Подарунок вернісажниці

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем вишиванка, 31 Травень 2010.

  1. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    День народження дуже красивий день в житті кожної людини, і всі ми любимо в цей день отримувати привітання та подаруночки, а також самі їх комусь робити.
    Надіюсь, що ця ідея принесе нам багато радості та несподіванок :)

    У цій темі будуть виставлені дати народження всіх рукодільниць Вернісажу (не лише вишивальниць, а й в*язальниць, декупажниць, дівчаток, котрі займаються бісером, полімерною глиною), чиї дані нам вдалось роздобути, а також ваші вихвалялочки подарунками. Компліменти та похвалу пишемо в темі "ОФФТОП рукодільний" або "Рукодільні реверанси та компліменти".

    Якщо ви хочете, аби ваша дата народження була додана в цьому дописі, напишіть мені або модераторам (Liliyah Romanova, Ума, imel) ПП, а також обов*язково надішліть свою поштову адресу.

    Адреси іменниників можна буде взяти у мене, написавши мені ПП.
    Учасниками можуть бути форумляночки, які мають не менше 100 дописів на вернісажних темах.



    По адреси прошу звертатися до мене в ПП.
     
    Останнє редагування модератором: 25 Січень 2012
  2. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок до Дня народження

    Ось наші іменниниці ЧЕРВНЯ
    Iskra 8 червня
    Пупсик 11 червня
    Kasia 15 червня
    Птася 18 червня
    Olenka 18 червня
    OksankaF 28 червня
     
    Останнє редагування модератором: 31 Травень 2010
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок до Дня народження

    я забула, чи то тут чи не тут, але переношу сюди свої подарунки, отримані від форумляночок.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    і ще листівочка від Орман - завтра поставлю.
     
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок до Дня народження

    це були подарунки від Уми.

    і листівка Орман:
    [​IMG]
    знайоме серденько:girl_in_love:. для Птасіної донечки таке я вишивала.
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці до Дня народження



    Отримала нині пачку із севандсо. Усередині було ось таке:
    [​IMG]

    На цій знимці ще рамка (до горнєт купила) позаду, прошу уваги не звертати, то я підклала, аби на тлі моєї капи не губилися презентики:
    мініорґанайзер :girl_claping:, чапельки :girl_tender: та магнітик. :girl_in_love:
    [​IMG]

    Чапельки (на них пише made in Italy - користуватися ними неповторне задоволення!!) та магнітик зблизька.
    [​IMG]

    Якщо чесно, я вражена тим, наскільки вдало підібрані дрібнички. Цілий вечір згадую, чи писала я десь на форумі про магнітики, бо рука мені точно тягнулася три рази, аби купити собі такого. :girl_claping::girl_in_love:
    Мої безкінечні вислови вдячності за такі чудові та доречні подаруночки незрівнянній панні У. :girl_flirt::girl_tender::girl_claping: :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Отримала нині ще одну посилку. :girl_in_love:
    Аж самій не віриться...

    Коли витягала всі речі по трошки, мала враження, що то до мене літній Миколай прийшов. Стільки приємних дрібничок і аж ніяк недрібничок!!! :girl_claping:

    Зразу попереджаю, що дописів буде два, і в другому знимок буде багато, бо від рукодільної частинки подарунка мій хом'як остовпів!!! [​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Отже, спершу загальний вигляд усього, що було в пакунку :girl_in_love::girl_claping::girl_curtsey::
    [​IMG]

    Дарко особливо дякує за блискучий клей (це його улюблений спосіб малювання!!! :girl_claping:) і шоколадку. Він її скуштував просто в машині. :girl_haha:

    Ще там є 70% чорна гірка, як на спецзамовлення. :girl_flirt:

    А ще:
    - ниточки мадейра - 4 кольори, з яких два - меланжеві;
    - 2 коробочки бісеру;
    - багаааато серветок із різними взорами для декупажу
    - і ще ручної роботи:
    квілінґова листівка [​IMG]
    чохол для ножичок [​IMG]
    маячок для ножичок [​IMG]
    - і самі ножички теж є, але цього разу не чапельки, а журавлик (я би навіть не могла сказати, котрі кращі, бо користуюся і тими, й тими) :girl_claping::girl_in_love:

    Тепер мій хом'як цілковито укомплектований. :girl_curtsey::girl_cool:

    Ножички від Уми в мене будуть обов'язковим аксесуаром у дорожній торбі:girl_claping:, а ножички з маячком від Вишиванки триматиму вдома, бо шкода маячок забрудити:girl_claping:.

    Роман зразу сказав, що мені дві пари ножиць не треба :girl_cray::girl_flag_of_truce: але мій хом'як одразу розписав місце для кожної пари й переконав, що от саме таких двох мені й було треба!!! :girl_flirt: :girl_blum::girl_cool:

    Коротше, розбещують дівчата-рукодільниці мого хом'яка-гарбузика наніц. :girl_in_love:
    Вишиваночко, моя безмежна подяка й узагалі - нема слів!!! Неймовірний сюрприз і подарунок!! [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці до Дня народження

    Показую окремо рукодільну частину подарунка.
    Найбільше мене вразило те, що Таня обрала саме ромашковий дизайн. Хом'як від радості розплився як яйко по пательні й довго не міг позбиратися докупи від захоплення. Я обожнюю ромашки!! Крутила в руках чохол і маячок дуже довго. І листівочку з квілінґом так само. Роман то все розглядав разом зі мною і дуже хвалив Вишиванчині шедеври. Сказав, що це "дуже круто", а це однозначно висока похвала з його уст.

    Отже, першою показую листівочку:
    [​IMG]

    Коло квіточок ще й симпатичні сердечка приліплені:
    [​IMG]

    Троянди з паперу - це щось!
    [​IMG]

    Тепер трохи знимок чохла для ножичок.
    Спинка - зачиненого й розчиненого чохла:
    [​IMG]

    [​IMG]

    Так виглядає перед. Також зачинений і розчинений.
    [​IMG]

    [​IMG]

    Ґудзичок.
    [​IMG]

    Маячок і ножички:
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Таню, ще раз безмежно дякую!!! :girl_in_love:
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці до Дня народження

    Оленко, моя мама вислала листівку за 3 (!!!) тижні до мого дня народження, а вона прийшла лише на день раніше твоєї. Твоя прийшла вчора, але я не мала як зазнимкувати, тому показую щойно нині. :girl_flirt:
    Оленко, то такі французи гарненькі! Такі файнючі! Я ні одного кострубатого не знайшла. :girl_claping:
    А все решта яке гарненьке! Таке рівненьке, старанне! І всередині дві стрічечки по краях. Чудова робота! :girl_in_love:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    100%!!! Я ДУЖЕ її чекала! :girl_claping::girl_claping: Не хотіла казати, але Вишиванка підтвердить, що я знала, що треба чекати від тебе листівочку. :girl_blum: Після цього твого допису, який я тут цитую.

    Вона чудова!!! :girl_claping::girl_in_love: Така ніжна-ніжна!! Дуже-дуже-дуже дякую!! Надзвичайна листівка! :girl_claping::girl_in_love: :girl_claping::girl_in_love:
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці до Дня народження

    ну от і закінчилася Ліліна мелодрама з поштою.:girl_haha:
    ЛІЛЯ Я ОТРИМАЛА ПАКУНОК!!:girl_claping::girl_claping: Я так і думала, що то мені так дооовго летить:girl_haha:

    Дякую тобі, За купу купезну емоцій і радості!! усе без винятку - надзвичайно гарне!!
    Звісно, варіант наборчику з кавою - то явно - ти надіслала не з проста:girl_crazy: 100 % хочеш побачити , як я буду викручуватися без тонованої канви:girl_haha:
    ДЯКУЮ !!! Направду дівчата, такі сюрпризику дуже тішать! і підтримують вишивальний дух!:girl_in_love:
    Отже насолоджуйтеся зі мною:
    загальне фото
    [​IMG]
    металізовані ниточки і голочки " 28
    [​IMG]
    дуже симпатичні листівка з гарними і приємними привітаннями
    [​IMG]
    ПАРАРАРАРАМ! основна РУКОДІЛЬНА ЧАСТИНА: я власниця ГОЛЬНИЧКИ!!!
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    дякую Лілю, я за такі проекти не беруся! мої кострубаті ручки - таке не зроблять:girl_crazy:

    ііііііііііі звісно частинка наборчику кавового. Ліля знала, що мені він подобається. і тепер мушу щось придумати, як то все вишити:girl_crazy:
    бо той Гарбузик мені не пробачить, якщо я щось не придумаю:girl_haha:
    [​IMG]

    дякую!!! моє свято продовжується!:girl_in_love:
     
  10. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці до Дня народження

    От і я з пошти повернулась :)
    Тяжко підібрати слова, наскільки мені приємно було отримати подарунок. Вишиваночко, велииииике дякую :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
    Така краса!
    [​IMG]
    Біскорнюшка просто надзвичайна
    [​IMG]
    [​IMG]
    Ще раз велике дякую! Надихнули ви мене на нові праці і дуже тішусь, що маю таке суперове товариство в своєму захоплення :girl_claping::girl_claping::girl_claping:
     
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці до Дня народження

    як вчора відкрила скриньку, ну чесно - мала очі як тарілки:eek:пакунок:khomyak:

    ДЯКУЮ ТОБІ Маріася за таку симпатичну листівочку!!!! певно то я чи що?:ed4d70def841dc74b57

    дуже й дуже файна!!
    [​IMG]

    а окрім того - маю тебе маленький гаманець, для заначки на рукоділля ( так як в записці було вказано). буду тепер збирати гроші Кітці на оригінальні Орхідеї:girl_haha:
    [​IMG]

    дякую!!!!!
     
