
     
    • Подобається Подобається x 19
  6. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: передвісники пологів

    передвісники не у всіх далеко є, і вони в більшості випадків зустрічаються при перших пологах, при наступних рідше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: передвісники пологів

    В мене не було взаґалі ніяких передвісників,просто вже дуже хотіла:)
    ввечері перед тим як все почалось наготувала їсти і все було спокійно,а вночі проснулась в туалет,а заснути вже не змогла,спочатку здавалось,що болить печінка,а потім почало рвати і з'явилась періодичність,яку я до ранку передихувала,і аж десь в 7 поїхала в ПБ :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: передвісники пологів

    А я якось відчула в один день невідомі досі відчуття, ну щось там притискало трохи, а оскільки начиталась, що перейми можна і не відчути, забоялась, що то воно. Пішла до лікаря, її не було, іду додому, ніби вже й легше і зустріла одногрупницю. Вона каже:" о, в мене таке було, через тиждень родиш". Я махнула на те рукою, бо до терміну було ще три тижні. А рівно через тиждень - родила! Не знаю, чи то були передвісники, чи так що прихопило - але отака історія. А що таке перейми - відчула у всій красі:)
    Але найцікавіше, що увечері перед тим я була у своєї лікаря, вона мене оглядала, і сказала гуляти ще два тижні. Це було о сьомій вечора, в четвертій ранку відійшла пробка і води! В десятій народився синуля! Слава-слава лікарям, вони найкращі передвісники!!!!:girl_haha::girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: передвісники пологів

    В мене зараз такі відчуття немов дитинка вкручує голову мені в таз, ще й руками собі допомагає, вже два дні болить копчик і сьогодні вночі дуже боліла лобкова кістка, вставала з ліжка ледь не плачучи.

    Мамусі, поділіться як в вас була.Гілочка така корисна, але чомусь дуже вяла.
     
  10. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: передвісники пологів

    :girl_flag_of_truce::girl_flag_of_truce::girl_flag_of_truce::tanksmile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: передвісники пологів

    та на такому терміні - я б до свого лікаря звернулась. Води ще не відійшли я так розумію?
     
  12. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: передвісники пологів

    А чим він мені допоможе?
    Дасть щось стимулююче?Чи покладе в лікарню?
    Я такого бажання не маю, буду чекати регулярних схваток.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Баян Баян x 1
  13. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: передвісники пологів

    А в мене ніяких не було і пробка не виходила. Просто развночі почались перейми і все...
     
  14. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: передвісники пологів

    Я з малим так і народила були перейми, але не скажу що регулярні спочатку через 20 хв, потім 15 потім 10, і зразу через 5 і поки я зрозуміла що народжую, а поки доїхали, то вже навіть не зрозуміла (все з 19 год до 23, в роддом приїхали 21:30).
    А з донечкою по-іншому, щось просто тиснуло в низу, теж боліла кістка спереду, я поїхала родити понеділок, але перейми були і ніби регулярні, але ще не справжні, лікарка не стимулювала, але за мною спостерігала акушерка, а у вівторок вночі прокололи води і добре що вони це зробили, бо вже були не дуже хороші і ляля швидко народилася. Ви б дійсно сьогодні просто сходили на огляд і після нього спокійно чекали вдома.
    Пробка вийшла за декілька годин до пологів
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: передвісники пологів

    в мене десь за годину до того як відійшли води дуже сильно затверд живіт, таке було враження що ніби корч зловив, потримало пару сек і відпустило.і потім такого більше не повторялось, потім я пішла купатись і .....
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: передвісники пологів

    А в мене день перед родами повністю пропав апетит, зовсім не хотілось їсти. А за 2-3 год до початку схваток почалось щось на зразок поносу. Таке часто буває, тільки всі чомусь думають що то вони чогось наїлись, а насправді.............
    Потім почались схватки, які я прийняла за тонусування матки. А трохи пізніше зрозуміла, що "чогось воно занадто сильно ловить" і не могла лежати- хотіла сидіти або ходити.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: передвісники пологів

    Це правда, я думала що забагато свіжих горішків наїлася
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: передвісники пологів

    а у мене сьогодні в ночі все в низу боліло, і ноги м"язи від тазу боліли, підняти важко було,в туалет важко встати було
    і деколи в туалет хожу ніби і не рідким але таким.. кхм.. ріденьким..
    але ж мені ще рано..
     
  19. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: передвісники пологів

    Не накручуйте себе. я як в лікарні лежала на вашому терміні, то кожний день мені здавалося, що скоро народжу, через погані ліжка постійно тверднув живіт.
    Все в вас буде добре.

    А мене ось сьогодні хапає вже частіше і починає трохи нити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: передвісники пологів

    В мене "трєнікі" почалися з 36 тижня. І я щодня думала. що буду родити:)
    З 38 тижня теж було відчуття, що малий вкручується в таз.
    А от останній тиждень ходила, як і не вагітна. Якби не живіт, то вагітною взагалі б не почувалася.
    За 4 дні до родів перемила всі вікна в хаті на 7 поверсі. Чоловік був шокований.:girl_haha:
    А родити почала з того, що відчула легесеньку схваточку, легше ніж завжди були тренувальні, але чомусь одразу зрозуміла, що "воно".
    Родила за 3 дні до ПДР.
     
    • Подобається Подобається x 5