Питання, відповіді, пояснення...

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем kitka, 16 Квітень 2009.

  1. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Нам отець подарував книгу Майкл К.Армор "Провідник до Біблії".Якраз те, що Ви шукаєте
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Дівчата, а чому не можна обійматися і цілуватися під час посту. Наприклад, бабуся і внучка при зустрічі. Може є десь це написано чи не написано. Бо привезли бабцю, яка в МПЦ ціле життя ходила. Часом голова пухне і вже не можу розібратися де правда, де видумка, а де старечі " причуди'. Дякую
     
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Нема такого. Хай Вам бабця в канонах чи заповідях покаже, де таке написано.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    @Haidee, каже, що є десь. На вихідні як поїду, то будем розбиратися. Але і для себе ще раз хотіла зрозуміти, бо вже голова від того пухне.
     
  5. maty

    maty Well-Known Member

    дайте собі спокій-бабцю вже не переконаєте
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

  7. Megan

    Megan Well-Known Member

    @Liliyah Romanova дайте якусь відповідь, вже місця собі не знаходжу... сьогодні у нас в селі хоронять дитину 1,5 року. Я не можу уявит як це горе переживе мама... Чому Бог забирає таких маленьких? Священик каже, що Церква не має на то відповіді і на то є Воля Божа... може є ще якісь пояснення?
     
  8. zkate

    zkate Well-Known Member

    Скажіть будь ласка, яку молитву читати за здоров'я рідних (має бути операція і хіміотерапія)? Можливо дев'ятниці?
     
  9. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Чому Ви вирішили, що то Бог забирає?
     
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    як варіант - Девятниця до Богородиці, яка розвязує вузли
     
  11. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Які вузли?
     
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  13. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    А...! Зрозумів...

    Але я думаю, що тільки Бог може "розв"язувати всякі вузли і вузлики" в людських долях...
     
  14. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Це само собою розуміється. Ніхто іншого і не писав. В моливах до Матері Божої (чи до святих) ми просимо про посередництво Люблячої Матері між нами і Богом.
     
  15. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Ок. А чому вузли розв"язує сам посередник, а не Бог?
    Навіть на іконі видно, що Марія сама "розв"язує вузли", а не Бог розв"язує...
    Я все таки вірю, що тільки Бог може "розв"язувати всякі вузли і вузлики" в людських долях...
     
  16. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Цитата зі статті, на яку посилалася @Багіра
     
  17. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Та я розумію, що молитви прямують до Божих рук, але чому ж вузли на іконі розв"язує Марія, а не Бог? :)
     
  18. gamma

    gamma Well-Known Member

    Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка де можна замовити девятницю до Божого Милосердя в церкві? І скільки це коштує? Бо в одному храмі мені сказали, що 180 грн. Це зараз так є бо знаю, що раніше за служби давали на свій розсуд а не по "прайсу"?
     
  19. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дев'ятницю до Божого Милосердя служать щочетверга в костелі св. Антонія, укр мовою на 19.30 год. Тільки наскільки розумію її не замовляють, а ви приходите 9 четвергів, жертвуєте свій час Господу, слухаєте мессу, а в кінці служби говорити цю дев'ятницю з усіма присутніми. Прайсу немає, скільки забажаєте.
    Особисто я не розумію того замовляння служб без особистої присутності. Це виходить, що ти купуєш когось, щоб за тебе помолився. Самі ж створюєте бізнес.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Так можна замовити службу і не давати грошей, або дати символічно абсолютно. Я згідна що то зовсім інакше, як ти є на замовленій службі і нема, і не порівняти - в неділю просто молитися в хаті і бути на службі. Тобто не вважаю, що прайси роблять люди. І замість фіксованості я би краще запропонувала якусь десятину чи шо

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1