Подарунок на іменини, день народження, миколайчики та ін.

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Kasia, 27 Листопад 2008.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Марта2, я дуже активно планувала наше 10 рожеве або олов"яне весілля:girl_in_dreams:тому трохи можу підкинути ідей. Вибирай згідно запланованого бюджету:
    1. супер вечірка в Карпатах з друзями.
    2. поговори з священником - можна органузувати благословення з обміном новими обручками
    3. тематичну фотосесію. А ще й з дітками, взагалі буде чудесно.
    4. в Трускавці - плавання з дельфінами - пам"ять залишиться назавжди.
    5. знаю, що ви дуже любите подорожі - тому можна організувати якийсь чудовий вікенд-подорож закордон. Або в Закарпаття
    6. Зробити з фотографій календар на рік, але не на календарний, а саме від місяця одруження на 12 місяців.
    Короч, є купа всього.Мене вже починає нести в планувальному напрямку, але я вже собі нічого не планую, бо страшно:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Ми на 10 років поіхали самі без сина в Чернівці з ночівлею в готелі, мацьопи ще не було тоді. Ввечері пішли в ресторан, коли пили вино, згадували хто що пам'ятає з дня весілля. Вирішили кудись іздити на річницю. Ну з мацьопою вашею буде важко іхати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Ой, дівчатака, дякую, що відгукнулися, стільки ідей мені підкинули. Я б дуже хотіла з чоловіком кудись поїхати, але цього разу точно відпадає, бо малявку не лишу, а з собою не візьму( я про за кордон чи якісь піші екскурсії)
    Напевне таки замовимо столик в ресторані і пошукаю якісь горнятка з надписом символічним.
    Гарна ідея з альбомом, але є один нюанс - чоловік не фотографується, не хоче і на фото є лише я та діти :girl_crazy:. а фото, на яких він є, ми вже роздрукували))))
    --- дописи об"єднано, 12 Травень 2016 ---
    ой, а що то такееее?:girl_smile:
     
  4. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    то сертифікат на якусь чоловікову забаганку-хотілку. наприклад-катання на картингу чи урок гри на елекрогітарі чи тайський масаж чи шоколадне СПА ... то може бути і парне заняття для вас двох.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    що можна подарувати похресниці на закінчення школи (або на день народження) ?
     
  6. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Які гостинці, крім кави і чоколяди, можна привезти зі Львова?
    Може бути не лише їжа, але не сувеніри - щось практичне, і львівське?
    щось я вже зовсім з тим розгубилась.....
     
  7. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    може еко-сумку еко суика.jpg або ляльку мотанку лялька мотанка1.jpg горнятко горня.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    @Марта2
    Ми минулого року робили на 10-річчя одруження - таку собі вечірку,
    брали повторно обряд вінчання шлюбу і обмін обручками, а потім вечірку для самих друзів у форматі весілля, але драйвово з хорошим тамадою.
    Насправді в нас вийшло саме так як ми планували, отримали максимум задоволення,
    бо власне поїздка для нас без діток не світила, а в чотирьох то звичний відпочинок.
    Бажаю зробити щось своє омріяне і насолоджуватись :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. magic

    magic Well-Known Member

    Я бачила у крамниці Кумпеля, що в центрі, гарні фартуки з прикольними написами, парасолі, там багато цікавого є)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    можна зробити акцент на книгах :) Напр В-во Старого Лева має книги про Львів - Таємниці Львівських левів, львівські віршики, на каву до Львова. В КСД є "Львів, кава, любов". Це якщо, звісно, адресат сувеніра знає мову ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    привіт) потрібна порада!
    що подарувати дідусеві на день народження (90 років)?
    з дідусевих хоббі:цікавиться політикою,полюбляє читати ісоричні книги, але правдиві:uanew::bandera: (бо він ж то знає як то всьо було))))
    і тримає пасіку!
    що порадите??))):mda:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Дівчата СОС!:girl_flag_of_truce: Що таке подарувати друзям на 10 річницю одруження, щоб вони могли це з собою взяти закордон?
    @Марта2, що тобі подарували? Підкинь ідею. Я можу легко спланувати свято, подарунок чоловікові-дружині, але на друзях я зависла:girl_in_dreams:.
     
    • мімімі мімімі x 1
  13. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Сорі, але тут нічим не допоможу:pardon:, річниці - це суто наше свято, ми не святкуємо так широко, суто в сімейному колі:)
     
  14. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Потребую поради щодо подарунка на хрестини - якщо варіант грошей, то скільки зараз переважно дарують?
    Можна відповісти в ПП
     
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Потрібно вибрати подарунок на день народження 2-річному хлопчику (я за хресну), розпитувала батьків, сказали одягу\машинок\книжок не треба. Як варіант можна купити розвиваючі іграшки, от проблема що саме можна для такого віку купити? Думала якийсь конструктор, то ще не зарано? На що взагалі варто звернути увагу? Чим бавляться 2-річні діти?
     
  16. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Конструктор - типу великі кубики - Вадер - ми бавимся.
    Гараж, трек з маленькими дошками.
    Палатка цікава - теж бавимся.
    Такі вкладки деревяні в рамку або пазли великі дерев'яні цікаво.
    Спитайте в темі іграшки - там багато порадять.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. silvia

    silvia Well-Known Member

    Потрібна порада. Що можна подарувати двоюрідному дядьку ( якого бачимо 1 раз в рік, в кращому випадку) на ювілей 60 років. Ідей крім грошей немає. Буду вдячна за варіанти.
     
  18. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Чим цікавиться? Працює?
    Вишиванка універсальне
     
  19. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Картину? Звісно, якщо +/- маєте уявлення про його смаки, стиль, помешкання.

    Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
     
  20. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    гаманець, якщо є машина - навігатор або відеореєстратор.