Покупка продуктів харчування через інтернет

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем bora, 27 Листопад 2009.

  1. Balu

    Balu Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    Щось глянула я на ціни - дорогувато :girl_nea:
     
  2. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    Дівчатка, може хтось підкаже, чи можна у Хіт24 чи Шуварі замовлення зробити сьогодні ввечері, а щоб доставили завтра ввечерІ (чи в суботу зранку)? А то я ще не користувалась їх послугами, от хочу спробувати (в суботу буду мати гостей, а на магазини-базари піде купа часу)...
     
  3. Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    Жменька, у "Хіт24" точно можна. І навіть на тиждень наперед, і на визначену годину.
     
  4. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    в хіт24 можна

     
  5. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    Я сюди хвалитись). Глянула я прогноз погоди, мороз береться, ожеледиця, і мабуть не поїдемо до свекрів в село на вечерю, а вони до нас. А в мене ніц не куплено на вечерю взагалі! Ото я схопилася за голову і до чоловіка дзвонити, а він типу завтра на базарі і по маркетах буде апокаліпсис, нікуди не піду.. ну, нє так нє, зайшла на хіт-24, замовила все в 17, рівно в 22:00 хвилина в хвилину вже все було в мене! Ще й кутю таку гарну привезли, в пакетиках крупа, і в пачечці є мак і родзинки також в пакетиках, все вариться в тих пакетиках і змішується!
    Ех люди, до чево тєхніка дошла... і як то файно в місті жити!
     
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    кур'єр з хіт24 запізнився сьогодні на 10 хвилин, а вже за доставку не взяв 20 грн. мєлочь а приємно:)
     
  7. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    Ну всьо, моя довіра і терпіння до Шувару закінчилось, а я досить терпелива і не вредна,незважаючи на те,що одне своє замовлення на 18 год після виборів отримала об ... 23 з вибаченнями що всі були на дільниці. Але сьогоднішня "доставка" це повний аут! І так-замовила вчора, доставка з 12 до 15 год, написала примітку що бажано доставити до 13 год, сподівалася зварити обід, та де там... Розумію, що можна трохи чекати, субота,як-не-як, тому домовилася зі знайомими зустрітись на 16 год, наївна... сиджу чекаю... Вирішую передзвонити чому так довго - жоден!!! з контактних телефонів не відповідає, чекаю далі, переношу зустріч, не йду стригти дитину-посилаю чоловіка. Обід нема з чого варити і тупо йти в маркет, бо чекаю цілу торбу продуктів. О 17,30 нерви здають і я забираюся з хати, чекати з 12 години курєра то вааще! О 18,30 дзвінок - даю слухавку чоловіку, бо сама розумію що зараз вийду за межі нормативної лексики, курєри спокійно так кажуть що зроблять зворот. Навіщо тоді забивати в замовлення термін доставки з 12 до 15, коли доставка буде після 18, я б за цей час, що чекала, могла тричі сама на той шувар зїздити! А відсутність будь-якого контакту навіть на мобільному - це взагалі! В понеділок вискажу їм своє ФЕ і більше ні-ні замовляти у них! І Вам не раджу, зіпсулися геть-чисто!
     
  8. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    Так, для Шувару запізнення на години 4 - це норма.
    Останнє моє замовлення замовляла на 16.00 (у віконечку здається писало з 16.00 до 18.00), так ось привезли моє замовлення о 22.00, ми вже спати зібрались, я вже й забула за те замовлення.:girl_crazy::girl_mad:
    А так між іншим, замовляла, там свіже м’ясо і рибу, сподівалася на вечерю щось з тим зроблю. Довелося розпихати по морозилкам. :girl_devil:
     
  9. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    Ну бачите, я наприклад знаю людину, котра постійно користується доставкою Шувару, то каже, що завжди приносять все вчасно.
     
  10. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    Нам теж привозять вчасно з Шувару. Також одного разу, коли робила замовлення на час з 12 до 15, то передзвонив водій, сказав що сталася аварія, він чекає на колегу щоб той забрав його замовлення, і тому певно може замовлене не доїхати до нас до 15год. Тому ми на разі задоволені:)
    Ще й вони тепер висилають на скриньку копію чеку замовлення, що дуже зручно.
     
  11. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    Я також знаю таку людину- я, колись :girl_smile:десь до жовтня проблем не було,а замовляю у них з березня, окрім доставки після виборів, завжди було більш-менш вчасно,деколи аж завчасно,чекали раз мене.
    Але завжди на звязку був менеджер,який телефонував і питав коли зручніше або попереджав про можливу затримку.А з листопада - все гірше і гірше,я розумію що сніг,погані дороги,багато замовлень. Але сидіти цілу суботу в очікуванні доставки без можливості звязку з менеджером щоб зясувати чи буде ця доставка взагалі, це повна безвідповідальність і неповага до клієнта.А я багато кому іх рекомендувала.
     
  12. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    І я задоволена Шуваром. Час доставки завжди вибираю з 12 до 15 год. Приїжають вчасно. Декілька раз спізнювались(коли були сильні снігопади) то дзвонили і попереджали. Також періодично дзвонить їхній менеджер і запитує чи немає якихось притензій.
     
  13. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    Видно, є 2 категорії клієнтів Шувару:

    та
    На жаль, я у першій :sad:. Може, є якась закономірність? Скажімо, по районах міста?
     
  14. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    От люблю я хіт24 і все. І кожного разу приємно здивована. Того разу в примітках дописала що хотілось б тортика і що думаєте, доставили мені той тортик який хотіла. Ну як приємно коли клієнтів поважають і виконують їх забаганки.
     
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    У нас теж з Шуваром не склалося з другого разу (писала раніше в цій темі). Доставка з двох разів вчасно не приїхала ні разу, ніхто й не думав дзвонити і попереджати. Теж "вбили" одну суботу очікуванням кур"єра до 19:00. Живемо на вул. Мазепи.
     
  16. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    я біля Магнусу, нам привозили з запізненням, ми вже не чекали і йшли по справам, а потім чекали мене десь коло 40 хв. Ну бо прєдупрєждать треба, хоча би маякнути коли будуть.
    Якщо по карті, то пару замовників яких треба чекати, ще таких як я пару замовників, от вам і виходить, що на Чорновола Мазепи приїжджають з запізненням.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    Я біля Південного, ніби по дорозі з Сихова...
    Телефонувала я до них зі своїм "ФЕ" - хлопчик на проводі сказав що в суботу в них були проблеми, але він не працював. А чому на зв'язку нікого не було незнає... І це в їх робочий день.
    Добре що це зима і мої так і не доставлені морожені риби, молоко та сире м'ясо після подорожі Львовом не дуже постраждали. А якщо б це було влітку?
     
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    я от теж до них приглядалася, щоб замовити..
    але потім придивилася що ціни на деякі продукти досить завищені, прикинула а око, що якщо повністю закупитися, то доставка виходить майже вдвічі більшою від зазначеної
    хоча якщо врахувати що відгуки про них лише позитивні ну і далеко не завжди в супермаркеті біля дому знайдеш всі продукти які бажаєш купити - то поки далі приглядаюся)
    щодо мяса і риби, то просто не можу замовити доставку.. я оте безпосередньо в магазині-базарі важко дууже купую)
     
  19. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    На деякі продукти і є завищені, а на деякі і дешевші. Але так практично усюди і є. Я одного разу для себе кидала продукти в кошик в декількох сайтах доставки, то шувар і хіт з доставкою одинакові практично. І я коли іду кудись по покупки то уже все в одному місці беру хоча знаю, що в іншому магазині певний товар дешевше (ну не буду я з сумками ще по декількох місцях ходити).
    Але я вибрала хіт не через ціни на продукти. А тому що я ось така
    я навіть рідко чоловіку доручаю купити мясо-рибу.
    Але одного разу вибору не було (без попередження їхала в гості баба, дядько) і я ризикнула. Вони привезли краще ніж я сама вибираю.
    Ну і точність мене теж вражає, 1-5 хв по 12 і продукти у мене в хаті при замовлені на 12-13 годину.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Покупка продуктів харчування через інтернет

    Хтось брав в хіті курча-табака?
    А індика у них нема, чи я не бачу?

    Мда, і брокколі по 47 грн...
    нє, йду на шувар))