Перли наших вумних медиків про ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Olay, 19 Вересень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Наталя

    Наталя Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    То жах, який навіть усвідомити тяжко. Садити тре таких ескулапів. і надовго.
     
  2. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    обсміялась-капєц
    А Вона нічого про сфінктери не чула? Клізма максимум товстий кишківник промиває. за її логікою-трохи більше води в клізму і заодно гайморові пазухи промиються.
    мені дільнича сімейник сказала годувати скільки буду мати сили і бажання, як мінімум до 2-х років.
    Я ще багато історій чула про порізані застуджені груди. Склалося враження ( з моїм ставленням до докторів інакше скластися не могло), що ріжуть при звичайних лактостазах, а по дорозі вішають, що ще б трошки- все, була б онкологія. Маю таких кілька знайомих. І то їм доктор казав, що він не є прихильником різання, але тут без операції- ніяк. Лікар-хірург не є прихильником різання, прямо тигр-вегетаріанець:). І в обох клінічна картина була однаковою- після ночі знайшла болючу гульку на грудях- ввечері- прооперована. Якщо не помиляюся, мастит за 1 день важко організувати і його лікують антибіотиками. Поправте, якщо щось не так. Я ж не лікар
     
  3. IraG

    IraG Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    А в мене в ночі раптово температура 40 (дитині 5 міс.), викликали швидку, приїхали два дятьки вкололи дімедрол+анальгін, щоб збити, ну і кажуть, біжіть в аптеку за сумішшю (3 ночі), і ні в якому разі не годувати, молоко згорить, прийдеться антибіотики пити, дитині це зашкодить і т.п. Добре, що була до такого готова і подякувавши дятькам далі годувала. До ранку все пройшло, до цього часу не розумію, що то було.
    А ще в роддомі, лежало нас 4 в палаті, в кожного свій лікар і кожен казав сціжуватись
     
    Останнє редагування: 18 Листопад 2009
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    професор-педіатр:
    - годуєте лише грудьми у 5 місяців???
    - так!
    - терміново вводьте прикорм бо буде біда!
    -????
    - я лікую таких дітей, бо вони потім нормальну їжу не їдять!
     
  5. Даніелла

    Даніелла Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Ви чосом не з Батальної, бо то на нашого професора подібно?
     
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    ні, з Чорнобильської :)
     
  7. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Оскільки ця сторінка пертворила на гумористичну сторінку про ГВ, то напишу сюди.
    Щойно дивилася "Друзі". І там перша дружина Роса (Д.Р.) годувала немовля. Ну і Чендлер (Ч) і Джої (Дж), як завжди, видали перли.
    Ч.: - А це не болить?
    Д.Р.: - Спершу боліло, а тепер ні
    Дж.: - А якщо він (малюк) дмухне, то вона збільшиться? :) (це він про груди)

    Так що крім проФФесорів треба ще й нормальних людей вчити :)
     
  8. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Днями мала розмову з мудиком (правда не педиатром, але все ж таки дохтірка, працює в меді, мама трьох діток).
    Так от вона мені сказала, що вже з 8, ну максимум з 9 міс. в молоці вже нічого доброго нема, то сама вода, та й вода, навіть краща.
    А ще радила поскорше відлучати (малому рік і три), бо її досвід показує, що годування після року - то вже щось зовсім таке шкідливе, що дитина мало їсть "людської" їжі і чим довше годувати, тим складніше відлучати.

    І що тут скажеш?
     
  9. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    самі ж і сказали:
    ;)
     
