Перші й другі/треті пологи: схожі чи різні?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Iwka, 17 Травень 2012.

  1. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Дівчата, хто народжував вже двічі і більше :d25:, я до Вас з питанням.

    Наскільки відрізняються перші і другі пологи по інтенсивності і тривалості перейм? ( то щоб приблизно прикинути кіко часу тре на збори, щоб відвезти Гриця до мами і добратись в пологовий)
    І чи приблизно в той же термін пологи почались?

    В мене за останній тиждень дуже опустився живіт, так, що я довше 5 хвилин сидіти не можу, постійно тягне, от я шось розпереживалась, що не встигну сорочку довишивати :girl_haha:
    Перші пологи на 42 тижні почались, а зараз іно 38...

    Поділіться досвідом ;)
     
  2. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    мої перші пологи стимульовані, тому важко впринципі порівнювати. Але з другими все значно швидше і простіше. Я в ПБ була десь годину півтора,і то вже з досить інтенсивними переймами. Вирахуйте собі час на дорогу до мами і у ПБ.
     
  3. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    стимульовані з нуля, чи перейми таки почались?
    Якщо почались самі - то на однакових термінах?
     
  4. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    перейми самі почались. Перше пдп була 15.01, народилась Настя 04.01, друга пдп була,здається, 26.01, Сашко народився 04.02.
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    мені теж важко порівнювати, бо перші пологи - спочатку води відійщли, а тоді - перейми. а в других - спочатку перейми. думаю, Вас все ж цікавить більше швидкість відкриття. то в других пологах все дійсно швидше.
    я так ще огого скільки ходила в другу вагітність. останні 5 днів взагалі не могла сісти. зовсім :)
    то важко спланувати, алепро всяк випадок можна поговорити з якоюсь сусідкою - щоб побула, хоча б пока мама приїде. якщо раптом все дуже швидко.
    в мене термін співпав до дня! і води в перший і другий раз відійшли о 22.30.
     
  6. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    Дуже відрізняються, перший раз після відходження вдома вод перейми у мене на протязі 6 годин так і не почалися, і їх стимулювали, тому там особливо нема про що говорити.
    Другий раз все почалося з перейм, від легенького потягування живота зранку і до таких, що не можна з місця зійти на момент приїзду до роддому - води в цей раз відійшли вже безпосередньо в пологах (проміжок води- дитина не більше хвилини).
    І якщо рахувати по часу від початку достатньо сильних перейм до пологів, то у 5 вечора вони у мене були з інтервалом в 7 хвилин, тривалістю по 40 сек., в 9 вечора (коли вже дзвонила лікарю) інтервал був 4 хвилини - але все ті ж 40 сек., у 22-00 коли приїхала в пологовий - це була вже майже суцільна перейма, але і з нею я прогуляла по роддому ще до 23-30. У 23-30 на крісло, у 23-45 - народився синуля.
    першу дитину я народила в 36 тижнів, другу в 40.
     
  7. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    в мене так само
    перші пологи тривали 15 годин, другі - 10 (ні ті, ні другі не стимульовані)
    я б цілу сорочку вишила за той час

    а вопшето, іванко, ти готуйся на кождий день (лякаю) ну і соорчку бери з собою
     
  8. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    Головне встигнути Гриця відвезти до мами, це потрібно чим пошвидше, а далі вже по відчуттях-інтуїції побачите чи спішити в роддом, тут зараз вам кожен по свому розкаже, в когось довго, в когось стрімко, але як би не було, все ж таки це другі пологи. В мене перші пологи після відходження вод були стимульовані, нажаль,тому це нічого не говорить, а другі теж почалися з відходження вод, але перейми йшли дуже легенькі, якби я сиділа вдома чекаючи сильніших, то могла б і в дорозі чи вдома народити, бо сильніших, таких що передихувала було всього три, приїхали в роддом і майже відразу народила. І перші і другі були в термін до дня.
     
  9. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    перші пологи - 32-33 тиждень
    другі і треті - 40 тиждень

    перші і другі почались із відходження вод о тій самій годині - 8-мій ранку,
    треті з перейм, води відійшли вже в пологовому

    перші стимульовані, перейм доктор довго не став чекати і вже через 6 годин після відходження вод почав капати окситоцин
    другі і треті нестимульовані, в других відчутні перейми тривали 1,5 години (відчутні почались вже в пологовому), в третіх менше години (інтенсивні перейми мене власне розбудили вдома).
    якщо б третій раз нам з чоловіком ще прийшлось організовувати логістику дітей, то в пологовий ми б точно не встигли)
     
  10. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    Раз пішла така тема то і я спитаюсь, бо у мене теж питання як бути з малою, але тут не мені її везти треба а щоб мама встигла до нас приїхати, а я ще потім встигла до пологового заїхати.

