Перше кохання завжди нещасне?!

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем sofcja, 27 Грудень 2009.

?

Ваше Перше кохання було

  1. щасливим

    104 голосів
    36,1%
  2. нещасним

    165 голосів
    57,3%
  3. а що це?

    19 голосів
    6,6%
  1. sofcja

    sofcja Member

    Існує в народі думка, що перше кохання завжди повинно бути нещасним?!
    Які ваші думки? Може з власного досвіду вийдуть цікаві спостереження, бо сама ще досі зустрічаюсь з першим коханнячком і не хочу переконувати себе, що щось обов'язково десь потім піде не так.
    Знаю одну сім'ю, засновану на першому почутті. І там все супер гладко:girl_flirt:
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Хто сказав? (с) [​IMG]

    Не мусово "переконувати себе".

    Наспівуючи:
    http://www.youtube.com/watch?v=dFngogKViAU
     
    Останнє редагування: 27 Грудень 2009
  3. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    в мене було щасне
    а то шо розійшлись - то таке
    зараз добрі друзі.
     
  4. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Моє перше кохання тривало аж вісім років! Виявляється, цього зовсім не достатньо, щоб добре знати людину.
    Я думала що то щастя.
    А вся сутність людини проявляється в біді. Так у мене і сталося. Коли найбільше був потрібен, тоді забоявся і кинув мене. І це ще далеко не все...
    Вже минуло 5 років. Я заміжня. Щаслива. А жахи у снах досі бувають, повязані саме з цим.
     
  5. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Моє перше кохання було щасливим, незважаючи на те, що ми розійшлися...Щасливим - бо саме з цією людину я зрозуміла значення слова "щастя"...
     
  6. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    О, в мене аналогічна ситуація......з першим коханням з 12 до 20 років разом .... а потім жахи.....
     
  7. Malyatko

    Malyatko New Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    А моє перше кохання існує з 18 років.Мені зараз 25 і ми досі разом .Було все і сльози і радість, 2 рази розходились ,але швидко знову були разом.Я думаю що все залежить від темпераменту ,компромісів і поваги. Незнаю як буде далі ,але у мене воно щасливе
     
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    залежно, що вкладати в поняття "кохання"... якщо в значенні "справжнє кохання" то так.. бо воно часто і єдине... мені важко уявити людей, які кохали по-справжньому декілька разів... так, могли відчувати закоханість до багатьох людей... в мене таких закоханостей було напевно не менше пяти.. і то до 18 років)) і дійсно серйозні почуття, до щему, до сліз і тп... але...
    а так, якщо брати більшість пар, які проводять разом все життя - це і є їх перше і єдине кохання...

    якщо говорити про кохання в значенні перших почуттів закоханості, перших стосунків, навіть якщо потім все це переросло у справжнє кохання - то це складно... і я в це мало вірю... не через стереотип, а враховуючи досвід таких пар...

    я знаю пари, побудовані на першому коханні, але вони розходились, мали досвід з іншими, потім зійшлися... або почали стосунки вже тоді, коли були загалом дорослими і досвідченими людьми... очевидно тоді майбутнє можливе...
    а от любов з дитсадка, потім школа, вуз і заміжжя - це дуже небезпечно... маю цьому теж приклади з життя... люди просто настільки ізольовані від "ринку" зустрічань з іншими, що часто бувають не в курсі, які перешкоди можуть бути на їх шляху - заздрість, підстави, зради оточуючих... такі пари часто розходятья через каверзи інших... знаю історію про любов з перших класів, прекрасні люди..., одружені десяток років, і тут якась "..." хитрує, вибирає тип поведінки і відбиває чоловіка... в нього досвіду з іншими жінками нема, вона теж не знає, як хитрувати з чоловіком, бо їх щира і сильна любов не ставила перед нею такі завдання... потім після отриманого досвіду він жалкував, але вже було пізно...

    звичайно все ще залежить від характеру людей, від їх оточення та інших факторів...
     
  9. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    А ми з 13 до 21 (це мої роки), а йому тоді було 19-27
     
  10. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Я за своє перше кохання вийшла заміж, так само моя сестра, вона вже у шлюбі 8 років, я 4.Нам пощастило з першого разу знайти свою долю.
     
  11. BIEDRONKA

    BIEDRONKA Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    А в мене перше кохання було ніжне, чисте,взаємне, ще дитяче(бо було у 16 років).Це коли ти засинаєш і прокидаєшся з думкою про цю людину і не плутайте із закоханістю!
    Завдяки цим почуттям, я навчилася справді кохати і цінувати! Якби могла, подякувала би зараз цій людині.
    Сьогодні я не з цією людиною, але знайщла свою половинку, в яку я закохуюся кожного дня все сильніше
     
  12. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Я навіть не знаю, як відповісти... Справа в тому, що моє перше нещасне кохання через 14 років стало моїм чоловіком.
     
  13. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Ну то яке то "нещасне кохання" :girl_cool: :girl_in_love:, а?
     
  14. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Зараз вже "щасне", а тоді страдала дуже...
     
  15. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    в мене аналогічно
     
  16. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Я от прочитала назву теми і задумалась, а чому мова саме про Перше кохання? Чому стільки розмов про нього? Думаю, що ми його чекаємо і коли вперше відчуваємо, то відкриваємо для себе якісь нові, непізнані почуття, з якими не знаємо що й робити.:girl_in_dreams:
    Тому й воно часто буває нещасним. Бо може не виправдати ті очікування, які ми на нього покладаємо. Крім того, воно часто трапляється в юному віці, коли дуже сильно все ідеалізуєш.
     
  17. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    І я належу,до "нещасливчиків")))))),хоча......протягом 7 років була щаслива з першим коханнячком (періодично::girl_cool:)
     
  18. Надька

    Надька Well-Known Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    і в мене було нещасне...... були разом 3 роки..... розійшлись..... і тепер ми навіть недрузі, він невпустить моменту щоб при зустрічі мене чимось непідколоти, чи таке подібне, ні одного разу впродовж вже 7 років він пройшов повз мене щоб хоть якось незачепити мене....... ось так...( я вже давно все забула і навіть не звертаю на нього увагу, а він навпаки - як тільки ми опиняємось в одному приміщенні то старається привернути увагу всіх.. ну як павлін.. чому він неможе так зробити як я - просто забути)???????????...
     
  19. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    В мене було нещасне перше кохання і навіть не хочеться згадувати, це як страшний сон. Одне щастя, яке мені дісталося - це найдорожчий мій синочок:)
     
  20. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    в мене щасне- в нього - нещасне - я його залишила :)Рада що він пережив це нормально, зараз врешті має сім"ю (не хотіла травмувати сильно)
    писи. я не скажу і в пам"яті коханий
    та все ж таки згадай мене колись
    ішли дві долі спільними шляхами
    на роздоріжжі долі розійшлись :)
    (переспів з Костенко )