Податковий кодекс

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем mysha, 22 Листопад 2010.

  1. mysha

    mysha New Member

    Народ, а що ви думаєте з приводу податкового кодексу? Чоловік читав, мені дещо процитував... Я в шоці!!!:eek: Підвищення податків - це ще нічого, порівняно з тим, що податкова зможе ходити на перевірки без направлень, будь-коли, будь-куди (в магазин, на склад, додому). А про обмеження видів діяльності для приватних підприємців? Серед багатьох наших знайомих - паніка!
    Пряма трансляція з Києва http://www.ustream.tv/channel/kat-ua1
     
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Податковий кодекс

    угу, ми дивимось якраз. Народ кричить "Революція!" — а багато знайомиз не відкривають ПП - чекають, що то далі буде.
     
  3. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Податковий кодекс

    МЕні дивно, що жоден канал телебачення того не показує в прямому ефірі. Невже наша преса така зацькована?
    А люди молодці, що зуміли вийти і заявити свою позицію.
     
  4. jozya

    jozya Member

    Відповідь: Податковий кодекс

    Людей на Майдані було б значно більше... в новинах сказали, що 150 автобусів з регіонів міліція не пустила до Києва і завернула назад
    Була на базарі біля Нового Цуму - 70% павільйонів зачинені. Люди протестують!
     
  5. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: Податковий кодекс

    Те що тепер буде в них можливість робити непланові перевірки будь-де і будь коли це просто жах! Ви уявіть що допустимо захотілось комусь з перевіряючих "пару лишніх гривеників" до повного щастя ,от вони зібрались і пішли по магазинах базарах,і т.д.Страшно уявити що то буде з того всього,і як ті дрібні підприємці будуть виживати,тому що якщо захочуть шось приховувати требуде постійно взятки давати,а якщо не приховувати то не протянеш з тими законами...
    П.с. мама дзвонила і казала що на Сихові теж базари страйкують,але незнати чи щось з того страйку получітсо...
     
  6. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Податковий кодекс

    http://www.ustream.tv/channel/kat-ua1
    той сайт вже теж погасили..
    або він не витримав 18 тис одночасних переглядів

    ---------- Додано в 14:27 ---------- Попередній допис був написаний в 14:24 ----------

    мало того, можуть в любий час до вас додому заявитись...
     
  7. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Податковий кодекс

    Я працювала головбухом ше коли Азаров був головою ДПА і тихо плювалася, і як він став Міністом фінансів я всім знайомим казала що так буде... Методи латання державних дірок за рахунок бізнесу не змінилися... Правда тепер в нього повноважень більше.
     
  8. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: Податковий кодекс

    Я знаю,що таке теж можуть практикувати,в мене чоловік має пп,то прописаний в батьків а живемо ми з ним обидвоє окремо, не з ними,то хай являються :),там нічого дивитись:girl_crazy:,хіба санітарний ремонт і коври на стінах з якими свекруха не може розпрощатись бо були куплені ще за савдепу:girl_tender:.Але то добре що в нас така ситуація,а знайомі починають перживати не на жарт...
     
  9. sani

    sani New Member

    Відповідь: Податковий кодекс

    [​IMG]

    сподобався плакат :sad:
     
  10. jozya

    jozya Member

    Відповідь: Податковий кодекс

    Приклею собі на заднє шкло авто "Я проти податкового кодексу!" Вже бачила пару машин з такими наліпками....
     
  11. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    Відповідь: Податковий кодекс

    допоможіть,не можу в новому кодексі знайти,чи туристичні послуги залишили на єдиному чи ні?чи залишили на ФОПі чи треба ТЗов робити? допоможіть розібратись
     
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Податковий кодекс

    ніби не поширюється. тобто залишаються туристичні послуги на спрощеній системі.

     
  13. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Податковий кодекс

    Цікаво чи сьогодні в новинах це буде

     
  14. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Податковий кодекс

    Після прийняття податкового кодексу бухгалтерам можна буде стрілятися))) Все що знали до нього можна забути, вся бухгалтерія почнеться по новому)))
    А приватних підприємців кодекс взагалі задушить як клас.
     
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Податковий кодекс

    щось я не згідна з таким баченням..

    явно доведеться підправити 1С+ прочитати багатотомне видання кодексу.
     
  16. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Податковий кодекс

    А що має бухгалтер до роботи, хай читає і розбирається з нововведеннями після роботи) І розробники змін 1С бухгалтерії підзароблять собі на поновленнях.
     
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Податковий кодекс

    одне питання, що прописано в нормах, а потім - як це все буде діяти на практиці
     
  18. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Податковий кодекс

    Я по роботі спілкуюсь з багатьма приватними підприємцями, то вони кажуть, що якщо ПК приймуть остаточно, то більшість з них припинять діяльність.
     
  19. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Податковий кодекс

    трохи про ставки єдиного податку
     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Податковий кодекс

    не зрозуміла.
    а то не є робота бухгалтера читати нововедення?


    ну тоді - вивчіть як це робиться самостійно і не давайте іншим заробляти. і не користуйтеся програмним забезпеченням - ведіть на паперах.
    програмне забезпеченя і супровід - мали б бути безкоштивними і на всі випадки життя?

    п.с. пропоную вести розмову в руслі змін. що і як змніюється. що буду робити/ змінювати в обілку вашого підприємства... а не загалом типу розмов " будуть капці"