Перманентний макіяж. Татуаж.

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Олюн, 6 Червень 2008.

  1. Олюн

    Олюн Member

    Підскажіть де можна у Львові зробити перманентний макіяж(брів).Якщо хтось робив, то поділіться враженнями будь-ласка!:)
     
  2. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Перманентний макіяж!

    А чи є така потреба його робити?
     
  3. Олюн

    Олюн Member

    Відповідь: Перманентний макіяж!

    Чесно кажучи є!Надоїло підмальовувати, тай ріденькі дуже:sad:
     
  4. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Перманентний макіяж!

    Я Вас не відмовляю...але скажу одне...в мене колись була співробітниця, яка собі зробила таке "ЧУДО", і справді...чудо. Вона до того готувалась (морально) довго. Але все таки пішла робити, якщо я не помиляюсь, то зробила вона перманент на: губи, брови та підвел очі. Маски шоу, як на мене, бо на наступний день то ЧУДО прийшло на роботу! Мало того, ходила через кожні пів години в "ОО" з баночкою якогось лікарства, треба було мастити ці місця. Ну Бог з нею. Як тішились наші колеги...на неї сташно було дивитись...десь тиждень, тільки через місяць все зажило! Але людина хотіла...має!
    А на рахунок ваших бровок...краще сходіть в хорошу перукарню, хай вони вам їх покрасять, це хоч змиється вразі чого. А то що вони ріденькі:) ...якщо ви зробите перманентний макіяж, і думаєте що їх стане більше...не обманюйте себе!!
     
    • Подобається Подобається x 10
  5. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Перманентний макіяж!

    ХОЧЕТЕ СТАТИ МРІЄЮ АВТОСЛЮСАРЯ?))))
    тільки, будь ласка, не ображайтесь
    я не зі зла:wacko:
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Перманентний макіяж!

    Скажіть, а перманентний макіяж - це татуаж? Бо я перший раз чую таку назву.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Перманентний макіяж!

    Чесно кажучи..не вникала, але як на мене то ТАК:)
     
  8. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Перманентний макіяж!

    Якщо так, то моя сестра робила татуаж губ і навколо очей - гарно було. Якось сильно виражено вона не робила. Я сама таке б не робила, але що стосується брів - якщо зроблять гарно, то думаю варто. Цим так сильно не цікавилась, бо все життя навпаки питали з якого мене воза загубили :) (через чорні брови).
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Олюн

    Олюн Member

    Відповідь: Перманентний макіяж!

    Якщо робити цю процедуру в професіонала (обов'язково має бати мед.освіта), то я думаю ніяких проблем не має бути.То я і хочу знайти у Львові такий салон чи клініку де могли б манеі таке Чудо зробити:)
    В мене подруга робила, але в Києві, просто шикарно і дуже природньо,але не їхати ж мені в Київ:no:
     
  10. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Перманентний макіяж!

    А невже не простіше і НЕ ДЕШЕВШЕ піти в перукарню, щоб тобі там зробили гарну корекцію бровок? Жінка по своїй натурі красуня, я згідна з тим, що красу потрібно підкреслювати, але є і інша сторона медалі...якщо "фахівець" зробить погано малюнок, чи навіть нетак, ви його не будете правельно доглядати, знаю, перші дні не можна мити милом "бойову розкраску" бо малюнок попливе...кого винити? виправити неможливо!!

    Додано через 2 хвилини
    Ага..мед освіта...а ще краще щоб він був аспірантом...:)
    Повторюю, від того що ви зробите перманентний макіяж...кількість бровок не змінеться, вони будуть ріденькі, такі які є зараз! Гірка, но правда
     
  11. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Перманентний макіяж!

    А якщо брівки дуже ріденькі і тоненькі?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Перманентний макіяж!

    Щоб бровки стали густими...потрібно робити нарощування, або пересадку (а таке у Львові не роблять)... точно перманент не поможе, намалюйту собі олівцем брови...вони стали густішими??
     
  13. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Перманентний макіяж!

    Татуаж для того - щоб один раз гарно намалювати і щоб візуально здавалось, що брови красивіші.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Перманентний макіяж!

    в мене в самої бровки тоненькі, но не ріденькі ( і що ви маєте на увазі ріденькі, два волоски в три ряди?). я пішла в солярій, а там косметолог, поки я чекала своєї черги (бо прийшла раніше) ми з нею почали бесіду...і я їй сказала, що хочу інакшу форму бровок. На наступний день я прийшла до неї, вона мені їх трохи поскубала...і сказала, щоб я саме так скубала, як вона мені показала. Мушу сказати...я так скубала...пів року, поки мене чорти не вхопили від тих "кустіків", бо брови погано заростали...я впала в нерви, і вискубала по старій формі...люба проблема вирішується!
     
  15. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Перманентний макіяж!

    :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
    Щось таке. Нікого не хотіла образити - намагалась щось порадити.
    :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
     
  16. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Перманентний макіяж!

    Оце у мене такi брови - тьху!
    Я як не забуду, то фарбую сама, чорною чоловiчою фарбою вiд сивини. Виходить нормально чорною, бо вони рiденькi. Впринципi у мене не то що рiденькi у мене половина брови гарна, i виражена i наповнена, а друга половина (вiд вiска) лиса. :sad:
    МОя одна знайома зробила татуаж на брови - як олiвцем чорним полоска проведена. Менi не дуже подобається, але я вже привикла до її вигляду.
    А ще одна мамина подруга, яка доречi живе у Львовi, зробила корекцiю брiв у Китаї. Вона туди їздить по справах досить часто. Отже там їй очi (вiки) пiдтягнули i на самiй шкiрi (я тiльки не зрозумiла чи її власнi брови взагалi злiквiдувались) наробили татуаж але такий тонесенькими полосочками як волоски i такою шикарною голлiвудською формою. Я не вiрила поки пальцем не помацяла що то тiльки шкiра, i нi одної волосинки немає. Але виглядає як ляля.
    Хочу сказати що я напевно побоялась таке б робити та ще й у мому вiцi, по друге не знаю чи навiть у нас таке роблять. То всьо Китайцi :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Перманентний макіяж!

    Моя мама робила татуаж губ і вони зажили за тиждень! і тримається десь півроку а то і бальше!:)

    Олюн на вулиці Шпитальна 1 є косметологічна клініка де мама собі таке робила!
     
  18. nastinka

    nastinka Well-Known Member

    Відповідь: Перманентний макіяж!

    а в мене брови нормальні і нічого з ними я робити не хочу)
    тільки років через 10))
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Перманентний макіяж!

    А у нас в квартире газ!
    Або: пасуться коні на бетоні!

    Ой, вибачте за оффтоп. :shutup: Не стрималась. :shutup:
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Well-Known Member

    Відповідь: Перманентний макіяж!

    Були колись такі єврейські частівки:

    "Я скажу тебе сюрприз -
    Твоя мама - футурист!
    Умываться ей лень,
    Мажет морду целый день!"
     
    • Подобається Подобається x 3