    Юльку народила за 4 години, але:
    в 20 відійшли води, схваточки були протягов усього дня але результату ніякого не було...
    в 21 на кріслі глянули - а там глухо, відкриття ніякого... дали годинку погуляти але це нічого не змінило
    в 22 поставили окситоцин, за той час ще 3 рази направляли шийку матки на головку дитини ( але я чомусь думаю що це просто відкривали матку вручну) це все навіть згадувати не хочеться і страшенно боюсь повторення сценарію...
    в 2-20 ночі мала народилась.

    Тепер питання, якщо вдруге все в більшості випадків проходить швидше, тобто є ймовірність що воно само все почне розкриватись і стимуляції я не отримаю. Але оскільки перші пологи були скажем там досить швидкими, другі відповідно будуть ше швідші? Чи не факт?

    Юля народилась на 41 тижні, вона сиділа в животі як мишка, але чує моє серце що цього разу я так довго не доношу, бо зараз воно все зовсім інакше
     
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    не факт... мама у Львовi живе?
     
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    ну да, я на В.Великого вона на Новому Львові
     
  13. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    то якi проблеми? встигне, головне домовитись чiтко,шоб пильнувала телефони i була готова все залишити -викликати таксi i iхати..
     
  14. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    не факт.
    я б швидкість перших пологів у вашому випадку взагалі не оцінювала, бо вони були штучно стимульовані.

    я також просила маму обидва рази приїхати до нас.
    в других пологах ми ще після відходження вод довго снідали, завезли старшу в садок, заїхали в супермаркет за вологими серветками...
    мама вже забрала доню з садка і залишилась в нас вдома, так як чоловік ночував зі мною в пологовому.

    а третій раз напередодні я вже відчувала, що "свято наближається" - мала ниття, нудоту... тому я попросила її, щоб приїхала ввечері, допомогла з вечерею та залишилась на ніч.
     
  15. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    Найшвидше - це пів години часу після того як відійшли води. Але перед тим як правило є схваточки, то по них можна орієнтуватися (або скорочується інтервал між ними, або по інтенсивності болю наростають). Поки води не відійшли і термін не піджимає в пологовий їхати немає сенсу, бо стимулюватимуть.
    Коли друга вагітність і води відійшли, то вдома сидіти теж вже не можна, бо в такому стані навіть в мінімальних схватках потуги можуть початися "несподівано" а далі вже пологи.
    В будь-якому випадку ви будете їхати на огляд до лікара перед пологами, тоді і стане ясно яка в вас ситуація, бо з 39 тижня відкриття в повторних пологах в більшості випадків вже є.
     
  16. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    Перші пологи були стимульовані на 38 тижні, весь процес тривав 8 годин. Другі (різниця 7 років, шось там лякали, що може бути як вперше) - на 42 тижні, розбудили мене схватки з інтервалом 1 хв і відходженням вод. Свекруха живе в 5 хвилинах ходьби, тому зразу була в нас. З Рясне в мед заїхали за хв.15 і з відкриттям 8 см., за півгодини ляля вже була в мене на животику, без стимуляцій.

    ---------- Додано в 14:09 ---------- Попередній допис був написаний в 14:05 ----------

    В мене за два дні до пологів всьо було закрите і матка не згладжена. А в при першій вагітності навпаки, в 38 тижнів було відкриття 2 см.
     
  17. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    ггг) в мене вже три дні нудота і ниття...


    Так, боюсь-боюсь... Хоча в всіх індивідуально, але так швидко ми в пологовий не примчемось, бо будем на таксі певне...


    Ну от в понеділок йду нарешті до лікаря в ПБ, будем посмотреть... Правда я б по можливості уникнула огляду на кріслі, в нас і так буде багато питань до обговорення... :girl_in_dreams:
     
  18. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    А в мене другі пологи були довші за перші. Обдива рази прокинулась в 3-й ночі з переймами. Перший раз стимульовані , народила біля 14. Другий раз без жодної стимуляції, народила близько 18.
     
  19. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    з стимуляцієї, ти ж не знаєш скільки б вони тривали без оксит-ну
     
  20. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    Та стимуляція спотворює картину:). В мене є знайома, яка має 5 дітей. Так перших 4-х народжувала з стимуляцією, і то було досить швидко до 5 годин, а 5-ті пологи були без ( бо вже й сама лікар сказала, що не можна) і вони були самими довшими. Доречі, я вважаю, що в мене ті стрімкі пологи, що були, не є дуже добре, бо народжувала в схватках, як таких потуг я не відчула.