Перепади світла,або як у нас ламається техніка...

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Натуся, 23 Лютий 2009.

  1. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Дублюю тему з ЛФ,бо дуже треба отримати максимум відповідей...
    "Не знаю,чи багато львів'ян стикалися з тою проблемою,але ми особисто стикаємося вже не вперше...Викликаємо електрика,фіксує 380 Вольт напругу в розетках,результат-згорівший холодильник,телевізор,домашній кінотеатр,мікрохвильова пічка,душова кабіна (сауна,гідромасаж,освітлення,радіо,телефон...тільк и вода тече,все решта не працює...).Неодноразові ремонти вже дістали,та і кишені пусті...ЖЕК відфутболює,каже-ставте захист...За чиї гроші?!Хто може грамотно розказати як поступати в цій ситуації? "
     
  2. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Перепади світла,або як у нас ламається техніка...

    Я не львів"янка, але ситуація аналогічна. Ми поставили захист. За власний рахунок, звичайно. грамотно розказати не можу, на жаль.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Перепади світла,або як у нас ламається техніка...

    У нас стоїть великий і не дешевий стабілізатор вхідної напруги. Стабілізатор автоматично підтримує рівень напруги 220 В при відхиленнях від норми величини вхідної напруги мережі... а нашій мережі було все що хочете від 150 до 250В...
    На щастя нічого не встигло згоріти, але світло мигало як лампочки на ялинці, а монітор був блідо зеленого кольору...
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Перепади світла,або як у нас ламається техніка...

    в нас немає стабілізатора, але усі пристрої вдома ввімкнені через sven, при великих перепадах напруги він вимикакє автоматично себе і всі пристрої що в ньому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Відповідь: Перепади світла,або як у нас ламається техніка...

    Мені дуже знайома ця ситуація.Особливо 2 роки тому.Лампочки просто вибухали.В вітальні так вибухнули 2 лампочки одночасно.Куски,що від них повідлітали,пропалили килим і м*який куток у деяких місцях.Обідніше за все те,що це сталося після ремонту.Тоді,коли тільки були куплені нові меблі і килими.:sad:Стеля від того вибуху була вся в чорних крапках,ніби її хтось облив чорним фонтаном.А,коли з ЖЕКу прийшов електрик,то я ще й йому платила за те,щоб він перевірив лічильник,бо в лічильнику після цього почав іскритися дріт.:8:Та,хіба в цій країні комусь щось докажеш?:confused:
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Перепади світла,або як у нас ламається техніка...

    пісял купівлі нової пралки також стикнулися з такою проблемою. купили стабілізатор за 400 грн., тепер все ОК. Тільки ось чомусь світло блимає. То яскравіше, то то менш. в когось таке зустрічається, в кого стабілізатор стоїть?
     
  7. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Перепади світла,або як у нас ламається техніка...

    Та в шию його треба було гнати!!!Зовсім вже охаміли!Ніфіга не роблять,зарплату отримують,пропивають і знову нічого не роблять:8:,а ще і гроші їм платити???!!!:tanksmile::tanksmile::tanksmile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Відповідь: Перепади світла,або як у нас ламається техніка...

    Згідна на всі 100.В нас взагалі люди чомусь,намагаються нічого не робити.І всі за це хочуть гроші отримувати.:confused:А про ЖЕКи взагалі окрема розмова.:8:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Незнайомка

    Незнайомка Well-Known Member

    Відповідь: Перепади світла,або як у нас ламається техніка...

    в нас перенапруги нема, скоріше навпаки: дуже менше необхідних 220. результат - холодильник і пралька матюкаються, комп"ютер працює через упс, бо інакше по кілька разів за годину вимикався через недостатність напруги, п"езо в плиті працює не завжди. от думаю, чи вартує ставити стабілізатор в такій ситуації, де у львові можна таке чудо знайти і скільки житлової площі він забере.
     
  10. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Перепади світла,або як у нас ламається техніка...

    ті стабілізатори що по 350 - 400 грн фактично можуть обслуговувати один прилад, хай вас не вводить в обман кількість розеток. Знаю точно - співпрацюємо з заводом виробником... на всі прилади в хаті не настарчиш і де їх класти - полочки під всім робити:? рахуйте так - котел, бойлер, пралка, мікрохвильовка, холодильник - 5 стабілізаторів по 350 грн = 1750 грн... а телевізор, а комп... потужні стабілізатори, фірмові коштують - космос... Ми так порахували з чоловіком і плюнули - стоїть все без стабілізаторів... Всетаки нам ЗОБОВ"ЯЗАНІ подавати рівномірну напругу!!! Почнем самі ставити захисти - то стане нашим святим обов"язком!
    Я думаю якшо шось таке і станеться то пряма дорога в міську раду - записались на прийом до заступника голови вашого району і в письмовому виді жалобу /перед тим берете всі брєдові писульки з жеку/ Знаю одну бабку якій поміняли вікна на пластикові щоб вона перестала їх мучити - за кошти бюджету!!! Знаю не від бабки а від заступника голови одного з районів. Вони ЗОБОВ"ЯЗАНІ розглянути ваше питання! Чим більше проблем в районі тим більше проблем потім в голови району!!! Хай хоч відроблять ті гроші які ми платимо в податках!!!
     
  11. Picasso

    Picasso New Member

    Відповідь: Перепади світла,або як у нас ламається техніка...

    Стабілізатори напруги можна переглянути тут
     
  12. babrisovna

    babrisovna New Member

    Теж витрачаю достатню суму на харчування, але часто бувають непередбачувані витрати. Нещодавно Взагалі катастрофа була. Холодильник вже 5 років і через занадто високої напруги, в ньому щось перегоріло, сума для ремонту-пристойна. Так що чоловік купив стабілізатор напруги
    скажених грошей коштував звичайно, тепер заощаджуємо
     
    Останнє редагування модератором: 21 Листопад 2019