подарунки до свят

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Komashka, 12 Грудень 2007.

  1. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: подарунки до свят

    з техніки ніби все мають, що їм потрібно. думала про телевізор на кухню, але нормальний коштує біля 2 тис. грн.

    а можна купити якусь прикрасу чи щось з дорогоцінного металу щоб була спільною або підходила для двох?
     
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: подарунки до свят

    Ікона з дорогоцінних металів або набір срібних столових предметів.
     
  3. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: подарунки до свят

    і мені поможіть!:girl_flag_of_truce:
    маю три дні народження.
    перше - дівчинці 2 роки. що подарувати? одяг? іграшку? яку?
    і друге-третє: сімейна пара, святкують разом, років - 35 і 36. потрібно спільний подарунок, але що? або й окремо!
    хоч шось порадьте, бо мій ліміт фантазії вичерпався:girl_in_dreams:
     
  4. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: подарунки до свят

    приблизний бюджет? :girl_wink:
     
  5. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    на двох: ящо знаєте розмір ліжка - комплект постільної білизни, або набір банних рушників, комплект гостьовиї тапок (в велику тапку вкладаються кілька простих наборів напок), якщо ходять в баню - банні шапки "Цар", "Цариця"
    кожному: їй - набір скатертина+ серветки, або набір Люмінарк куршин+стакани, йому - (якщо вживає алкоголь) набір фляжка+стакачики
     
  6. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: подарунки до свят

    Або ж знайти миленьке флісове покривальце - аби так і "спали під одною ковдрою".
     
  7. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    Підкажіть, будь-ласка, що подарувати на 50-річчя своєму хресному батькові. Для мене вибір подарунка чоловікам - то вже велика проблема, а тут ще й дата така...Варіант запитати, що треба - не підійде.
    Буду вдячна за ідеї.
     
  8. Lira

    Lira Member

    Відповідь: подарунки до свят

    як ідея- такий класичний картатий вовняний плед з шерсті мериноса. Ми дарували такий одному панові на 60 років- він був дуже втішений.
     
  9. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    Може бути щось таке як:
    -Картина
    -Книга, але якась цінна, відштовхуватись тут вже необхідно від його інтересів, про що би вона мала бути
    - Шахмати, є гарно зроблені з металу чи якогось дорогоцінного каменю.
    - Барометр, Годинник і т.д.
    - Якусь антикварну річ ( ну таку, щоб мала свою історію, і яка би цінувалась).
     
  10. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    як на мене, то дарувати потрібно щось таке, щоб не просто пил збирало, а щоб цим користувалися:)
    якщо Ваш хресний тато має якісь хоббі - то можливо якийсь "дівайс" для хоббі.
    Якщо вживає алкоголь,то можна щось вишукане подарувати, зараз різні набори продаються або просто дуже гарно зроблені пляшки.
    А якщо в його дружини запитати?
     
  11. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    Та справа в тому, що нічого про його хоббі не знаю+ в дружини чи в когось іншого можливості запитати нема... Ми дуже рідко бачимось.
    Дарувати картини\антикваріат не хочу, оскільки сама не люблю такого роду подарунків, люблю більш практичне. Про алкоголь вже думала, а от що до нього - не можу вигадати. Нічого з практичних речей, окрім як парасолі чи гаманця, в голову не приходить.
    Спасибі , дівчата, що відгукнулись.
     
    Останнє редагування: 27 Вересень 2012
  12. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: подарунки до свят

    Бочка пива не підійде? Ми моєму татові на 77 дарували))) Він дуже ся тішив. Найлегше дарувати мужчині будь-якого віку алкоголь, а вже залежно від вподобань то вид, чи то дороге вино чи коньяк, чи просто бутилка горілки якась така на 3 л. А вже залежно від бюджету то можна і рюмочки з надписом замовити, або самому етикетку переклеїти (в фотошопі щось цікаве зробити). І щось до алкоголю: коньяк - сигари, горілка - слоїк огірочків (можна навіть цілий кошик різних маленьких баночок-закруток в супермаркеті назбирати), пиво - гарна рибка (як варіант чеське пиво, що любитель пива оцінить), бутилка абсенту - цукор та спеціальна ложечка для правильного вживання абсенту. Ще мужчині старшого віку дарують духи.
    Будь-які інші подарунки, то треба людину добре знати. Часом буває так, що потрібно орієнтуватись на дружину, а не чоловіка, бо подарувавши до прикладу гарну ікону, чи набір фужерів, ви їй вгодите, і чоловік буде довольний, бо в дім, є мужчини яким нічого не треба, бо жінка про все подбала. До прикладу галстук може бути дуже лишнім, як і запонки, навіть якщо супер-дорогі.
    Можна ще підписку на журнал, залежно від вподобань, "Вокруг света", чи щось про авто..
    А ким він працює хоч, чи працював? Чи може хобі якесь?

