понеділок важкий день, або не хочу працювати

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем vikulyamamulya, 30 Травень 2011.

  1. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Дівчатка чи буває у вас таке що працювати зовсім не хочеться.
    В мене зараз якийсь такий період, чи то весна і наша львівська погода чи то що...Так як офіс ще офіційно не відкрився, то я по суті не маю що цілий день робити. Переробила купу справ, багато чого владнала, і ось вихідні..ураа.....а сьогодні знов понеділок, і я з такою неохотою сиджу на роботі що просто жах, думаю можливо десь на обід вийду десь в люди пройдусь, бо вже незнаю що з собою робити.
    Чи є у вас якісь методи від нехотіння сидіти на роботі.
     
  2. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: понеділок важкий день, або не хочу працювати

    ну найперше, то відірватися від посиденьок, бо то капець, постійно щось читаєш і яка там робота :girl_blum:
    а коли піджимає термін... то ніяких методів і непотрібно, все бігоммм робиться!
     
  3. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: понеділок важкий день, або не хочу працювати

    ой це точно, так затягує, але головне що багато корисного є, а не тільки так час вбиваєш.
    Я незнаю я себе ледве заставила вийти пройтись, взагалі розлінилась чи що
     
  4. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: понеділок важкий день, або не хочу працювати

    Мені на роботу ніколи не хочеться, ходжу виключно з меркантильних міркувань...І знову ненависний понеділок настав!
     
  5. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: понеділок важкий день, або не хочу працювати

    В мене вже понеділкофобія! Не можу, фсьо ,йду в бізнесові жалілки! Дістали, немає стимулу не те щоб на роботу йти в понеділок, а взагалі. Зла, надзвичайно зла.і недобра.
     
  6. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: понеділок важкий день, або не хочу працювати

    Знову понеділок... за звичкою як тільки включила комп"ютер зразу на посиденьки, ОК і ВК. Яка там робота :)
    Коли вже згадає про мене шеф, то тоді і за роботу візьмусь :girl_flag_of_truce:
    а так сиджу/налаштовуюсь на робочий тиждень :girl_yes:
     
  7. kostuk

    kostuk New Member

    Відповідь: понеділок важкий день, або не хочу працювати

    А в мене все навпаки...:girl_wink: Після двох років в декреті на роботу ходжу, як на свято...:girl_tender:...Дуже люблю свій колектив, так за ними всіма скучила...Це я вже 3 місяці, як вийшла з декрету, а бажання працювати не зникає...:girl_smile:
     
  8. fotynasop

    fotynasop New Member

    Відповідь: понеділок важкий день, або не хочу працювати

    А для мене понеділок, то - каторга. Я вже дві з половиною години на роботі, а в очі хоч сірники вставляй. Спати хочу неймовірно. І що саме страшне, повноцінний сон чекає мене лише на вихідних. Сумно... От би вихідних на тиждень було б зо 4, а робочих лише 3 (ну щоб і відпочити номально можна було б, і попрацювати, і вдома щось зробити )
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: понеділок важкий день, або не хочу працювати

    А в мене робота почнеться аж у вересні, бо перший концерт у нас 30ого вересня. Так що я поки що гуляю :) Ну і маю час на неофіційну роботу-гастролі, які я обожнюю і хоч концерти у нас будуть кожного дня, то для мене лиш задоволення.
     
  10. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: понеділок важкий день, або не хочу працювати

    Для мене останнім часом всі робочі дні то каторга. Де ті дні коли я ходила на роботу як на свято? незнаю. Напевно забагато "сірої" та одноманітної буденності зараз. Зато я в четвер останній день на роботі і йду на тиждень в відпуск. Може після того більше охоти до роботи буде
     
  11. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: понеділок важкий день, або не хочу працювати

    ми працювали усі вихідні. чоловік - по службі, а я на фрілансі. (День Незалежності і два дні святкувань Дня міста):girl_impossible:
    ледь продерли очі пів на одинадцяту...
    повзу зараз зводити дебет з кредитом і вигрібати що там ще не вигребли...:girl_crazy:
     
  12. ivanyska

    ivanyska New Member

    Відповідь: понеділок важкий день, або не хочу працювати

    Понеділок для мене завжди важкий день, . Не хочеться нікуда йти ,а працювати тим більше. І сьогоднішній понеділок не виключення. Скоріше б вже субота......
     
  13. Fermyna

    Fermyna New Member

    Відповідь: понеділок важкий день, або не хочу працювати

    Понеділки можна робити яскравішими, розбавлюючи приємною роботою...
    Проте не завжди - захворіла на віхідні застудою, з вчьорашнього ранку - найжахливіші години життя... ((((
     
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: понеділок важкий день, або не хочу працювати

    Заздрю тим хто тільки в понеділок не хоче працювати. В мене кожен день як понеділок :girl_blush2::girl_haha:
     
  15. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: понеділок важкий день, або не хочу працювати

    Чула якось таку фразу, що з понеділка не варто сильно братися до роботи, бо весь тиждень важко працюватимеш. Головне щоб за середу перевалило, а там вже і більша половина тижня пройшла і вже немає коли працювати, а почекаю наступного понеділка!
     
  16. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: понеділок важкий день, або не хочу працювати

    в мене щось атк саме кожен день як на каторгу, ще й погода така ніяка
     
  17. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: понеділок важкий день, або не хочу працювати

    скажу Вам, що зараз саме та мить, бо за вікном перше траня, всі відпочивають, тому і настрой відповідний...
     
  18. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: понеділок важкий день, або не хочу працювати

    В мене зараз такий період. Можна так сказати, більше місяця сиділа в дома, шукала роботу, взагалі такою лінивою стала, не хочу працювати. От зараз стажуюся на новій роботі, здається подобається все, але по собі чую що не хочу працювати, таке враження, що я ще не встигла відпочити))) Не хочу нікуди йти...
     
  19. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: понеділок важкий день, або не хочу працювати

    У мене понеділок зажди вихідний і ще четвер, субота і неділя і так цілий рік:girl_wink: а вівторок якось сприймається легко, як початок робочого тижня, хоч зараз вже думками у відпустці:girl_wink: