Польські шенген візи для нащадків переселених 1944-45р.

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем miafox, 6 Серпень 2014.

  1. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Дівчата, може хтось має сфотографовану заяву. Вагаюся як то правильно заповнити
     
  2. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    дівчатка, а що це за довідка? Останній раз як робила таку віза не брала ніякої довідки з архіву, лише подавала евакуаційну посвідку і довідку про виділення будинку на території України.
    Маю вже йти 26-го счня подавати на візу, тепер забігла сюди і почитала про довідку з архіву((( Я й не думала що треба таку бо мин. разу теж не брала. Тепер переживаю чи приймуть документи:girl_cray:.

    Ще й тел. мені полетів, а там було фото заповненої анкети. Дівчатка, киньте хто-небудь фото як вірно заповнити анкету для подання на візу цього типу.
    Дякую
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  3. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Для отримання візи потрібен документ, який підтверджує факт проживання репатрійованої особи на нинішній території РП та евакуації з цієї території. А довідка з архіву є одним з таких документів, яку я брала, бо не мала такої посвідки як у Вас. Раз Вам по ній першого разу видали візу, то і цього теж дадуть. Для власного спокою можете написати в візовий і запитати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. orange girl

    orange girl Well-Known Member

  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я писала сюди: info_lviv@polandvisa-ukraine.com
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. solomka

    solomka Active Member

    Цікавить чи має архівна довідка термін? Якщо я брала таку довідку в жовтні 2014 року, то чи можу я по ній ще раз подавати документи на отримання візи?
     
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Архівна довідка є безтерміновою. Головне, що в Архівній довідці повинна бути вказана інформація на якій підставі особа була переселена з території Польщі на територію України (на підставі Угоди між Польським Комітетом Національного Визволення і Урядом УРСР від 9 вересня 1944 р. або на підставі Угоди між Тимчасовим Урядом Національної Єдності і Урядом СРСР від 6 липня 1945 р.). Якщо у Вашій Архівній довідці зазначена ця інформація, Ви можете надати її при подачі документів на візу. У протилежному випадку потрібно отримати нову Архівну довідку з необхідною інформацією.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Дівчата, тицьніть мені інфо куди, як і які подати документи, маючи цю архівну довідку? Це реально зробити самому, без рішал? Якщо довідка видана чоловіку два роки тому, то мені по ній можна подаватись? Дякую!
     
    Останнє редагування: 26 Січень 2017
  9. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Так реально без рішал . В довідці дівчата вже писали, має бути написано на підставі чого було переселення , тобто угода між .... Решта документів є на сайті .
    Анкета , фото , страхівка, довідка з роботи за останні 6 міс , виписка з банку про рух коштів на рахунку за пів року , копії та оригінали документів , що підтверджують зв'язок ваш із переселеною особою . Паспорт ( якщо переселена особа ще жива ) , і свідоцтва про народження ,паспорти , свідоцтво про одруження .


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  10. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    а де взяти цю анкети і чи є якийсь стандарт заповнення (зразок)?
     
  11. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Знайду скину вам копію , але там нічого складного . Забула ще має бути бронь готелю


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. solomka

    solomka Active Member

    довідка з роботи про розмір зарплати? Її однієї не буде достатньо?
     
  13. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Візовий збір потрібно сплатити до того, як реєструватиметесь, бо на квитанції буде унікальний код для реєстрації, і номер телефону, який Ви вкажете при оплаті, буде прив"язаний до Вашої реєстрації (з жодного іншого номеру дзвінок на кол центр для реєстрації буде неможливий).
    Консульський збір оплачується вже при подачі документів, і є випадки, коли консульський збір не стягується.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Ще таке запитаю, сорі як щось дурне питаю,))
    куди мені потім з тими документами? у візовий центр чи консульство?
    реєструватись планувала на сайті
     
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я можу помилятися щодо процедури, бо про репатріаційні візи знаю мало.
    На звичайні шопінг та національні візи через сайт зареєструватися мені особисто не вдалося жодного разу. ТІльки через кол-центр з надцятої спроби.
     
  17. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    візовий центр здається
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Колись можна було зареєструватись на сайті консульства, через систему е кон улят, тоді послуги ППВА оплачувати не потрібно, але й дати виловити майже не реально. Якщо ж ви реєструвались на сайті ППВА і оплачували послуги ППВА, то тоді лише в візовий центр. Оплата за візу в обох випадка після подачі документів.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  19. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    я ще поки не реєструвалась
    то я маю сплатити попередньо лише сервісний збір? перед реєстрацією...Планувала це зробити через сайт polandvisa-ukraine.com
     
  20. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Саме так.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka