Покупка продуктів харчування через інтернет

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем bora, 27 Листопад 2009.

  1. bora

    bora Well-Known Member

    Хто випробував таку послугу на собі - поділіться!
    Я маю картку продуктового ринку, по якій можу зробити замовлення продукції і мені її спакують на наступний день, а при потребі за 20 гривень навіть додому завезуть.
    За кордоном уявити цей процес легко - вся продукція там строго калібрована.
    Враховуючи, що на ринках в нас далеко не ідеальна ситуація..Як знати, що до спакованого кошика не попаде гниле або ГМОшне? Я от ходжу між рядами і крім консистенції того ж м"яса перевіряю його на запах. Менеджери, що пакуватимуть продукцію теж гарантують найкращий вибір? Тяжко мені все це уявити.
     
  2. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    щось мені здається що україна ще до такого сервісу не доросла... Один раз можна ризкнути попробувати. а який ринок таку послугу надає?
     
  3. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    Я ще не пробувала та планую попробувати. Гуртовня Агроконтракт має таку послугу, як доставка товару додому в зручний час. Якщо покупка на 500 грн., то доставка безкоштовна, якщо менше - то 20 грн. Сайт - гарний, переглядаєш, відмічаєш, замовляєш!
    Та думаю, що всякі там крупи і все що розфасовно на фірмах можна і ризикнути. А от фрукти і ін. думаю навіть не варто ризикувати.
     
  4. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    а можна ссилку на сайт?
     
  5. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    http://www.jarmarok.lviv.ua
     
  6. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    Я б не ризикнула. Хіба, як пишуть дівчата, крупи, борошно, цукор і т.п. В нас на прилавках магазинів часто несвіже продають, що казати про те, що там спакують по інтернету (аби позбутися).
     
  7. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    раз спакують, два спакують і все - можна фірму закривати, хто ж таке замовить на другий раз?
    я от думаю що почнеться - того нема - не запакували, або замінили на власний розсуд... тоді що? при курєрові починаєм то все розгібати, рахувати, дивитись на термін придатності - потім же ніхто не прийме претензій...
     
  8. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    А я навпаки думаю, що то буде набувати обертів. Тому що вони мають передзвонити, підтвердити замовлення, а оплата при одержані. То можна перевірити буде.
     
  9. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    є в тому один плюс - я попадаючи в маркет починаю брати лишнє бо воно під руку попадає - якесь печиво, різні чаї, кухонні рушники, посуд... а так замовив собі що треба і зекономив на тому що під руку випадково попалось!
     
  10. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    Та наш Шувар. Ось - http://www.shuvar.com/index.php?mod=page&id=analytic_report
    Звісно штовхатись в чергах я не люблю..але якщо той же буряк буде псутий - я що потім його повезу назад?))
     
  11. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    Так само буде і по інтернету. Я якось в суботу сіла на тому сайті і почала відзначати, що потрібно, так просто ради інтересу. Потім внизу глянула на суму :girl_cray:. Все так само як в супермаркеті.

    Для мене великий плюс, це те що не потрібно то все в руках тягти!
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    Я маю тенденцію вірити людям, тому я б таке спробувала. Але дуже часто навіть в нас переконуюсь що в руских маґазинах можна купити дуже неякісний і просрочений товар. Я колись хліб купила, то на наступний день він покрився дуже гарними квіточками.

    Виходить що вірити нікому не можна але як не спробуєш то не будеш знати а може там порядні люди працюють?
     
  13. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    Марусю, я кілька днів тому в ShopRite купила каплі immune boost, вчора дала сину щоб подивився як приймати, бо сама ту дріботу неможу прочитати. А він мені каже, що їх термін закінчився ще в листопаді 2008 :girl_crazy:,понесу назад:girl_mad:, хоч чек вже викинула.
     
  14. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    Наскільки мені відомо , то агроконтракт збанкрутував, тому зараз можуть бути проблеми з замовленням .
     
  15. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    Ооооо, я маю такий досвід покупок по каталогу і доставки додому. Колись ще років 6-7 тому у Львові організували клуб, вже не памьятаю як він точно називався... коротше була організація яка мала свої каталоги, прайси і по ним можна було вибирати продукти харчування, побутову хімію і т.д. вагові товари в тому списку були відсутні. Тобто то був повністю ассортимент того ж ВАму наприклад лише тобі то все під ніс приносили. Спочатку все було кльово... а потім почалось то нема того йогурту вони якісь на свіц смак кладуть.....то в них немає соку апельсинового вони мені томаний втюхали.. і так по багатьом позиціям. І ще термін придатності часто був вже практично на межі.... Ми в то побавились може пів року і перестали. А якби в них ассортимент був стабільний то можливо б і користувались цим.
    До речі, здається мене що при супермаркеті "Рукавичка" щось подібне є - типу замовляєш товар на певну сумму і тобі його привозять., чи я помиляюсь... але десь я то точно бачила.
     
  16. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    в фуршеті є закупки через інтернет, але лишень по Києву
     
  17. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    а я наразі не настільки зайнята людина , маю час аби пошвендяти по базарах та маркетах:)
     
  18. FeRmatta

    FeRmatta Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    а я і не знала про такий вид послуг. продукти харчування не купувала б. мені подобається ходити по магазинах обирати овочі.. мм, це майже хоббі, якщо є вільний час
     
  19. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    Вперше чую про такий вид послуг у Львові.
    Цікаво це ще актуально?
    Відкрила поссилання на Шуварі - такі гарні ціни на рибку (і не тільки). :girl_in_dreams::girl_claping:
     
  20. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    Дівчатка, а чи замовляли ви продукти з інтернет-ринку Шувар?