Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем bora, 8 Липень 2011.

 1. олюся_зі_львова

  олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

  Підкажіть будь ласка (можна в ПП), є вакансія на оператора поштового відділення Нова Пошта, недалеко від місця проживання, ніби і зарплата непогана, графік стандартний, правда субота робоча через тиждень... вагаюся, може хто має досвід роботи в НП (позитивний чи негативний), поділіться пліз, буду вдячна
   
 2. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  Досвіду роботи в НП не маю, але підкажу, на що звернути увагу (маю інфу по подібній посаді в іншого перевізника):
  1. пройдіться на те відділення, подивіться умови праці (чи приміщення, де сидять оператори, опалюється, провітрюється, чи є вікно).
  2. Щодо графіку - багато відділень НП працюють до 20:00, часто НП - єдиний перевізник, який працює в державні свята (і коли є оті перенесені вихідні, типу, як 8-го березня буде 3 вихідних підряд). Раджу переглянути в них на сайті, чи конкретно те відділення, яке Ви розглядаєте, в попередні свята працювало. Якщо працює, то 100% час від часу Вам буде випадати по графіку працювати, коли інші відпочивають.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
  • Корисно Корисно x 1
 3. Svjatkova

  Svjatkova Well-Known Member

  Поділіться досвідом роботи в коллцентрі Львівобленерго, наскільки такого плану робота буде важкою для дуже спокійної молодої дівчини?
   
 4. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  Все залежить від того як та молода дівчина буде сприймати надокучливих і часом неадекватних споживачів. В принципі, як і у всіх колцентрах, там є загальні інструкції по спілкуванню. Ну але ви самі розумієте, коли вам безкінечно виключають світло, терпіння рано чи пізно вривається і хочеться на когось покричати. Тому такою жертвою часто є працівники колцентрів. Тож якщо дівчина спокійно відноситься до того, що на неї можуть кричати, їй ця робота може підійти.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 5. сніжна

  сніжна Кішка, яка "сама по собі"

   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
 6. Svjatkova

  Svjatkova Well-Known Member

  можливо хтось знає відгуки про офісну роботу в ОККО ( плюси, мінуси, рівень зарплати і т. д)?
  буду вдячна!
   
 7. сніжна

  сніжна Кішка, яка "сама по собі"

   
  • Подобається Подобається x 1
 8. YeWa

  YeWa Well-Known Member

  Знайомий два роки тому працював на заправці, то дуже прискіпливо ставились. Те, що описала Сніжна, про Галнафтогаз погоджуюся. Ми з ними працюємо як з компанією, то скажу, що строго, у всьому провіряють, перепровіряють, не може бути „я думаю”, а все має бути підтверджено конкретним підписом, завізовано, на все має бути папірець. Чимало їхніх магазинів закрилося.
   
  • Подобається Подобається x 1