Плетіння з газет

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем mermaid, 27 Листопад 2010.

  1. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Плетіння з газет

    Якийсь такий складний процес.... Мені трохи дивний і не зрозумілий... Акрилова фарба для стін (акрилова ЕМУЛЬСІЯ) значно дешевша ніж акрилова ЕМАЛЬ (наголошую), але емульсія як висихає стає трошки шершава і крихка.... може відпадати від виробу і декорувати її значно важче (пишу про це з власного досвіду, якось експериментувала.... нічого хорошого не вийшло) декорувла не плетене з газет, а картонну коробочку. Про морилку сказати нічого не можу.... не пробувала з нею працювати (може вона спасає всю ситуацію з відлущуванням).
    Свої коробки плетені з газет, спочатку грунтувала клеєм ПВА (добре просушити), а потім 2-3 рази покривала акриловою фарбою. Акрилова фарба досить густа і з насиченим кольором, перекриває букви на трубочках. Потім вже добре висушену коробку декорувала серветками і лакувала 3-4 рази. Перших три рази лакую акриловим меблевим лаком, а вже фінішний раз акриловим лаком з балона (універсальним для всіх поверхонь).
     
  2. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Плетіння з газет

    трохи оновлю тему))
    отак складена посуда (в такій коробочці) в мене викликає відчуття затишку, зручності, які показують в журналах. я довольна нею)))
    [​IMG]
    ця коробка створювалась з метою створення порядку на пральці. получилось. тепер там чисто)))
    правда основу зробила з тонкого картону, тому кришка трохи "скривилась":)
    а ще цією коробочкою вирішила проблему, яка мене дуже нервувала: розділила окремо фен і прасочки, бо ті кабелі постійно заплутувались
    [​IMG]
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Плетіння з газет

    А Ви коли робите такі штучки, плетете по чомусь (ніби обплітаєте) чи без нічого? Я плела коробочку - вона мені вийшла вужча доверху (просто плеле, не обплітала) і все, на тому ентузіазм пропав...
     
  4. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    обплітаю, вона тоді міцна і не розлітається

    і ще я робила товщі трубочки, вони краще гнуться і краще облягають основу
     
    Останнє редагування модератором: 28 Листопад 2012
  5. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Плетіння з газет

    Маю мрію зробити хоч одну таку коробку.
    Скажіть, як ви мотаєте ці трубочки: вручну чи за допомогою шуруповерта?
    Чим ви покривали готовий виріб, що не видно букв?
     
  6. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Плетіння з газет

    мотаю вручну
    насправді букви трохи видно, мочила в морілці колір "червоне дерево", але мені подобається що їх трохи видно - нагадує ретро))
     
  7. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Плетіння з газет

    Похвастаюсь і я
    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  8. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Плетіння з газет

    колясочка просто неперевершена! робили по якійсь чхемці чи на око?
     
  9. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Плетіння з газет

    Ідею підгледіла в неті)))) там були такі мініатюрні колясочки, але в мене вийшла трошки більша)))) було важкувато плести верх, але то тільки тому, що я не вставляла в трубочки дротики-каркаси. Факбувала гуашю, а зверху клеєм ПВА.
     
  10. Іра Калушка

    Іра Калушка Well-Known Member

    Відповідь: Плетіння з газет

    Обплітала горщик на вазон [​IMG]
     
  11. Ksana

    Ksana Member

    --- дописи об"єднано, 11 Грудень 2016 ---
    Одна з перших моїх робіт. Я займаюсь цим недовго, з літа. Може комусь пригодиться мій досвід. Пофарбовано акріловою емульсією. Тільки ні в якому разі не фарбуйте, як деякі радять: спочатку білою фарбою, а потім кольоровою - вийде дуже грубо. Може кому що цікаво, питайте.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 2
  12. Ksana

    Ksana Member

    Обов'язково треба оплітати форму і плести пофарбованими, принаймні прогрунтованими злегка вологими трубочками. Так робота буде акуратною.
     
  13. Ksana

    Ksana Member

    Ще одна, трохи незграбна.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 3