Поради в'язальницям

Тема у розділі 'В'язання', створена користувачем Morada, 7 Жовтень 2009.

  1. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    В мене РТО правда не тоненькі, і я ними щось не задоволена. Для порівняння маю такого типу німецьки спиці, з тефлоновим напиленням, то по ним вьязання скользіт туди-сюди легенько, а на тих РТО, хоча і кажуть що вони теж тефлоном напилені - туго вьязання пересувається вздовж спиці
    Оль, в нас на Провесні є секонд з нитками, і там же в тої продавщиці є спиці - я там всі свої крім отих РТОшних брала - задоволена як слон і коштують вони в неї щось в районі 8-10 грн.
     
  2. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    в мене РТО і Pony. Для такої вязальниці як я цілком підходять :)
     
  3. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Поради в'язальницям

    шукаю інформацію про позначення на схемах (для спиць) і як то позначення в"язати (в картинках). Наприклад:
    [​IMG] Є отакий узор. Що на ньому означають оті позначення і як його в"язати.
    Мені потрібен список усіх позначень з розясненнямя, як їх в"язати. Чи можливо десь таке скачати?
     
  4. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Олю, тримай сторінку пояснень скорочень з журналу Верена
    [​IMG]
     
  5. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Ануто, дякую. Це саме те, що я шукала. Але деякі позначення не знаю як в"язати. Можливо є в картинках? В мене колись книжка така була, але знайти не можу
     
  6. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    для мене теж підходять, просто я вьяжу не вільно, тобто петельки на спиці дуже щільно прилягають до самої спиці, і мені треба щоб вони легенько пересувались, тому РТО мені не дуже ( таке враження ніби я пересуваю нитки по гумовій спиці, застрягає моє вьязання і не хоче сунутись) . А тим хто вьяже вільніше - то РТО запросто підійде.
     
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    якби щось знайшла - викладу.

    а я якраз вяжу вільно :)
     
  8. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Я в`яжу не вільно, але мені РТО цілком підходять, тим більше за якийсь час спиці притераються і ковзає в`язання ще краще. Спорити звичайно не буду, спиці ADDI набагато кращі від РТО, але не всім по кишені.
     
  9. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Поради в'язальницям

    А чи має хто досвід в*язання на бамбукових спицях? Бо я на них все заглядаю, а купити не наважуюсь..
     
  10. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    А можна тут детальніше? Де конкретно?І які там ціни?
     
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Значить ринок Провесінь, якщо заходити від вул.кн.Ольги - то йти прямо в сам кінець базару до іншого входу і провернути наліво, якщо заходити з того іншого входу від будинків то прям при вході повернути відповідно направо. Там є кілька рядів-будок секонду. От в одному з останніх рядів, друга чи третя будка від початку це будка з хендом, трішки речей а все решта нитки, різні, акріл, шерсть, мохер, комбінація ш/а, меланжі були дуже гарні, є як і новернькі запаковані моточки, так і круглі вручну намотані. ціна 7 грн за 50 гр...на любу нитку. Там же і спиці я брала. Єдиний недолік секонду це те що там важко підібрати багато однакової пряжі скажімо на великий якійсь виріб бо там рідко буває щоб однакових було 2 і більше моточки, а так от на шапочку або щось скомбінувати по кольорах - то там вагон того всього.
    Там зараз ті будки переносили бо базар трішки переплановують, тому я не знаю чи та будка досі є, але 2 тижні тому була. Я завтра можу піти з малою гуляти - то я гляну чи все на місці.

    я теж думала що треба їх притерти і буде все ковзати...але треба щоб ковзало вже... а коли вони притруться то треба ж певний час щоб пройшов.
     
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Звітую, була я на провесні, та будка є і продавщиця сказала що ще 1,5 року буде. Будка фактично вже в останньому ряді, друга з початку, зліва. Поряд вже будують нові магазинчики. Правда ниток зараз в неї не дуже багато, було раніше значно більше, але вона казала що десь скоро планується новий завіз.
     
  13. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Спиці РТО класні, я маю, в"язала на них - скользить суперово!!! Немає ніякого напилення і нічого там не притирається.
     
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    дівчата, а яким чином підбираєте найбільш відповідну для нитки товщину спиць?
    от зараз взяла нитку: на етикетці пише спиці №5, але як на мене вони затовсті для неї...
     
  15. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Я "на око". Можу пров"язати декілька рядочків. Ну, звісно, від виробу залежить і від бажаного результату. Якщо це буде шарф, то можна в"язати грубшими спицями відносно нитки. Тоді він буде "дирявий". Якщо светр, я люблю щоб не просвітлювався, то беру на розмір менці, від необхідних
     
  16. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    ясно. я так само. завжди пров"язую тестовий взірець, можна і різною товщиною спиць, щоб бачити як буде і розрахувати потрібну мені к-сть петель.

    я ось думаю: може є якась теорія вибору-підбору?
     
  17. Sara

    Sara Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    А я ще знаю, що коли спиці менші від рекомендованих, то ниток піде більше, хоча зараз донечці вяжу спицями меншими ніж вказано на нитках і получається як на машині - гарно. Але в дійсності згідна з попередніми дописами - необхідно спробувати і відразу будете бачити чи то те що хочете чи ні.
     
  18. Catherine85

    Catherine85 Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Я всегда меньше спицы беру, чем указано, иногда и на 1,5-2 номера, просто вяжу свободно, поэтому мне запас не нужен. Еще иногда складываю нитку вдвое, слегка скручиваю, тогда ее толщина приблизительно равна толщине подходящей спицы. (опять же в случае свободного вязания, иначе могут быть тонковаты)
     
  19. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Дівчатка, розкажіть, як ви пров"язуєте першу і останню петельку ряду?
    Дивлюся - у вас такі гарні рівні частинки, а в мене краєчки закочуються.

    Я першу петельку в ряді завжди просто знімаю, а останню пров"язую так, як до схеми пасує. Але чогось закочується в трубочку мені:sad:
     
  20. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Попробуйте трохи праскою відпарити, має бути тоді рівно, я завжди так роблю:girl_flirt: