Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Редвумен, 30 Листопад 2009.

  1. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Як на вашу думку чи потрібна така освіта ? Якщо так - то яка найбільш ефективна? (для бізнес-середовища)
     
  2. Svitodara

    Svitodara New Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Після закінчення економічного факультету Львівської комерційної академії я поступила на другу вищу освіту в Франка на юрфак (в Інститут післядипломної освіти).
    Можу з впевненістю сказати, що дуже і дуже задоволена. Це аж ніяк не заважає моїй першій освіті, а навпаки я почала доповнювати її юридичними знаннями. Крім того дуже багато нових і цікавих знайомств. А я вже мовчу про користь на роботі.
     
  3. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Після закінчення Політехнічного все ніяк не можу зібратися на другу вищу. Але вирішила собі, що треба цього року подавати документи не дивлячись ні на що, бо так тянути ще можна довго. Тому сподіваюся, що здійсню свою мрію закінчу економіку і буду працювати в цій галузі.
     
  4. l_treasure

    l_treasure Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Друга вища освіта є дуже помічною штукою, особливо, коли першою ти не задоволений. А ще,як на мене, більше знань залишається в голові. Тому що це вже платна штука:girl_haha:, та й це свідомий вибір. Ти точно знаєш, що тобі потрібно. Інше діло, що інколи другий раз вчитись просто ліньки.:girl_in_dreams:
     
  5. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    моя перша освіта - перекладач.... втратила сво навики давно і безповоротно, на жаль.
    в цій професії потрібна практика,практика і ще раз практика. англійська перейшла до пасиву,коли поїхала в Німеччину,а німець так і не встигла стати "рідною". тому ні з тим,ні з тим не склалось. Хоча,тут виною всьому лінь - моя сестра. сама то визнаю,що лінуюсь зараз читати потрібну літературу, поновлювати знання.
    вчусь на другому курсі післядипломної освіти ЛНУ ім. Франка на правничому.
    дуже задоволена. думаю,що саме ця професія стане "моєю".
    а з мовами що буде...... одне тішить, з впевненістю допомагатиму дитині з дом.завданнями з англ і нім мов :)
     
  6. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Я б хотіла також здобути другу вищу освіту, але, поки що фінансово ми з чоловіком не "потягнемо". Маю задум, щоб і надалі розвиватися по своїй спеціальності, мрію про викладацьку професію:girl_in_dreams: або закінчити юридичний факультет, але знову ж таки, все залежатиме від фінансової сторони.
     
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    MBA потрібне! Сподіваюся отримати цей ступінь якось колись. Ідеально було б йти на МБА маючи свій бізнес, або просто багато років працювати в певній галузі - знати всі деталі галузі і по-новому поглянути на бізнес процеси завдяки МБА.

    Наразі у Львові можна тут і тут отримати МБА. Також кілька достойних шкіл києва є...
    Але хочеться хоч міні МБА пройти в Європі...

    Якщо Ви маєте фінансову можливість то я б навіть не думала про другу вищу - на ній нічого не навчать взагалі, а пішла б на МБА. Рівень освіти і її практичності не порівняти з простою ІІ освітою. Навіть якщо це не найкраща Бізнес-школа України.
     
  8. Svitodara

    Svitodara New Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    А на якому потоці?
     
  9. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    о,це вже важке питання. напишу групу ПРс-25, на базі неповної вищої.
     
  10. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Я закінчила Інститут Післядипломної освіти при Політехніці ще під час стаціонарного навчання на 5-6-му курсах. Зранку - стаціонар, ввечері - друга вища. Дуже важко було, практично півтора року взагалі не було вільного часу, але в результаті отримала два дипломи з різницею в часі - півроку. На стаціонарі вчилася на прикладній математиці, друга освіта - економічна(це було набагато легше, деякі іспити здавала і без підготовки). Хоча тепер думаю, що друга освіта потібна тоді, коли ви працюєте в цій сфері, там дійсно дають знання лише "вузької спеціалізації", так сказати, без усього лишнього.
     
  11. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Я також більш схилна до МВА! А хто знає щось про ті дві львівські бізнеси школи? Яка з них краща?
     
  12. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    порівнювати ці школи важко, бо на кожен товар є свій покупець.
    В одній ціна низька, в іншій в 10 разів вища. В одній ще можна отримати державну освіту, в іншій лише сертифікат. В одні треба знати англійську обовязково, в іншій можна і без неї...
    Напевне спочатку варто фінанси оцінити. Якщо фінанси дозволяють тоді можна і глибше копати і київські школи пробувати (МІМ, МІБ, КМБС)...
    питайте детальніше, що саме цікавить, або розкажіть про себе...
     
  13. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Фінанси я вже оцінила:girl_smile:!тобто знаю де і скільки коштує! Мене власне цікавить Львів, бо не треба багато їздити! :) А ви можете мені щось детальніше розказати про ті школи? Де які переваги? Ви там навчались? чи працюєте?
     
  14. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Важко так відповісти, аби відповідь не була односторонньою, обидві школи для тих хто задумався про МБА :)
    Одна "простіша" - великий вплив на навчання має середовище, тобто Ваші одногрупники. Якщо у Вас невеликий бізнес чи Ви службовець то напевне краще йти в ЛІМ - це його ніша - середнього рівня керівники... - це один з критеріїв
     
  15. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    а Львів.бізнес школа при УКУ? там програма більш орієнтована на власників чи на топменеджмент? Мені те, що школа в Католицькому університеті більш імпонує, хоча вона новостворена! а ЛІМ вже давно працює! Цікаво б було почути про якість навчання.
     
  16. Viva

    Viva Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Редвумен,

    а яка САМЕ ваша ціль щодо отримання бізнес освіти? Саме з цього в першу чергу треба й відштовхуватись...
    www.mbastrategy.ua - сайт, який мав би Вам привідкрити багато нового, а може й ні:).

    ---------- Додано в 21:33 ---------- Попередній допис був написаний в 21:32 ----------

    - хм, не уявляю собі бізнес освіту без знання англійської, ну ніяк....
     
  17. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Ціль банальна - отримати знань з "мови бізнесу" для власного розуміння та збагачення і для кар"єрного росту

    ---------- Додано в 19:42 ---------- Попередній допис був написаний в 19:40 ----------

    А в які можна без англійської?
     
  18. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    хм... Ви в Україні ж живете... є багато випадків, що студенти вчаться з перекладачами :)
     
  19. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Хто-небудь з форумчан вчився у львівських бізнес-школах?
     
  20. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    МВА - то певно моя мрія на майбутнє :girl_in_dreams: На разі відчуваю, що в плані досвіду ще очевидно зарано, бо прослухати курс - це одне, а взяти 100% з нього - це зовсім інша річ, ІМХО. Однак якби обирала зараз, то однозначно зупинилась би на ЛБШ, хоча і усвідомлюю, що це більш суб"єктивний вибір: 1.при УКУ; 2.курує проектом моя знайома і знаючи її та її підходи до роботи, я впевнена в тому, що мій вибір - правильний; 3.хто з моїх знайомих проходив МВА, то в Україні обрали ЛБШ, позитивні враження в них, як-то кажуть, на лице :girl_smile: