Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем Wanderlust, 11 Листопад 2009.

  1. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    ось знайшла http://www.zabahanka.com.ua/ із майстер-класом ліпки янгола

    [​IMG]

    Дуже хочу спробувати. Чи є хтось у Львові (тут:girl_smile:), хто таким займається? Цікавить, де ту глину (пластик) купити. Поки тільки знайшла інтернет-магазин http://fimo.in.ua/
     
  2. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

  3. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка

    я таким ніколи не займалася, але мені дуже цікаво спробувати, тому можу з кимось в замовлення підписатися :)
     
  4. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка

    Є скульптурний пластилін в канцтоварах, може то він і є тою полімерно пластикою, бо зі звичайної глини важко таке зробити, її потім при відповідній температурі випікати треба щоб не розтріскалася, а вдома такої не досягнеш (понад 1200). можна з соленого тіста спробувати, думаю також гарно вийде, воно і дешеве (мука, сіль, вода) і пластичне і пофарбувати-полакувати можна - то й довговічне буде! Ми з соленого тіста гарні роботи робили з малим, сфоткаю - покажу.
     
  5. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка

    Разместите смоделированное изделие на алюминиевой фольге или стеклянной поверхности и поместите в духовку на время не более 30 минут при температуре 110°C/230°F. После запекания FIMO будет полностью готов только при его охлаждении до комнатной температуры.
    Можна в духовці :)
     
  6. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка

    з соленого тіста так, зі спеціальної якоїсь глини для таких робіт - можливо, а з натуральної глини не впевнена, я коли на керамічному брала глину, то мені казали, що вироби треба випікати і глазурувати при високих температурах (пласкі вироби 1000-1100, а фігурні від 1200 і вище)
    тут, напевно, йдеться про якусь спеціальну глину, бо навіть вироби з соленого тіста випікають понад годину.
     
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка

    ще роблять з кукурузного тіста. Десь навіть мала рецептик.... :girl_in_dreams:
     
  8. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Дівчата, та ви шо? Тож "мій" полімерний пластик (те-саме, що і глина) :) Продається у артскрині, навіть для ляльок церніт є :)

    Як будте щось замовляти, то крикніть мені (бо можу не побачити вчасно) може і я щось собі новеньке куплю :)
     
    Останнє редагування модератором: 17 Листопад 2009
  9. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка

    Ось така ліпнина... історія довга, але думаю, скоро з"явиться ще серія подібних фігурок. Взагалі, вона мала виконувати функцію кулона, але щось я її у цій ролі не бачу :)
    Доречі, дівчата, не використовуйте півпрозору пластику для основи, бо буде парафіновий ефект, як от у мене :)
    [​IMG]

    Доречі, ось першоджерело, вартість, як на мене, то капець! Я розумію, що це скло, але... [​IMG]
     
  10. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

  11. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка

    Аааааааааа! Хай мені Миколай принесе оце
    [​IMG]
     
  12. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка

    точно, в Метро є. Є стрічки скотч-магніт, а є вже такі нарізані квадратиками
     
  13. Zabahanka

    Zabahanka New Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка

    Всім, привіт:)
    Приємно бачити свою роботу тут О:). Я стосовно польської пластики хотіла сказати, щоб вона не липла до рук, я використовую тальк. Тобто посипаю дощечку, на якій працюю і трохи на руки, дуже допомагає :). Я на бебіку вже пару разів замовляла, маю і набори, і брусками. Трохи розчарувало мене останнє замовлення, замовляла бруски по 250 грн, прислали в звичайних кульках відрізані шматки від великого, я так розумію від кілограмового, я очікувала в упаковці, як на кртинці.
    А так, я працюю не тільки з польською, ще використовую Фімо та Сонет. Доречі, сонет у брусках набагато кращий, ніж в наборах :).
     
  14. Zabahanka

    Zabahanka New Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка

    Колись купляла в АртСкринці на Ковжуна по 44 гривні, незнаю точно чи є він зараз і по скільки, давно до них не заходила
     
  15. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Полімерна пластика: де купити/замовити, спільні замовлення

    Є білого і глиняного (такого карамельного) кольору... але я Сонет не люблю, доречі, він крихкіший від польської пластики, хоч працювати з ним знААААчно легше :) Здається був по 45грн (але не впевнена)
    Zabahanka А це ваш ангелик у першому дописі? :)
     
  16. Zabahanka

    Zabahanka New Member

    Відповідь: Полімерна пластика: де купити/замовити, спільні замовлення

    Так мій О:)))

    Доречі, заходила у Артскриньку на вихідних, 250 гр Сонета вже 54 грн :sad:
     
  17. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Полімерна пластика: де купити/замовити, спільні замовлення

    Та Сонет це не пластика. Я давала кульчики з Сонету на виставку-продаж, то дві пари одразу там зламалися. Більшість майстрів кажуть, що для філігранних робіт Сонет не підходить. Краще Церніт придбайте або польську пластику :)
     
  18. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    Зліпила я першого ангелочка з Церніту. Насправді то не так важко як видалося спочатку). але, проблеми - варила його, то відламалася голова і трохи крила, то приклеєла. а ще на глині поверхні такі малесенькі бульбашки ніби повітря зсередини, то я погано розім"яла?
     
  19. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    А мені нравіцца! Дуже ніжно вийшло
     
  20. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    Думаю справа не у розминанні. Просто це ж в воді варилося, тепер треба все пошкурити, пополірувати, можна натерти ганчіркою, змоченою у грамі олії, тоді колір стане інтенсивнішим, а виріб гарнішим ;)
    Додам. Ось ці намистини теж варилися, теж була нерівна поверхня. Але це все шкурилося трьома зернистостями (800, 1200 , 2000) потім полірувалося джинсовою тканиною з олійкою лакувалося. Як пригледітися, то видно, що на поверхні є дрібненькі вм"ятини, але вони дають класну текстуру, то ж під малахіт :)
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 27 Листопад 2009