плавання для школяра

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем vikad, 15 Жовтень 2012.

  1. vikad

    vikad New Member

    Дівчата, хто знає, куди можна віддати на плавання учня 4 класу, але так, щоб не дуже дорого? Бо в дельфіні на сихові 200-225 гривень правлять, а для мене це трохи закруто. Може десь в школах, чи спортивних школах набирають? Так, що до 100 грн/міс виходило.
    Буду вдячна за інфо.
     
  2. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: плавання для школяра

    В школу де ходимо ми теж 200 грн. за місяць, думаю за 100 грн. в місяць знайти буде важкувато :girl_in_dreams:
     
  3. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: плавання для школяра

    точно немає, самі навесні шукали:sad:((
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: плавання для школяра

    я таких цін теж не зустічала. В школах теж виходить від 180 до 260 грн.
     
  5. vikad

    vikad New Member

    Відповідь: плавання для школяра

    Всім дякую за турботу.:ed4d70def841dc74b57
    Якщо буде щось нове - пишіть.

    А як в дельфіні навчають дітей? В когось є практика?
     
  6. manka

    manka Member

    Відповідь: плавання для школяра

    В 97 школі, що на Миколайчука - 300грн. за місяць: 3 заняття в тиждень. Якщо без абонемента, то одне заняття - 30грн. Для учнів школи є одне заняття в тиждень безкоштовне (на уроці фізкультури). Ми двічі були, але захворіли і зараз не ходимо. З дітьми займається інструктор, після басейну сауна, потім дітей поливають холодною водою з шланга. Ще казала знайома, що зимою дітей виводять на вулицю снігом натиратися. В басейні встановлена камера і батьки в холі можуть спостерігати за уроком.
     
  7. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: плавання для школяра

    2 заняття в тиждень по 45 хвилин. Минулого року водила молодшу, цього - старші ходять. Задоволені.
     
  8. vikad

    vikad New Member

    Відповідь: плавання для школяра

    А чи дійсно там дітей ВЧАТЬ плавати, чи вони просто хлюпочуться під наглядом дорослих?
     
  9. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: плавання для школяра

    вчать

    вчора ввечері, перший раз після 2х тижнів перерви

    - ну як плавалося?
    - ой...
    - що так тяжко?
    - 30 басейнів, я ледве дишу
     
  10. vikad

    vikad New Member

    Відповідь: плавання для школяра

    :girl_crazy:А скільки дитині років? І яких 30 басейнів дитячих, чи тих по 25 м?:shok:
     
  11. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: плавання для школяра

    Про заняття плавання в аквапарку хтось знає? Чи є там організовані групи, чи треба з тренером домовлятись? Або інші басейни в цьому районі.
     
  12. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: плавання для школяра

    порадила б басейн в школі навпроти аквапарку, якість не гірша, а ціни:)))
     
  13. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: плавання для школяра

    12

    дитячих. після 30 дорослих я ледве дишу :)
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: плавання для школяра

    організовані групи є. Вартість - 40-50 грн за заняття ( залежно від тренера, групи. 40 грн- коли вже йде до тренера готова група з діток у 8 чоловік, наприклад зі школи). Є і індивідуальні заняття- вони дорожчі.
     
  15. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: плавання для школяра

    це якого віку діти? і якого рівня?
    Я здається знаю де є ця школа. Ви не знаєте з якого віку там групи або маете контакти тренерів?

    Чи порекомендуете (можна в пп) когос з тренерів. Індивідуальні занняття напевне не підійдуть - в компаніі веселіше. Для маленьких дітей мусить в першу чергу бути весело, а тоді вже і корисно.
    Потрібно для майже 5ти річного.

    ---------- Додано в 22:23 ---------- Попередній допис був написаний в 22:21 ----------

    це включаючи вхід в басейн?
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: плавання для школяра

    так, але така ціна при умові, що вже йде організована принаймні з 8 чоловік, готова група до тренера.( у нас дітки зі школи там плавають, тому вік- з 1 по 4 клас, рівень підготовки- починаючи з "0"). Про індивідуальні заняття то треба окремо з тренером домовлятися. З 5 років вже спокійно тренер працює. Але за ціну зараз не скажу ( 3 роки тому індив. заняття вартували 50 грн, з того часу ціни вже зростали )
     
  17. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: плавання для школяра

    В аквапарку можна по всякому домовитись, але персональні заняття з тренером вийдуть дорого, бо треба ще за вхід заплатити, хоча дуже дієві. Я б їх рекомендувала, вже тоді, коли дитинка трохи тримається на воді, але боїться ще бортика відпуститись, коли треба техніку підшліфувати.
    Якщо в групі - то абонемент 450грн. (був мин. року) на 10 занять (1 заняття, то година тренування та пів години на роздягання/вдягання, батькам дають браслетик на безкош. 15 хв. щоб допомогти роздягнутись та потім посушитись, якщо ліміт перевищите - доведеться доплатити), дійсний 2 місяці, якщо не використаєте - пропаде.
    Поч. займатись в дитячому басейні, хв. 45, потім 15 хв. на плюхання та катання з гірок під наглядом тренера. Через деякий час поч. водити у спортивний басейн, щоб відчули глибину, ну і в глибокий басейн переходять вже тоді, коли дітки більш-менш можуть триматись на воді біля бортика. Син казав, що йому більше подобається у великому басейні, особливо після того, як переборов страх. відпустився і поплив.
    Ходили минулого року - дуже задоволені, але син захворів, то довелось відмовитись. Через 2 місяці дитина (6,5, поч. з 0, місяць занять в групі - 3р. на тиждень, потім ще додаткові пару занять з тренером) могла переплисти 12 разів 50-ти метровий басейн за заняття.

    це 36 школа, водять знайомі, задоволені, методи навчання більш дитячі. Там мені не дуже сподобались роздягалки, ну і ще він програє, як і інші басейни, то довжиною. Але ціна суттєво менша.
     
  18. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: плавання для школяра

    це вражає.
    Нам більш дитячі методи би підійшли

    Тренери на уроках в воді? чи з бортика щось пояснють?
     
  19. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: плавання для школяра

    в 36 школі тренер в воді.
    В аквапарку з бортика керує, це більше як спортивна секція по манері тренувань.
     
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: плавання для школяра

    Ми ходимо на СКА. індивід. заняття. Пробувалаи на зиму підшукати закритий басейн- пішли на динамо- жуть,вода холодна, коридори холодні, басейн на одному поверсі,а туалет на іншому, повернулись назад у відкритий, там нам більше подобається