Порадилася з подругою...

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Марго, 21 Серпень 2009.

  1. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

     
  2. Afalina

    Afalina New Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    А я маю одну щиру подругу,сестру-близнючку, якій довіряю все, немає теми якої б я не могла з нею обговорити, як я тішуся що маю її::girl_in_love:, а ще одна подруга є, дуже щира, але вона в Америку недавно виїхала,отак!
     
  3. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    надіюсь, що мені пощастило бо маю дві подруги, одна ще зі школи, яка тепер ще і кума, а друга з колишньої роботи. Не можу сказати, що розповідаю їм про все на світі, трішки залишаю у своїй потаємній кімнатці, думаю і вони так роблять, і сприймаю я це не як недовіру, а просто в кожного є щось таке про що краще мовчати.
    Проаналізувавши всі роки дружби, і не згадала жодної сварки з ними, і мабуть це тому, що сприймаю їх такими які вони є, з своїми перевагами і недоліками і не стараюсь зробити їх ідеальними (а от чоловіка намагаюсь зробити, тому мабуть так часто і сваримось, буду виправлятись).

    Моя бабця часто мені казала, щоб я не мала близьких подруг, бо до добра це не доведе, але насправді мені її зараз шкода, діти і внуки дорослі і далеко, дідусь помер і вона зовсім сама, тому думаю що її принцип життя не зовсім правильний.

    Всім бажаю справжніх друзів.
     
  4. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    З обережністю ставлюсь до жіночої дружби,із-за заздрощів. Мала кілька подруг,але коли ти з людиною ділишся своєю радістю,досягненням,а у відповідь бачиш заздрість,нещирість,і слова " А вмене не так" і при тому кислий вираз обличчя,відповідно починаєш триматись від людини на відстані,і немає бажання ділитись з нею.
     
  5. romawka

    romawka Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    А маю дві найкращих подруги, якими дуже дорожу, можу розказати все, все, все!!!!!
    Перевірені часом і дуже хороші!!! Мала ще одну але та виявилась неподружкою, бо в очі в одне а позаочі друге!!!!!!!
     
  6. DoroshLida

    DoroshLida New Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    Оце чистої води правда!!!!
     
  7. xsanka

    xsanka New Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    Колись я думала, що справжні друзі це ті, які можуть підтримати у важку годину, поспівчувати чи просто вислухати...а тепер бачу що це далеко не так, справжні дрізі це ті, які можуть з тобою розділити радість і щиро радіти за тебе. Чомусь в нас так заведено, що пожаліти всякий може, а от порадіти за когось, чи з кимось -- одиниці. Маю вірну подругу, вона мені як сестра.
     
  8. Fobi

    Fobi New Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    Почитавши деякі дописи дійсно здається, що жіночої дружби не існує, в мене теж є одна знайома, от коли мені погано вона завжди прибіжить до мене, але складається таке враження, що приходить послухати і потішитись моїми проблемами, а коли я прошу щось затіяти, кудись піти, то вона дуже важка на підйом, маю подружку з якою майже ідеальні відносини, але то мабуть так складається, бо бачимось не дуже часто.
     
  9. sani

    sani New Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    Згадався такий тост :)
    Пливе по морю черепаха, а на ній сидить гадюка...
    Черепаха думає:
    - скину її, вкусить!
    Гадюка собі думає:
    - вкушу, то скине...

    Так вип"ємо за міцну жіночу дружбу ;)
     
  10. notiko

    notiko New Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    Дуже хороша тема..дякую!
    В житті мала теж подруг, які для мене були найрідніші, але як виявилося...це тільки я так вважала,для них я такою не була ...хоч дружили,а коли не треба я їм-то зробили вигляд , що мене і не знають...боляче було так..ніби тобі в серце ніж запхали, за твоє "Все"- тобі в обличчя плюнули. Це урок...:sad:
    Але і є у мене одна подруга,ще зі школи (Юлічка- цьом!)-це моя порадниця і дорога мені людина. А ще маю Таких трьох подруг ---я їх називаю "Мої дівчата!!"(Альонка, Наталочка,Оксанка) ми всі обсолютно різні і за статусом, і за характером, але є щось, що нас обєднує-я можу з ними поговорити про все, коли ми разом нам дня мало..Я вважаю, що мені пощастило.:give_heart::give_heart::radist:
    З свого досвіду та прочитавши дописи зробила такі виновки- правила:
    1.Не треба багато від подруг вимагати і багато на них покладати...! І тоді не буде розчарувань.
    Різні характери, життя, виховання, різне уявлення про дружбу у тих самих подруг.Ми всі не ідеальні! Глянемо на себе, можливо ми теж не оправдовуємо надії наших подруг. Не требе бути егоїстами!

    2.Треба вміти пробачати і любити друзів просто так,а не за щось, а за те, що вони у тебе є!
    3.Основне: дружба залежить від самих подруг( тобто від самих людей):добрі чи злі,заздрісні чи ні,порядні чи не порядні....А жіноча чи чоловіча дружба не має значення. Як кажуть: "Лиш би людина була хороша!". А час покаже хто є хто. Бажаю всім любові один до одного і хороших дрізів!:kiss:
     
  11. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    знайома історія... подружка з іншого міста, але разом вчились і дружили непогано. Якось було питає мене як в мене справи з моїм хлопцем, коли я сказала, що все супер, зробила таких недовольний вираз і відвернулася в іншу сторону (на цей момент в неї не було хлопця). А коли ми з ним розійшлись, то з щасливим виразом почала випитувати, чого так сталося (на той момент в неї вже був хлопець). Мені, звісно, не хотілося нічого розказувати...

    Були подружки, які були подружками коли щось треба...
     
  12. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    а вмене подруги якось з часом самі "відсіялись" по житті - одні поїхали за кордон, інші з появою сім*ї, дітей чи роботи посвятили себе в те чи інше русло.:girl_emo: в них з*явилось інше життя, інтереси. :girl_impossible: :ed4d70def841dc74b57тому дружби, от як вона була в дитинстві, школі чи інституті вже немає, але залишилась симпатія та випадкові спілкування по телефону, за чашечкою кави... а щодо порад, таємних розмов, навіть пліткувань - залишилась сім*я, коханий...:girl_tender:
     
  13. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    От прочитала я всю тему...і якоь гірко чесно кажучи, що так багато дівчат і жінок так і не змогли знайти свою єдину, накращу найріднішу подругу....:girl_phone1:
    Я завжди знала що жіноча дружба буває, бо мо мама з моєю хресною дружать вже майже 40 років, ще в школі сиділи разом за партою, і ніколи нічого не ділили, завджди стараються допомогти одна одній, я завжди хотіла мати таку людину...:girl_tender:
    В мене теж був гіркий досвід, була подруга з якою ми перестали спілкуватися, я вже десь писала в темі "ви свідок зради..розказувати чи ні"...я довго мучилася, здавалося відівали частинку тебе..наплакалася бо не розуміла що зробила не так..тепер розумію що моєї провини в цьому не було..потім я поїхала жити в інше місто і здружилася з дівчинкою, яка стала мені рідною настільки, як сестра, якої в мене ніколи не було...Ми жили разом 5 років, ділили все і були моменти що вона рятувала мене, коли була дуже хвора, або я викликала їй швидку і плакала, бо не знала що робиться, жили одним життям на двох то при тому що і вмее були хлопці і в неї..ніколи не претендували на "територію" один одного.... :girl_yes:ділили і ділимо все, зараз рідше бо я вийшла заміж, але всерівно ВСЕ...Я вважаю що я заслужила таку дружбу, бо моя колишня подруга так і не дружить ні з ким...і мені її щиро жаль...:girl_yes:
    своїй Лялічці я дуже вдячна бо вона мені повернула віру в справжню дружбу (а на рахунок порад, то мені дуже подобається що вона не боїться критикувати мен за якісь вчинки і я її теж, це дуже правильно..памятаю одного разу була ситуація з моїм хорошим другом, ми з ним посварилися на день студента і всі мої одногрупиці накрутили мене так за вечір, що вже думала ніколи з ним розмовляти не буду, яке було моє здивання коли пиїхала а вона сказала "ТИ не права і маєш помиритися!!" і поснила чому і я подумала і зрозуміла що дійсно не раа і дуже нечемно повелася, вона єдина не побоялася мені це сказати:girl_impossible:)
     
  14. Ulianka

    Ulianka Active Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    Чим старші стаємо, тим важче з кимось по справжньому, щиро дружити. Найтепліші спогади про дружбу це з дитинства. І якщо в когось лишився друг дитинства, то це назавжди.
     
  15. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    Нещодавно на весіллі батьки молодят повчали - не радитись щодо особистого з друзями. Задумалась. Був і у мене випадок, коли подруга сказала, що мій хлопець негарно себе поводить. А коли я з ним посварилася, вона почала з ним зустрічатись (чи то дружити скоріше, бо малі були). Але мені було 15 років! Іншими словами - без своєї гол0ови.)))
    Зараз я дуже ціную думку своїх подруг. Бо я розумію, що за їх словами стоїть, знаю на яких принципах все тримається, поділяю їх цінності (бо сама так живу), бачу які їх успіхи в тих питаннях, відчуваю їх підтримку. Не те, щоб покладаюсь на них, але шукаю адекватної оцінки в тих людей, що насправді знають і бачать мене зі сторони.
    Для прикладу коли пишеш на форумі - будь-яка тема починає обростати неймовірними деталями, які тільки все більше заплутують, бо ціннісна база в незнайомих людей дуже вже різна, так само, як традиції і широта поглядів.
    В мене немає поганих подруг. Але кожну пораду варто також фільтрувати відносно особистості, її настрою, її життя. І в такому разі поради подруг - помічна річ.

    Жіноча конкуренція сильна штука.))
     
    Останнє редагування: 31 Серпень 2010
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

     
  17. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    Сильна, надзвичайно сильна...але не тоді коли дружать(!) дві сильні особистості, бо в таких випадках конкуренція протипоказана...
    До речі ми коли почали жити разом то всі наші спільні знайомі (вже потім признавалися) думали що ми або повбиваємо одна одну або розїдемося через 2 тижні, навіть ставки ставили коли то все закінчиться...:girl_yes:

    ---------- Додано в 16:05 ---------- Попередній допис був написаний в 16:03 ----------

    згідна на 100%...але фільтрувати відносно особистості та настрою потрібно ВСІ поради не тільки подруг...
     
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    В мене є кілька хороших подруг. Не скажу, що ділюсь з ними усім, але проводити з ними час дуже приємно,і я їх люблю, кожну по своєму. Але справжня подруга у мене одна. Ми спілкуємось уже 15 років. В нас були різні життєві ситуації, але жодна з них не зіпсувала нам стосунків навіть на найкоротший період. Вона зустрічалась з хлопцем, якого якраз покинула я, потім вона 4 роки зустрічалась з іншим хлопцем. з яким я не могла знаходитись навіть в одному приміщенні. В нас була гостра, взаємна алергія і спочатку він усілякими способами намагався завадити нам спілкуватись, багато всього було... Але я дуже ціную її присутність у свому житті і дуже хочу щоб в неї все склалось якнайкраще. Вона для мене вже давно не просто подруга, а рідна і близька людина. Думаю, в неї така ж позиція.
    Одне для себе зрозуміла- жіноча заздрість СТРАШНЕЗНА річ, і дуже часто саме вона є перешкодою жіночій дружбі. Бачила багато жінок,які ніби і товаришують, але так страшно жаба давить за кожен успіх коліжанки. Ось така подруга - гірше ворога. Я таких людей обходжу десятою дорогою.
     
  19. Karrizo

    Karrizo New Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    У мене є декілька коліжанок ще з шкільних років, ті, які появлялись потім якось на довго не затримувались. Ніби й не було в нас якихось непорозумінь, сварок, але й міцної дружби не зав'язувалось. Подругою можу назвати лише 2 людей, з однією зараз мало спілкуємося, бо вона вийшла заміж, бавить дитятко, живе в іншому місті. Інша подруга ще з років 12. Я зараз зустрічаюсь з хлопцем, в якого вона колись була закохана, але це ніяк не вплинуло на нашу дружбу. Я в ній впевнена на всі 100%, знаю що завжди допоможе, порадить. Зараз так склалося, що роль найкращої подруги вона ділить з моїм коханим,:girl_in_love: ось та людина з якою я дійсно можу поговорити про все!
     
  20. тигрица

    тигрица Well-Known Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    А в мене є найкраща подруга і я щаслива. Я з нею можу поспілкуватися на любу тему, вона старша за мене на 4 роки, тому я до її порад завжди прислуховуюсь, якщо в мене поганий настрій, я можу подзвонити в любій годині доби і вона завжди зі мною поспілкується, заспокоїть і я відповідно її теж. Тепер вона в мене кума, не так часто звичайно бачимся, але спілкування з нею мені завжди дуже-дуже приємне. В нас ні разу за 6 років не було навіть непорозуміння, дуже її люблю, як сестру і бажаю всім дівчатам мати таких хороших подруг.