Поради в'язальницям

Тема у розділі 'В'язання', створена користувачем Morada, 7 Жовтень 2009.

  1. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Дівчата, підкажіть чайникові, як в*язати берети і шапки - гину, так хочу навчитись...
    Може якісь посилання маєте, бо не маю часу шукати зовсім:girl_bye2:
     
  2. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Поради в'язальницям

    гачок? спиці?
     
  3. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    гачком не вмію ніц, а спицями шарфик в*язала, то певно спиці:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    вирішила обрати на шалик англійську резинку (здається так правильно наз. - з довгими петлями, тобто накидами на виворотніх). Мені вона здається такою рівненькою і пухнастою.
    Як звяжу см з 20 то покажу, а ви вже вискажете своє ФЄ ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Я зараз масово в"яжу берети. Зі схемами в журналах - проблема, тому я експерементую. Беру серединку серветок і збільшую - виходить гарна ажурна беретка. Шалі гарні виходять з фрагментів( квадратики зв"язуються докупи ). В мене багато журналів - при великому бажанні, маючи узор, виріб можна створити. Саме основне, це буде екслюзив!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Можу подати опис на класичну шапочку. Хоча на кожну нитку і розмір має бути різна схема, треба в"язати "на відчуття".
    1ряд-5повітряних петель, з"єднати в колечко
    2ряд- 12стовпчиків з накидом
    3ряд- по 2 стовпчики з накидом в кожен стовпчик попереднього ряду
    4-5ряд- в кожен стовпчик попереднього ряду по черзі 1,2,1,2,1,2 і т.д.стовпчики з накидом
    6-8ряд-2,1,1,2,1,1,2 і т.д.
    В"жеться до тих пір, поки шапочка не заокруглиться. Коли заокруглиться, в"жеться на всі петлях прямо до потрібного розміру.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    мій домашній в"язальний критик у вигляді моєї мами вже ходить довкола і питається коли буду пороти :) Каже що я роблю шалик зашироким, загрубим і мені не вистарчить моточка :)
    але головне, що мені подобається як виходить. Зазнимкую пізніше для вашої критики ;)
     
  8. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    ось так виглядає мій процес
    [​IMG]
    що скажете?
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Анута, гарно, і колір такий теплий, осінній. Люблю секційну нитку.
    А скільки мотка вже пішло? Бо виглядає широкий і справді може не вистачити....
     
  10. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Я також колись зв"язала собі шалик англійською резинкою. Він такий м"якенький виходить ...
     
  11. Morada

    Morada Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Дякую Вам :)
     
  12. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    маю з такої нитки светр. вона дуже гарно і рівно лягає навіть на лицевій гладі.
    щодо англійської резинки - я думаю, на шалик - то загруба в"язка. вона ж подвійна виходить. хіба такий теплий-претеплий шалик. є і перевага - не буде так розтягуватися.
    ІМХО, найкраще - простою резинкою 1х1, ця нитка м"яка, а якщо такий шалик обмотувати кілька разів, або викладати - то і тепло буде і пухнасто-повітряно.
    до речі, а мотка з англійською резинкою точно не вистачить. але - яка проблема - якщо вам подобається - то ж можна завжди докупити
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    зараз пішло десь пів моточка і бачу, що якщо докупити ще один то буде НУ СУПЕР шалик ))))))))))))
    а вже хочу шапочку таку, тому поїду купувати одразу 2 мотки :)

    Плюс вирішила малому вязати кофтинку і шапочку (бо ціни зараз зашкалюють - я в магазині валялась в обмороку). Малий правда шалик до себе прикладає і каже, що то йому :) і що гарне :)

    напевно і б резинкою було нормально, але вже вяжу, то вже так буде ;)

    зараз в спокіному стані ширина 24-25 см, довжина 40 см. Як на мене пішло півмотка.
    хочу поки чоловік у відрядженні зробити такий елеганський шалик, щоб він від подиву рота відкрив!!!
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Йому буде пасувати, то точно (ні, не відкритий рот, а той шалик:girl_claping:). Вже собі уявила: такий собі неголений і в тому шалику поверх куртки! "КрасавЄц":girl_in_love:!
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    а щось і тому є ;) там колір такий, що певно всім пасувати буде

    я йому раз шкарпетки звязала шерстяні, теплі. він так тішився, носив вдома, поки я їх випадково не попрала за всім і вони стали на мене )))))))))) тепер мені то згадує
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    отже звітую.
    моточок дов"язала - маю на даний момент ось таке (ширина 22-23, довжина 80 см). В дотику дуже приємний, пухнастий і колір так зігріває! Може б і можна було чуть вужчий, але перев"язувати пропаде запал. А так в"яжеться на одному диханні. Наступний буде більш досвідченим ;)
    Поїду куплю ще 2 мотки: один на беретик або шапочку, другий дов"яжу довгий шарф. Власне що хотілось довгий і пухнастий.
    Питаннячко: як той шалик оформити? Дати по краям китиці чи є ще якісь варіанти?
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Поради в'язальницям

    мені подобається, коли край шарфа стягнути, і зробити одну велику китичку-бомбончик, то що я описала немає, але є такі картинки:
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    На прохання Птася спробую пояснити, як я в"яжу вуха у шапки.

    Варіантів є декілька:
    1. Якщо шапка в"язалась зверху, то передня частина "завершується" (це десь 1/4 від окружності шапки), а вуха продовжуються. Можна симетрично зменшувати петлі, а можна ззаду кожен ряд сбавляти, а спереду через один).

    2. Якщо шапка в"язалась знизу, то по завершеню набираються петлі по низу. В такому разі на внутрішній стороні буде невеличкий виступчик.

    3. Можна почати шапку прямо з вух, знизу: набираємо 4 петлі й кожні 2-3 рядки додаємо по краях ще по одній. Спочатку вив"язується одне вухо, тоді друге, а тоді добирається необхідна кількість петель до окружності цілої шапки.

    Мабуть незрозуміло пояснила... то показувати треба. :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    ні я все прекрасно зрозуміла :) а добираєте ви повітряними петлями, чи якимось іншим способом?
    ось мені дитячі шапочки подобаються, одна в"яжеться з вушок і додаються петлі, а одна в"яжеться окремо дно шапки, шапка і вішку і потім все зшивається
    [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування: 16 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 7
  20. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Прикольні шапочки. А в термінології я не сильна, бо самоучка у в"язанні - до всього доходила головою і методом "проб та помилок".
     
    • Подобається Подобається x 2