Пісні дитинства, молодості...

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем Bogdanka, 2 Листопад 2009.

  1. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Думаю кожен знає, що зараз в світ вийшов фільм про Джексона "От і все".
    Вчора побачила анонс на каналі М1 і вирішила темку створити, надихнуло:)
    Пропоную в даній темці ділитись своїми музичними уподобаннями з дитинства, юнацького віку тощо.
    Отже почну.:girl_curtsey:
    Я не можу сказати, що гинула за Майкловою творчістю колись, але першу касету, як і перший магнітофон, мені привіз вуйко з Канади в шостому класі (до того у нас були тільки платівки в хаті і радейко). То був Michael Jackson "Dangerous". Хоча мені його кліпи і пісні Black and White, Man in the mirror, Heal the world, Dangerous подобались завжди.
    Я любила слухати Roxette, улюблений альбом був завжди Joyride, особливо Fading like a flower, Bon Jovi - на цю групу у нас в класі була просто пошесть, особливо Always (в школі) i It's my life (вже в інституті), дуже люблю деякі твори Queen, зокрема Bohemian rhapsody, I'm the great pretender, the show must go on, We are the champions і дует Freddie Mercury з Montserrat Caballe BARCELONA.
    Дуже любила, бо батьки багато слухали такі групи як ABBA, Arabesque, Boney M, Eagles, Rrolling Stones

    На першому курсі фанатіла як і вся моя група (дівчата з групи якщо точніше) від Пономарьова, а з часом від Чубая і Плачу Єремії, ходила в Ляльку на всі концерти Мертвих Півнів, Кому вниз, Клубу шанувальників чаю... і дуже любила завжди Терцію, осбливу любов маю до пісень Талісман, Сядеш у поїзд і Червоненький бурячок, ну і звісно ж до трамвайчику:girl_haha: і дуже люблю ДУДАРИК

    дуже люблю Осінь ДДТ...
    Багато що зараз вже не слухаю, бо часто просто вмикаю радіо люкс або хвилю, але терцію, Дударик, Queen, Bon Jovi, плач Єремії актуальні для мене і нині:)

    а які Ваші музичні уподобання?
     
  2. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Пісні дитинства, молодості...

    Боже, як класно, що не всі зависають на сторінці про свинський грип.... :) А я в дитинстві знала всі пісні традиційної української естради - Дворського, Яремчука, Поповича, Бобула, Сандулеси, Білоножка :) - вдома завжди був ввімкнений брехунець - от і слухала разом з татом. Хоча були в нас і платівки АББИ, Джексона, Боні М. А на шкільних дискотеках теж були хіти, під які ми тулилися до однокласників - Scorpions, а пісенька "Хеппі нейшн" Асе of Base взагалі була хітом усіх часів та народів :)
     
  3. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Пісні дитинства, молодості...

    шось я про неї забула
    то точно - було так
     
  4. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Пісні дитинства, молодості...

    а ще ми в школі танцювали під "Коко Джамбо" :) Це крім Асе of Base. З українських виконавців пам"ятаю Русю та Ірчик зі Львова: До третіх півнів, до третіх півнів :) Бабуся завжди дивилася по ЛТ Концерт-вітання, тому я знала всі пісні Соколів
    В 90-х роках у нас місцеве телебачення транслювало німецьке MTV, то ж ми могли бачити багато недоступних у нас кліпів, пам"ятаю, тоді ще дуже популярним був Haddaway
    Ще пам"ятаю, як з подружками переживали, дивлячись ці кліпи:
    Gun's N' Roses - Don't Cry і Guns N' Roses - November Rain
    Як вчилися на 1-му курсі, то тоді якраз був пік популярності "Там, де нас нема" ОЕ, заслуховували в гуртожитку касети до дір, постійно їздили в центр, як тільки Піккардійці виступали. Дуже люблю дотепер і Трамвай, і Талісман, і Пустельник...Плач Єремії, ОЕ - одні з моїх найулюбленіших тепер
     
    Останнє редагування: 2 Листопад 2009
  5. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Пісні дитинства, молодості...

    А мені в дитинстві часто чулися пісні Оксани Білозір та І. Білик, та Пономарьова. Можливо я трохи дивна, але мені дуже подобалися і подобаються народні пісні, особливо весільні:) Такі веселі:) А від україномовних карпатських взагалі у захваті!:) Тому завжди подобалися невідомі виконавці, бо вони дуже добре співають. Слухаю до тепер дует Галини та Ярослава Борути "Лебеді кохання", а ще Н. Шестак та А. Князя:)
     
  6. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Пісні дитинства, молодості...

    о я ще пригадала МАДОННУ все-таки La isla bonita
     
  7. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Пісні дитинства, молодості...

    Відкрила цю темку, а в радіо заспівав Майкл Джексон. Звичайно з зарубіжних це він, Сандра, Модерн Токінг. З відчизняних/радянських Алла Пугачова і її "Миллион аллых роз", Софія Ротару "Романтике" і ще багато інших. Зараз трохи не маю часу, згадаю і повернусь в цю чудову тему.
     
  8. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Пісні дитинства, молодості...