    А якщо таке , мій свекор би дуже тішився...

    Ще згадала, мій тато, хоч і не поціновував великий алкоголю, дуже оцінив бутилку Бехерівки! А оскільки то настоянка, яку п’ють в основному по каплях, то можна ще гарний чай, в мене чоловіка батьки так і п’ють її, додаючи до чаю.
     
  13. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    На проспекті свободи був магазин з алкоголем, там бачила (правда рік тому) набори плану : з дерева зроблений візок, на ньому пляшка, чи просто таке щось типу плетеного чохла з дерева на пляшку. Виглядало гарно,правда ціни не знаю.
    Як на мене, дорогий алкоголь часто універсальний подарунок.
    Або на Вернісажі можете щось подивитися:)
    можна подарунок типу годинник чи щось з посуду з гравіровкою:)
     
  14. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: подарунки до свят

    Чоловікові подарували крісло для риболовлі, яке складається. Підійде для будь-якого відпочинку, або щось з того розряду...



    Знайшла в інтернеті цікаву ідею подарунку для чоловіків
    Букет з шкарпеток- гарно, оригінально і практично

    [​IMG]
     
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    дівчата, радьте.
    маю їхати до своєї хрещениці. 8 років, має ще братика 5 років і сестричку 3 роки. треба всім привезти подарунки. вже різних дрібниць накупувала (типу канцтоварів, солодощів), але хочеться привезти щось потрібне. питала батьків - кажуть, що нічого не треба (хоча обіцяли раніше, що щось придумають). отже, живуть у селищі у власному будинку, живуть не багато. розраховую на суму десь 300 грн (якщо підберу щось гарне, то і більше можна). порадьте, що може бути цікавим. може велосипед (скільки він десь коштує)? (тільки треба запитатись, може вже є), але там дорогі паршиві, грунтові (ролики не підходять однозначно). і що може бути потрібним?
    п.с. щось я погарячкувала з велосипедом, мабуть таки не потяну - ціни захмарні...
    а як щодо наручного годинника? чи це на довго не вистачить? загубиться-зламається?
     
  16. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: подарунки до свят

    а як щодо МР3-плеєра? за 300 грн можна купити простенький, але яскравий...або курточку...щось таке, щоб дитина часто тим користувалась і тішилась...знайомий купив дочці на 10 років тоненький перстеник золотий..Вклався в 300 грн, але то трохи зарано на 8 років...
    МР3-плеєри до 300грн...
     
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    ідея не погана, але ще трохи зарано. там діти активні, постійно на вулиці і разом троє бавляться.
     
  18. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    Може, якийсь ігровий набір, н-д, для баскетболу чи бадмінтону,
    чи гру настольну таку якісну, яскраву, велику, щоб всі бавились;
    зима йде - ковзани, якщо є де кататися;
    якщо дівчинка творча - мольберт чи ще щось таке гарне, особливе:)
     
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    на яку суму дарують подарунок на новосілля відносно суми на весілля. наприклад, якщо я би йшла до цих людей на весілля, то подарувала би 1000 грн, а якщо на новосілля, то ск?
     
  20. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    ТАКА СИТУАЦІЯ....
    подарували іграшку, яка нам не є і не буде потрібна ....шкода, щоб лежала просто так ( на суму 300 грн).. чи етично буде сказати про це, тому хто дарував ( хороші знайомі, які бувають у нас 1 раз у рік), щоб вони поміняли на більш "корисну" на зараз для нас іграшку? ( бо ж чек у них)