Перли наших вумних медиків про ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Olay, 19 Вересень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    читаю і не дивуюся... Маю родичку- медика дитячої поліклініки. Зараз вона у декреті з 2- місячною дитиною. Дзвонить нещодавно і каже,що її малий часто просить груди. Питаюся : "Як часто?". Відповідає,що кожні 1,5 години. Дивуюся: невже це часто? Відповідь: "Так, дитина у 2 місяці повинна витримувати інтервал у 3-3,5 год (!). Так нас вчили.Напевно, у мене не вистачає молока. " Німа сцена...
    То що казати про поради,які вони дають для мам?
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

     
  3. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

     
  4. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    кажуть тімячко велике тому і вітамін д... сама думаю що на гв не тре вітамінів, стараюсь їсти повноцінну їжу - будуть вітамінм в мене то будуть і в нього...
     
  5. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    З найсвіжішого ))).
    В знайомої дитина була хворенька на жовтушку довго (приблизно місяць, але то вже в іншу гілку...). Прийшов лікар, щось там повиписував і сказав ПРИПИНИТИ ГРУДНЕ ГОДУВАННЯ НА ТИЖДЕНЬ!!! Чого?!!! І ще каже не переживати за лактацію, посціджуєтеся тиждень, молоко не пропаде. Я в шоці!
     
  6. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    То не тільки лікарі, то всі хто не питає роблять квадратні очі, що молочко є. І дивляться так з недовірою ;) І мала теж має вже майже 7 кг.

    А я вам скажу, що люди з глухого села менше мають доступ до вумних лікарів і мають більше шансів зберегти ГВ. Я до народження Софійки тими питаннями не дуже цікавилась і думала, що дурак і пляшечка з чайочком - незамінні атрибути немовляти. Але завдяки моєму "питлівому " розуму і консультантам з ГВ тут на форумі зрозуміла, що насправді то все не є потрібно і навіть шкідливо.
    А щодо лікарів, то мая дільнична дуже була недобра, що моя дитина без дурака, бо нема чим їй заткати рота як плаче. Ух, прибила м би...
     
  7. Person

    Person New Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    У мене була така ж ситуація (може лікарка та сама ). Не читала я перед родами про ГВ багато, так знала, що треба а як треба - то не дуже. А лікарка ніби то хороша вважалася - послухалися ми її. Жовтушка правда пропала і з ГВ вже не дуже складалося :sad:
     
  8. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    А ми в 6міс пішли важитись і мірятись, ну з вагою у нас завжди були проблеми, ми важили мало, а вага, ми народилися 51см, а в 6 міс пішли медсестра поміряла і каже
    95см і пішла записувати, а я стою в шоці і думаю, як так якщо я 1,55. Я кажу а ви впевнені, а вона дивиться і каже: "Ой метер не тим боком поставила":girl_crazy:
     
  9. Незнайомка

    Незнайомка Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Mira_SH,
     
  10. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Та ні Борняк.
     
  11. Tina

    Tina New Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Такого робити точно не можна! Навпаки, грудне молоко найкраще засвоюється дитячим організмом, і відповідно, сприятливо впливає на виведення білірубіну. І якраз при дитячій жовтяниці (якщо це жовтяниця новонароджених, яка проявляється десь на 3-4 день від народження) дуже рекомендують ГВ, бо, завдяки ньому, вона закінчується швидше. І для малечі - це найкращі ліки. Ну, і дуже потрібне сонячне проміння. Але, якщо жовтяниця затягнулась понад місяць - необхідна фахова консультація, зокрема невролога. Адже, коли вона зникає до двох тижнів, то хвилюватись не варто, а, затримавшись понад 4 тижні, може згубно вплинути на нервову систему малюка, оскільки, через надмір білірубіну, стрімко руйнуються неровові клітини.
     
  12. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Сьогодны були в пліклініці. Пішли на огляд до хірурга. "Скільки разів їсть дитина" Не знаю не рахувала. Скільки хоче стільки їсть. "Які перерви робите між годуванням." Не засікаю коли 15 хвилин коли 1 година. "Перестаньте займатися дурницями, дотримуйтеся правильного режиму годування , а то буде до 3 років тільки на циці висіти" Він ще маленький і .... "Ніяких і, потрібен режим а то потім будете мати великі проблеми".
     
