Порадилася з подругою...

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Марго, 21 Серпень 2009.

  1. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Вихвалялки

    По-перше, вирішили жити втрьох, я з чоловіком і подругою) А сьогодні подруга вибрала котенятко собі але скоро і для нас цей клубочок стане родиною)
    Ось він:
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  2. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    сорі, що втручаюсь...Але щоб після такого рішення та цього допису у "Вихвалялки", не було потім дописів у "Жилєтку".....:o
     
  3. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

     
  4. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Ой,я про то також подумала...не радила б нікому такого,але кожен сам вирішує..
     
  5. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

     
  6. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

     
  7. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Вихвалялки

     
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

     
  9. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

     
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: секс утрьох...

    Пропоную вчити текст:
    http://www.youtube.com/watch?v=yGm9cX5nzgM
     
    Останнє редагування: 9 Жовтень 2010
  11. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: секс утрьох...

    Не даремно так заведено думати... Знаю одну дівчину Оксану. Мала вона дуже гарну подругу. Коли ця Оксана почала зустрічатися з хлопцем, то і тоді продовжували всюди ходити разом. Ця подруга навіть була першою дружкою на весіллі потім. Родилася в Оксани і її чоловіка дитина. Жили би і жили, якби чоловік не почав бігати до тої подруги. То каже, що Оксану любить, падає їй в ноги, то вже до подруги біжить. Подруга вагітніє, і він ще навіть не розвівшись з Оксаною , йде жити до тої. Вже має два сина в новій сім"ї. Дві подруги стали двома заклятими ворогами...
     
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: секс утрьох...

     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: секс утрьох...

     
    Останнє редагування: 10 Жовтень 2010
  14. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: секс утрьох...

     
  15. Korona

    Korona New Member

    Відповідь: секс утрьох...

    Це така подруга... якби була насправді, то у ліжко не лягла б ..з чоловік своєї коліжанки. Можна тільки поспівчувати постраждалій стороні. Життя припіднесло жорстокий урок.. зате вона стане тепер сильнішою.

    ---------- Додано в 13:56 ---------- Попередній допис був написаний в 13:55 ----------

    Мій теж :eek:, що я роблю й цьому розділі.
     
  16. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: секс утрьох...

    звичайне життя.... яка подруга такий й чоловiк.... Хiба в життi тiльки такi приклади ? В мене нормальнi колiжанки, жодних таких випадкiв не було. Чому зразу фантазувати найгiрше?
     
  17. Viktorina

    Viktorina New Member

    Відповідь: секс утрьох...

    Моєї подруги брат одружився і народилась в них донечка, та за деякий час він розводиться, і одружується на її рідній сестрі і також народжується донечка. Та такі випадки я вже чула(коли одна сестра зваблювала чоловіка іншої :girl_flirt:,та вони тоді втікали від рідні і знайомих подальше) , але найбільше , що несприймається - вони живуть усі разом в одній хаті (правда чи сплять і сексом займаються всі троє я не знаю),та живуть уже десь років 8-10. Думаю , що на то є Пара(двоє) ,а не Тріо, щоб була сім"я, відповідно має бути і секс на двох...:girl_yes:
     
  18. Donner

    Donner Member

    Відповідь: секс утрьох...

    Ага, сучасна масова культура якраз і формує в нас уявлення про чоловіків як тварин, яким би тільки інстинкт задовольнити. І що цікаво, на це найбільше ведуться жінки. Тут вже читав в темі запевнення, що я, мовляв, тим козлам не вірю, всі вони ітльки й думають про свіже тіло. А самому подумати, без глянцевих журналів, серіалів, зіркових історій, фрейдизму і прочої херні нашо часу? Так, є чоловіки, яким "пороблено" і їм завжди всього бракує. Але більшість з нас все-таки прагнуть банального щастя з коханою людиною. Секс -- важливий, але якщо він єдиний є основою подружжя, то це дуже хитка основа. Щось не так -- і що, кінець коханню? Це засліплення, банальне засліплення, коли ми вважаємо, що чим більше ми різних збоченьств перепробуємо в ліжку, тим сильніше затримаємо біля себе іншу людину. Відволічіться від сексу й подумайте, що вас крім нього ще зв"язує? Якщо людина вас кохає, то навіть традиційний буденний секс, аби лишень з коханою, стане для нього чимось надзвичайним. І навпаки, якщо немає почуттів, то навіть курси гейші не допоможуть.
     
  19. Viktorina

    Viktorina New Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    Я з Вами погоджуюся ,бо це є істина на всі часи. А розпуста була завжди скільки людство існує (просто вона змінює вид і правила...).:girl_flirt:
    А жінки так як і чоловіки бувають різні за пристрастю, сексуальністю, розбещеністю та мають свої погляди на співжиття з іншою людиною , тому щось казати лише про одних чоловіків було б не правильно.:girl_flag_of_truce:
     
  20. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...