Післяпологове пеленання

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем cjomcjomka, 25 Грудень 2019.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Вітаю! Я точно знаю, що на форумі є крім мене жінки, яким пощастило отримати досвід післяпологового пеленання. Будь ласка, знайдіть хвильку поділитися досвідом.
    Я колись також думала, що це "розкіш" чи "щось додаткове".
    Але після народження Лідії рік не могла зібрати себе докупи. І тоді наважилася звернутися до нашої чарівної @Markkomp.
    Важко описати словами те, що відбувається підчас процедури. Це розслаблення і м'яке повернення організму у баланс. Шкода, що я не зробила цього в післяпологовий період - моя спина, таз і діастаз сказали би "дякую".
    Також це був мій перший досвід краніосакральної терапії. І досвід цей дивовижний: від легеньких дотиків імпульси йдуть по всьому тілу.
    Тривалість процедури - 3-4 години.
    ЖОДНИХ МАГІЧНИХ ПРАКТИК. ггг, в мене було колись таке упередження.
    Бажано, щоб за дітьми хтось дивився.
    Потрібна ванна або гарячий душ.
    Напій з трав та сухофруктів готує доула, яка проводить пеленання - і це ЩОСЬ. Досі собі заварюю різні варіації, навіть термогорня купила спеціально для цього.

    Ефекти, якими можу поділитися:
    - нарешті почала повертатись постава.
    - зменшилися набряки.
    - змогла приймати непрості рішення, яких до того боялася.
    - змогла скинути близько 5 кг зайвої ваги, яких ніяк не вдавалося позбутися після четвертих пологів.
    - настав новий етап любові до себе.

    І ще багато дуже особистих переживань.
    Хочеться сказати всім, хто думав про це і вагається - наважуйтесь. Чим менша дитина, тим легше це організаційно.
     
    • Подобається Подобається x 10
    • мімімі мімімі x 2