  10. vivava

    vivava New Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Привіт усім.Моїй донечці 1 рік і 10 місяців і я досі годую її грудьми.Звичайно, що крім грудей вони як мінімум 3-4 рази на день їсть допустиму для неї так звану дорослу їжу.Можу сказати, що за весь час ГВ не один раз доводилося чути від лікарів про те, що ГВ потрібно припиняти.Перший раз, коли доці був 1 місяць, а я захворіла на ГРВІ.Правда тоді не зовсім лікар, а звичайний провізор з аптеки сказав чоловікові що ГВ негайно потрібно припинити, а то і так від температури перегорить молоко.Але я не послухалася, просто коли годувала дочку то вдягала маску, щоб її не заразити.Другий раз, коли малій було пів року, то педіатр сказала що потрібно переходити на каші,і ще й малу записати на дитячу аеробіку, бо вона має зайву вагу, хоча не так вже й багато(зараз вже точно не пам'ятаю в грамах) вона і перебрала.Щастя, що тоді зі мною був чоловік, який сприймає такі перли лікарів агресивніше ніж я,і саме чоловік сказав лікарці, що якщо і потрібно, то якраз її (лікарку) може записати на аеробіку.Третій раз, коли малій було 8 місяців(на дворі був вересень місяць),педіатр сказала:"Для того, щоб дитина не була голодна,ГВ потрібно закінчувати коли дерева вдягнуті, а не голі ", на що я зробила свої висновки і годую досі.
     
  11. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Мені здається, що жінок, у т.ч медиків, котрі не годували чи годували недовго, дусить жаба, що хтось годує довго.
    інакшого пояснення я не знаходжу.
     
  12. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    мда... щоб зрозуміти звязок між цими явищами точно треба просидіти не одні джинси в медінституті...
     
  13. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    І продовжуючи тему щодо професора Майданика і те що погано переклали. Одже в України ніби погано переклами що не можнадопоювати і догодовувати (вводити дорослу їжу) до 6 місяців дитину яка знаходиться на ГВ. Ми всі знаємо що відповідно і росіяни також погано знають ангійські мову і також погано переклали, бо вних такі самі норми. І навіть поляки також погано переклали бо в них так само

    І що тут можна сказати? що ніхто англійської мови не знає а тільки один проффесор Майданик. Бо тільки він такого там такого не побачив, і на різних виступах/семінарах переконує в цьому різних медиків які анг. дійсно багато хто не знає і прочитати оригінал не може, і вірять що наші погано переклали.

     
  14. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Одна моя знайома народила в липні синочка. Годувала місяць грудьми. Через місяць пішла з дитиною на обстеження, виявили в малого стафілокок. Вумна професорка заборонила ГВ, аргументуючи то тим, що молоко погане, без вітамінів , тому і стафілокок. Через день в знайомої піднялася температура. Дзвінок до професорки по консультацію що робити. Відповідь : "Я вам вчора говорила, що молоко погане, от і ваш організм на нього реагує".
    Інша заставила ще одну знайому зцідити трошко молочка і паралельно закалатала суміш. ось подивися твоє молоко синє, а суміш гарна біленька Там (в суміші) купа вітамінів ( сунула під ніс пачку) а що є в твоєму синьому молоці.
     
  15. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    може для хлопчиків туди ще докалатати голубенький колір а для дівчаток рожевий? мені скоро родити... Слава Богу є де почитати ті докторські вибрики і морально до того бути готовій...
     
  16. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    хоч це не в Україні було але медицина в країнах бувшого Союзу майже нічим не відрізняється тому даю
    І коли такі дурості перестануть говорити? а в нас хтось таке зустрічав говорення?
     
  17. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    поясніть мені, нерозумній, що таке педагогічний прикорм?:umbrage::confused:
     
  18. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    а у сусідню тему заглянути ;)
     
  19. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Мені лікарка казала, щоб привчала до соски, коли побачила, що малий суне пальці до рота. Мовляв, якщо пальці в роті, то буде формуватися неправильний прикус, а з соскою все правильно буде :girl_crazy:
     
  20. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    лежали ми з Яною у лікарні (вже з цієїфрази можна починати посміхатися)
    з нами у палаті лежала дівчина шо кормила грудьми. Звісно шо хвора дитина не буде їсти за графіком, а тим більше рекомендовані шотригодини. Так тій бідоласі дохтор сказав зціджувати молоко тригодинної давності і... і... виливати його так як воно вже старе і не має жодних поживних речовин. Я не могла не втрутитися.... Виявилося шо лікар маму просто так страшив і хтів аби вона просто не втратила лактацію того мала шотригодини зціджувати обидві груді.
    застрелитися можна, а ше краще таких медиків стріляти. Мені серце розривалося коли та дівчина молоко в умивальник спускала... мої спроби її просвітити і таки звернутися до консультанта з ГВ нічого не дали, бо "лікар тямить більше".