Пологи без розривів

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Matiola, 1 Квітень 2009.

  1. Matiola

    Matiola Well-Known Member

    Майже всі жінки жаліються на розриви внаслідок пологів.Чи можливо їх уникнути?Може,комусь про це розповідали на курсах для вагітних.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Пологи без розривів

    Не партеся!
    В ПБ вгатять окситоцин/розріжуть/заштопають.
    Вас (швидше за все) питати не будуть. :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Пологи без розривів

    Уникнути можна, треба для цього просто трошки постаратися. Десь починаючи з 30-35 тижні робити масаж промежини з маззю арніки (гомеопатичною, без перцю або інших зігріваючих речовин, а то буде АЙ:)), в останньому триместрі дотримуватися певної дієти (не їсти червоного м"яса, бо воно сприяє затвердіванню м"язів, а перед пологами їх навпаки треба розм"якшити), робити вправи Кегеля+гімнастику для вагітних...Ну і в ПБ наполягати, аби без потреби нічого там не різали. Акушерка, якщо хороша, сама вам олійкою дитячою там все змаже, аби дитина легше пройшла і не було розривів.
    Не знаю, може не на всіх курсах про то розповідають, але на тих, куди ходили ми, на це дуже багато увагу звертали.
     
    Останнє редагування модератором: 18 Березень 2010
    • Подобається Подобається x 20
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Пологи без розривів

    На курсах останній радили особливо в останні 2 тижні перед пологами виключити м'ясо з раціону, більше їсти олії (наприклад салати, або просто ложку олії випивати).
    Треба пошукати ще перелік продуктів, які містять більше вітаміну Е...
    Масажі теж корисні, навіть простою олійкою, ну і без вправ нікуди.
     
    • Подобається Подобається x 9
  5. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    знаєте,коли йтиметься про життя і здоров'я вашої дитини,буде абсолютно фіолетово роблять розріз чи ні!
    уявіть собі,що дитинці треба пройти крізь родові шляхи,і якщо їй буде тісно пролазити,потребується більше часу на просування ,їй не стане кисню,а навіть пару секундочок без кисню-каліка на все життя! "оно ва надо?" я працювала в сім'ї,де був хлопчик з саме такою травмою...шкода його.
    а розріз то:
    -не боляче,ви його навіть не відчуваєте
    -заживає і уже за місяць-другий нічого не відчуватимите(якщо все гарно зроблено,бо ж бувають і винятки)
    -полегшує народження дитинки,якщо пологи пішли не так
    -краще,ніж порватися(краще щоб надрізали ,а потім зашили,аніж маєте порватися до заднього проходу і вам точно більше нічого потім не захочеться)
    ......
    але у кожного свій вибір.я за 7 місяців забула про розріз,все як і було і дитинка(ттт) здорова і усміхнена

    і ще... тут вже така справа з тими масажами.я робила вправи,мастила олійкою,не їла м'яса,пила чай з малиновогго листя(воно розслабляє м'язи промежини),а розріз всеодно зробили:xaxa:.проте не помічала розкриття,схватки були для мене -як місячні.:)
    чи поріжуть чи ні залежить ще і від того,як ви народжуєте.якщо ви прибули з відкриттям і все йде супер,розріз не потрібний.
    а якщо буде прокол вод,стимуляцію,ну то вже ,вибачєйте,:ninja:прийдеться його мати,хоча то зооооовсім не страшно.
    ми ж на пологи йдемо з думкою про маля,чи не так?:connie:
     
    Останнє редагування модератором: 2 Квітень 2009
    • Подобається Подобається x 15
  6. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Пологи без розривів

    Та ніхто ж не каже, що між розрізом та здоров"ям дитини будуть обирати. Просто дехто взагалі нічого не хоче робити, а потім жаліється, що лікарі такі-сякі...розрізали...Звичайно, що буває різна конституція, і є випадки, коли жінка при всіх своїх зусиллях порветься "на німецький хрест". Але якщо підійти до цього діла з розумом, то можна постаратися, аби всім було добре: і мамі,і дитинці.
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Пологи без розривів

    Особисто мені лікарка за місяць до пологів рекомендувала зменшити к-ть м яса в раціоні ,перейти на рибу. Але я такий м ясоїд,що не послухалась. Але при пологах не порвалася і не мала жодного розрізу,хоч сама маленька, а малюк майже 4 кг.Я завдячую лише кваліфікованим діям акушерки,яка по міліметру розтягувала промежину і зробила усе для того,щоб мене не розрізати ( хоч в останній момент я чула,що лікарка пропонувала акушерці це зробити).Ну і, звичайно, я слухалася усіх вказівок акушерки і чітко їх виконувала.Тому обійшлося лише однією малюсінькою зовнішньою тріщинкою і за 4 год після пологів я могла вже і сидіти і ходити.
     
    • Подобається Подобається x 17
  8. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Супер! Бо після Домашніх Пологів можна одразу сідати/ходити, а Вам в ПБ знадобилося лише 4 години. :clapping:
    Шкода, що мало хто з ПБ може тим похвалитися...

    ТАК! якщо пощастить - "не відчуєте", "заживе", "полегшить", "краще".
    Особливо, якщо порівнювати взагалі, з падінням з третього поверху і чорнобилем!
    Звичайно, всі виберуть розріз і шиття, а не Чорнобиль.
     
    Останнє редагування: 2 Квітень 2009
    • Подобається Подобається x 4
  9. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Пологи без розривів

    як казала мені лікар, в якої збираюсь народжувати, якщо вміти розслабитись, правильно дихати і тужитись = слухати поради лікаря - то не порвешся і різати не прийдеться... вони все для того роблять...моя знайома народжувала в неї - без жодної тріщинки і розрізів, лікар казала як дихати, коли тужитись, коли - ні і все ок! я думаю від цього й все залежить, а не від величини дитини... знайома 160 см 55 кг - маля 4 кг з коп....
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Пологи без розривів

    А я за розріз зовсім не вдячна! Так він досить швидко зажив, так мене акуратно і гарно зашили (підтвердив потім гінеколог)... Але він не зник безслідно! Шрам таки є! І неприємні відчуття під час зашивання були ще ті (сам розріз таки менше відчувався). Скажу, що самі пологи були малопомітні поряд з тим зашиванням!
     
    • Подобається Подобається x 16
  11. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Пологи без розривів

    Абсолютно з цим не згідна. Підозрюю, що таке "благо цивілізації", як розріз ще якихось 100 років тому не застосовувалось...і не родилися "каліки на все життя".
    Бабуся моєї бабусі :8: була єдина повитуха на 2 чи 3 села. То бабуся розказувала мені, що ніколи не чула, щоб в тої якась породілля померла:confused:. Якщо вже жінка ніяк не могла розродитися, то вона робила їй теплу купіль з якоїсь трави і всі нормально народжували без розрізів і витискань...
    Чому ви маєте порватися? Ну, може і порветься одна-дві жінки з десяти, але ж решта можуть нормально родити. Але більшість наших славних лікарів вам просто і можливості такої не нададуть. Принаймі з мого оточення 95% молодих мамочок з розрізами:confused:.
    Особисто для мене в родах це найстрашніше:sad:.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Пологи без розривів

    Наполягати - можна!
    Але є джентельменський набір страшилок "чому треба" підколоти/підрізати/підшити: майже всім про серцебиття послаблене розповідають, про обмот, про безводний період і іншу пургу-лапшу.
    Щодо олійки...
    Нагадаю, що дитина народжується у природній змазці (яку гади в ПБ варварськи витирають). Відповідно, олійки потрібні продавцю (для прибутку) і покупцю(для комплексів), а дитині - без потреби. :xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Пологи без розривів

    А таке питання можна: в Українському ПБ забороняють ходити/сiдати пiсля розрiзiв/розривiв чи жiнка сама цього не робить черезь бiль?
    Я наприклад мала розрив (невеличкий з слiв лiкаря) я i сидiла i стояла i ходила як треба було. Може у мене порiг болю менший (чи бiльший).


    *******************************************************************************************************************
    I ще, я вважаю що скандалити i вiдстоювати свої права потрiбно! Тим бiльше якщо озброєнi знанням чи перших родiв, чи передаванням досвiду з форуму, знайомих, родичiв iтд. Бо якщо нiчого не скажеш то нiхто i не буде робити так як ти хочеш, тодi i нема чого жалiтись. Якщо жiнка не може сама, то треба щоб тато там всiм зробив вирванi роки i крапка. Я вам кажу, я вже з кожним роком все менше i менше попускаю всякi свавiлля. Ранiше я теж, дякую/прошу/перепрошую, а тепер бачу що так не можна!!! Особливо коли це стосується власного здоров'я i здоров'я вашої дитини.
     
    Останнє редагування: 2 Квітень 2009
    • Подобається Подобається x 9
  14. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: Пологи без розривів

    В мене були 3 розриви. Лікар сказав не сідати 2 тижні. Але вже їдучи з роддому я в машині сиділа, тобто на 5-й день.

    Я розривів зовсім не чула, не чула також, як їх зашивали. Мушу сказати, що я їла по ложці оливковлї олії, починаючи десь з 35-го тижня, робила вправи Кегеля і їла вітаміни з містом віт Е ще з початку 2-гого триместру. Як бачите, не дуже допомогло. Хоча при 2-гій вагітності знову буду так робити. Ну і + обмежу м`ясо (бо при першій не обмежувала :ninja:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Пологи без розривів

    Потрібно! Але не мамі! ци повинен займатися тато.
    У мами є більш важливі завдання. :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 11
  16. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Пологи без розривів

    абсолютно згiдна!
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Пологи без розривів

    Це все залежить від розриву. Внутрішні чи зовнішні шви. В мене були і ті і ті то до місяця не могла нормально сісти а казали тільки що не можна 2 тижні щоб часом шви не розійшлися.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Пологи без розривів

    В мене маленький розріз був, казали не сідати тиждень.. Пекло страшенно, але я як тільки відпустили з пологового відразу за кермо, лежачи ж не поїдеш :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Пологи без розривів

    Я теж дуже боялась розрізів і шукала лікаря,у якого породіллі народжували самотужки.Так як на курси не ходила,а просто багато читала відповідної літератури,то про м'ясо і олійки не знала (м'ясо їла кожен день)Єдине що з 2 половини вагітності почала робити вправи Кегеля.І хоч мене,на жаль,стимулювали,а мася народилась 4100,все обійшлось без розривів і розрізів.Був момент,коли під час потуг,я почала сильно тужитись (ще й дихала неправильно і не слухала акушерку),то лікар попередив,якщо я таким чином хочу порватись,то йому не складно буде зашити.Мене це так перелякало,що потім я слухняно дихала і тужилась як треба.Так що з мого досвіду виходить,щоб уникнути розривів,потрібно не лінитись,виконувати вправи Кегеля і вибрати справді хорошого лікаря і акушерку
     
    • Подобається Подобається x 8
  20. Matiola

    Matiola Well-Known Member

    Відповідь: Пологи без розривів

    А що це за вправи Кегеля?Де про них можна прочитати?
     
    • Подобається Подобається x 1