Подарунок на іменини, день народження, миколайчики та ін.

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Kasia, 27 Листопад 2008.

  1. Online

    Online Well-Known Member

    Я зазвичай питаю в мами: чим дитина цікавиться, що б хотіла. І тоді вже разом з малим обираємо подарунок. Так простіше і точно вгадаєш.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. New look

    New look Well-Known Member

    І я шукаю поради, що подарувати можна дівчинці 6 рочків. Маю у похресниці/племінниці день народження на носі, бюджет до 100євро, хочеться щось таке щоб і вона тішилась і пам'ятка, що тьотя подарувала. Підкажіть ідеї чогось класного?:girl_claping:
     
  3. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    @New look
    Банально, але моїй найменшій, якій було 5 р.тітка подарувала сережки, такі дитячі, кольорові, срібні. Їх дуже любить, і просила ще одні, то купили сонячні жуки сережки. Є такі набори, сережки, кулон, браслет.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. New look

    New look Well-Known Member

    А де купували?
    Прикраси цікаво, але в неї вушка не пробиті і напевне не скоро проб'ють.
     
  5. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Купляли за кордоном, але я бачила в ювелірних , дитячі колекції, є ще в Будинку Іграшок, можна цепочку і кулончик, браслетик
    --- дописи об"єднано, 7 Листопад 2019 ---
    @New look
     

    Вкладення:

    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Що можна подарувати двом хлопчикам (4 і 1.5 рочки) на просто так (бюджет до 200 грн)? Мама йде в гості до коліжанки, а це її внуки, проживать разом. Знаю, що книжечок не мають і не читають (рвуть). Мають дуже багато іграшок, тому мені важко вгадати, що таке купити чого в них нема.
     
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Настільні ігри, з бюджетних.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Online

    Online Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Розумні забавки. Мій улюблений магазин з моменту їх відкриття.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Маємо ДН хресної малого, яка виїхала до чоловіка в Америку (Техас).
    Думала може з Амазону замовити щось (?) і доставку на їхню адресу. Але питання що б це могло бути?
    Додам, що живуть в однокімнатній квартирі, чоловік працює, кума поки сидить вдома і фактично нікуди сама не виходить.
     
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Якісь зацікавлення/хобі має, чим планує в подальшому займатися там (домогосподарство-діти, конкретна робота) і від того відштовхуватися?
    Можливо можна онлайн замовити з доставкою якийсь сертифікат (косметика, одяг, прикраси, парфуми)? Або, якщо сидить вдома, квитки кудись (виставки, музеї), але не знаю як то організувати в плані доставки.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Порадьте, будь-ласка, кльові книги на вік 7 і 11 років, дівчатка.
    Хочу щось прям таке якісне і цікаве, з гарними ілючтраціями
     
  13. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Тут була вчителем англійської та географії. Зараз вчить іспанську (без неї в її містечку роботи не знайдеш).
    Як таких хобі не має. В переспективі мабуть поповнення сім‘ї :)
     
  14. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ну то можливо якийсь цікавий розмовний словник/підручник для вивчення іспанської? Чи книгу художну (залежно від рівня адаптовану або "справжню").

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

  16. Atra

    Atra Member

    не знаю, где спросить. заранее извиняюсь, если не нашла тему, а она была.
    думаю мужу на НГ заказать парфюм. любит свежие запахи, "водные". до этого был Man Eau Fraiche Versace
    посоветуйте? потому что я вообще не умею выбирать(( в магазине после первого аромата ничего не чувствую. а так хотя бы будут наметки, что вынюхивать
     
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    • Подобається Подобається x 1
  18. Online

    Online Well-Known Member

    Aqua Azurra від Ferre дуже вдалий. Ще непоганий варіант Aqua essenziale від Salvatore Ferragamo, але має трошки солодкавинку.
     
    Останнє редагування: 28 Листопад 2019
  19. Atra

    Atra Member

  20. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Підкажіть, який подарунок з України, можна зробити мужчиніі цілій родині на Різдво. Вони не українці і всі програмісти)