  13. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    і я душу відведу. Вчора пішла з кумою за компанію в поліклініку до її знайомого дохтора. Я хотіла малу поважити. Заважили ми в одязі 7,100. Без думаю 6900 буде. Ріст 63см. При тому нам ще нема 3 місяців і ми на повному ГВ на вимогу. Що я вислухала... Чим ти дитину годуєш? (я пожартувала що ковбасою). Ти її перегодовуєш! Не можна так часто годувати! При цьому ЖОДНИХ проблем з дитиною я не маю. Вона спокійна, гарно їсть, не вередує. Як я плювалась, що пішла в ту поліклініку!
    Потім він сказав, що дитина перестрашена, бо вона дьорнулась. Я кажу не може бути! Він щось там давай перевіряти рефлекси. Нічо не сказав... Дитина в плач. Я кажу, що вона чужої людини злякалась. Він, що неможе бути, бо то ще зарано. А я кажу, що дитина все чудово розуміє. При тому той лікар певно пів банки якихось духів на себе вилив, бо мене аж нудило від тих запахів. Мала напевно і на то зреагувала.
    Коротше, ну їх тих вумних медиків. Попадаються ж такі безсовісні!
     
  14. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Ще одні геніальні перли. Я під столом.:girl_emo:


    Галина Солонько, доцент кафедри стоматології дитячого віку ЛНМУ ім. Данила Галицького, голова Львівського обласного осередку Асоціації профілактичної та дитячої стоматології.

    - Педіатри, акушери настоюють на тому, що, чим довше дитина перебуває на грудному вигодовуванні, тим краще. Стоматологи іншої думки?

    - Для маленької дитинки рік - це також довго. За даними ВООЗ, оптимальний термін вигодовування грудним молоком - 6 місяців, максимальний - рік. Вважаю, що після року дитина достатньо доросла, щоб харчуватися по-іншому. І найкориснішим грудне молоко буде у перші місяці життя. Після року шкода для зубів, яку воно завдає, досить суттєва. Грудне молоко руйнує зубну емаль, зокрема передніх зубів, особливо тоді, коли малюка годують уночі й молоко бродить у ротовій порожнині всю ніч. У рік дітей варто відлучати від грудей, а якщо годувати, то тільки вдень і по годинах.

    Звідси: http://news.lvivport.com/content/view/26415/26/
     
  15. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Нагадала собі, хоч і давненько було, ще із першою доцею. У чотири місяці виявили в нас золотистий стафілокок і чогось наша вумна педіатр вирішила, що то не з роддому ми принесли, а то мама (тобто я) така нечемна коли вагітна ходила стафілокок приховала і він тепер в моєму молоці. І пораду мені дала - СВОЄ МОЛОКО НАЦІДЖУВАТИ І ПЕРЕКИПЯЧУВАТИ, аж потім дитині давати.
    Зараз загадую то із сміхом, але тоді задумалась може так і робити - уявляєте яка дурепа:xaxa::crazy:
     
  16. Svetylya

    Svetylya New Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Дівчата, я маю хорошого педіатра спеціаліста, і я годую дитину вже 9 мічяців, вона нещодавно до нас приїжджала і порадила що годувати дитину треба до року тому що до 6 місяців дитина отримує все корисне з грудного молока ( можна навіть почитати будь-яку літературу ) і це так, якщо дитина після пів року вже по-трохи і пюрешки їсть і п’є достатньо то можна годувати лише до року, далі потреби нема а навіть навпаки може бути шкідливо для мами і для дитини. АЛЕ кожна мама має повне право робити так як вона вважає і ніхто не в праві нав’язувати їй свою думку!
     
  17. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    А Ви не давали своєму хорошому спеціалісту вимоги ВООЗ почитати?
    Не знаю, моя лікарка теж не погана, а дитину мені казала до 2 років годувати мінімум.

    ---------- Додано в 19:22 ---------- Попередній допис був написаний в 19:19 ----------

    Тут взагалі цікаво, як їсть значить то не годувати, а як не їсть? Тоді певно іти до лікарки аби залікувала, бо дитина їсти не хоче :):):)
     
  18. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Svetylya
     
  19. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Зачепило мене. У нас на дільниці є така дуже хороша лікарка, всі вуха моїй мамі протеревенила, що вона вже 20 років педіатр і не розуміє як то можна новонародженому пити не дати. "Попробуйте самі в спеку молоко саме пити" Ну і що тут скаже? Як вона за 20 років не вивчила склад материнського молока...
     
  20. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    ............. два копняки під сраку???
    я вже не можу тих бздур слухати, коли вже і моя мама в школі пропагує ГВ, а тих лікарів не переконаєш. собаки