  12. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці до Дня народження

    :khomyak::khomyak::khomyak::khomyak::khomyak::khomyak: Отак я вчора виглядала, коли забрала з пошти ще одну посилочку і відкрила її.

    Дивіться яку красу подарувала мені Kalina
    [​IMG]
    А тепер детальніше. Дуже красива відкриточка з надзвичайно приємними словами:girl_tender:
    [​IMG]
    І мішечок-хатинка :girl_tender::kiss::radist::khomyak:, яка займе почесне місце в мене на кухні
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Kalina Дуже дякую! Подарунок надзвичайний! Ви супер рукодільниця!:kiss::kiss::kiss:
     
  13. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Подарунок вернісажниці до Дня народження

    Дублюю сюди свої подаруночки.

    Як то приємно діставати сюрпризи :girl_claping:
    Маю тепер файнючу листівку, біскорнюшку, дві меланжеві ниточки і шпульки для муліне (ще чуколядка була.... мням )

    Від щирого серця хочу подякувати Вишиванці за такий неймовірно фантастичнтй приємний сюрприз :kiss:

    А ще дякую всім рукодільницям за таку чудову ідею з подарунками до ДН : :girl_in_love:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  14. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Подарунок вернісажниці до Дня народження

    І ще один подарунок!!!!!!!!

    Від Algo листівочку з кицькою (+ в мою колекцію), магнітик (зайняв достойне місце на холодильнику) і таку апетитну подушечку :girl_claping:
    Дякую за чудові подаруночки!!!!!!!!!:girl_in_love:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці до Дня народження

    :khomyak::khomyak::khomyak::khomyak:

    В МЕНЕ ЗНОВУ ПАКУНОК!!!

    то Іскра -шифрувальниця, сказала, що їде на відпочинок, а сама - вишивала мені листівочку!

    Дякую тобі Іскорко, така вже файна! я дуже люблю іриси!:girl_tender:

    ну 2 металізовані ниточки до моєї колекції!:girl_curtsey:

    п.с. всьо, девочки, тримайтеся, я тепер всі подарунки буду робити з використанням " блестящих" ниточок!
    [​IMG]
     
  16. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці до Дня народження

    Від щирого серця дякую Марічці-Бурульці за подарунок до дня народження, як же це приємно:girl_tender: Дістались мені дуже гарна відкритка, біскорню і пластикові бобінки для ниток.
    [​IMG]
    Відкритка - це просто шедевр, я вже під всіма кутами роздивилась то чудо а всередині привітання, такі теплі і щирі, від чистого серця.
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]
    Особливо дякую за біскорню, вони мені дуже подобаються, і я давно мала її в планах, але не мала часу собі таке зробити (якщо мама не прихватизує, бо її теж сподобалось і вже мене питає, чого вона такого ще не має)
    Бурулько, дуже тобі дякую, ти мені тАк :kiss:підняла настрій і зарядила надовго позитивом (я тепер мушу швидше видужати):girl_claping:
     
  17. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці до Дня народження

    дійшла і моя черга показувати подарунки. Приємним сюрпризом була посилачка від Наталки-Нефертіті. Дякую привелике :girl_dance:
    ось така коробочка мені прийшла і таке в середині
    [​IMG] [​IMG]
    такий гарненький вишитий саквояжик :)
    [​IMG] [​IMG]
    фартук на пляшку вина (вибачайте вина не було, було Малятко)
    [​IMG]
    ниточки ДМЦ, такі классні, 1 - льон, 2 - рожевий меланж, 3 - така ниточка що в темряві світить :girl_crazy:
    [​IMG]
    в колір ниточкам - бісер, вітання з сонечком :girl_cool: і солоденьке для підняття настрою
    [​IMG]
     
  18. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці до Дня народження

    Дівчатка, нагадую в липні маємо дві іменниниці
    tututka 17 липня
    simona
    26 липня
     
  19. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці до Дня народження

    Сьогодні отримала ще один сюрприз - подарунок від Roksolanku. Велике дякую, для мене це дійсно сюрприз, якого не очікувала.
    [​IMG]
    Отримала я дуже гарну листівку, що складається
    [​IMG] з теплими гарними побажаннями
    [​IMG]
    і ось такий рукодільний чудо-бантик (я в захопленні:khomyak::girl_dance:)
    [​IMG]
    [​IMG]
    Роксоланка, велике тобі дякую:give_rose:. Як то добре, що подарунки розтягуються в часі:give_heart:
     
  20. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці до Дня народження

    А я також отримала свій гарненький подаруночок від Сімони! :girl_tender:
    Дякую!!!! (Пізніше сфотографую і похвалюся :) )