    Ох -ох,то я ,певно,одна така давня,що знаю,що таке ЛАМБАДА,ще й танцювала під цю музику.:girl_in_dreams:А потім- Сандра, Сабріна, Сі Сі Кейч,Модерн Токінг,брати Гадюкіни(Наркомани на городі),Сестричка Віка.(Тілько ти),гурт Олега Кульчицького......Ну і ,звичайно(куди без цього ) -я у 9 класі і суперпопулярна пісня "Бєлие рози",потім "Розовий вечер","Седая ночь",група "Комбінація"(Бухгалтер,Ксюш-Ксюша,Амерікен-бой)......:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
    Я пам"ятаю ще ті часи і ті пісні,коли у Руслани було каре,в Таїсії Повалій не було пластики,Крістіна Орбакайте знімалась в "Опудалі",Ані Лорак перемогла в російському конкурсі , а Оксана Білозір співала у нас в Солонці в клубі "Ой зелене жито,зелене":girl_cool:
    Ох,ностальгія.......:girl_in_dreams:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Пісні дитинства, молодості...

    Ага, а ще були всілякі "Фрістайли", "Електроклуби", "Кар-мен" і т.д. :))) Хоча мене тоді теж бульше українська музика тішила - вже перелічені "Півні", "Чайники", "Єремії", "Пікарди".... Любила львівську музику... Хоча - "Кому вниз", "Табула Раса" - теж було в кайф... Ну і, звичайно ж, "Бітлз", "Ганз"н"роузез", "Куін", "Діп пьорпл"....
    А ще була зовсім юна Білик, без особливо "звьоздних" закидонів і (О, Боже!!!) Руся!!! Оце пригадала!!!!!!! Але ж і слухали її тоді! Одна з перших українських поп-зірок!:girl_haha::girl_haha::girl_haha:
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Пісні дитинства, молодості...

    ой не одна ...

    а
    то вупше - балділа...

    мдаа, ну і смаки в мене були
     
  11. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Пісні дитинства, молодості...

    Дым сигарет с ментолом.....................
     
  12. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Пісні дитинства, молодості...

    І я ще така давня...:girl_haha: Тільки я була в 5-му класі...:girl_crazy: Ех, ностальгія, сльоооооози...:girl_in_dreams:
     
  13. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Пісні дитинства, молодості...

    Solodka, olya_d, Яська - ми мабуть з одного року народження? ))))))
     
  14. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Пісні дитинства, молодості...

    Ми - ні...:o
     
  15. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Пісні дитинства, молодості...

    :)

    Ну нічо, нічо...

    Але список виконавців - тотожний ))))
     
  16. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Пісні дитинства, молодості...

    І я памятаю, що таке ламбада........ І як кожний бринькав її на шкільному піаніно.
    Ще дуже добре памятаю Хепі нейшл, потім Модерн Токінг (шкільні дискотеки), а "Белие рози" - то взагалі. Здається в 6 класі ми їздили в Польщу по обміні учнями (ми до них, а потім вони до нас) і зробили в нашу честь дискотеку, і включили там Шатунова, та я собі і підспівувала. Так поляки охкали-ахкали, що я знаю слова тої пісні, а ще й коли я написала їм ті слова, то вони мене додому на руках несли (чесно).
    памятаю............
    А група "Технология" хто памятає таку?
    нажми на кнопку получишь результат и твоя мечта осуществится
     
    Останнє редагування: 4 Листопад 2009
  17. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Пісні дитинства, молодості...

    Пам"ятаю... Прямо як про Інтернет співали:girl_smile:.
    Хоча б прикольно, якби так було. І яке там "больше не к чему стремиться...":girl_crazy:
     
  18. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Пісні дитинства, молодості...

    А Цой? Хтось ще його слухав? А Тальков?
    Ще згадала: група "Фантом", памятаєте? хлопчина (чи то мужчина лисий) і дівчина з шинйоном з косичками. Що ж вони там співали? на язиці крутиться.........
     
    Останнє редагування: 4 Листопад 2009
  19. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Пісні дитинства, молодості...

    я теж така...А потім ше трохи пізніше було: Оооо, Макарена!
    Згадала:
    Не плачь, Алиса,
    Ты стала взрослой,
    Праздник наступил,
    и тебе уже 16 лет...
    Здавалося, що то так багато - 16... :girl_in_dreams:

    В Повалій була гарна пісня "Панно кохання", та й сама Тая була така пелехата :) І Біличка розмовляла тоді тільки по українськи

    О, ми з Яською з одного року! А з вами - майже :)

    Технологію пам"ятаю - такі собі хлопчики-роботи в чорних блискучих костюмах (чи то шкіряних?). Талькова дуже любила, ще й тепер деколи його "Летний дождь" слухаю


    OxankaF, ось вам ФАнтом 2 - Без контролю

    От ще знайшла хіт Юрко Юрченко - Я йду
    Бачу давній сон, в ньому давня ти
    Маниш, кличеш, звеш - я не можу йти.
    Танеш вдалині, тонеш уві сні,
    Хоч би зблиск очей залиши мені.
    Де тебе знайти, де тебе шукать?
    Я не можу йти змушений чекать.
    Але в наших снах я тебе знайду.
    Ти наснись мені. Я до тебе йду...

    Я йду, я йду.
    Не наклич на нас біду, зачекай мене, я йду.
    Я йду, я йду.
    Я у сні, чи наяву, все одно тебе знайду

    і незабутня Сестричка Віка - Тинди-ринди

    Ото понесло мене... Хочу на дискотеку 90-х!!!!!! :girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
    Останнє редагування: 4 Листопад 2009
  20. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Пісні дитинства, молодості...

    :crazy::crazy::crazy: ні слуху ні голосу, а тоді всі дуріли так від них.... Білик Тоже памятає, ще концерт в оперному був, тільки на укр. мові співала, і Повалій - памятаю. А чого ж вони всі перейшли на російську? Вже ось і в Ані Лорак в останньому альбомі ні однієї укр. пісні немає. А спочатку всі практично були укр. мовою.