Порадьте дитячого дерматолога

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Ariella, 6 Березень 2013.

  1. Ariella

    Ariella New Member

    Доброго дня шановні форумянки, порадьте будь ласка дитячого дерматолога, дитині-2 роки
     
  2. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Відповідь: Порадьте дитячого дерматолога

    Дівчата прошу поради! В малого десь напевно в 2 місяці з'явився висип під пашками, показали педіатру, вона сказала, що це родима пляма. Але зараз воно чомусь прогесує такий висип появився і в районі шийки під вушками з однієї і другої сторони, а ще ці плямки міняють колір час від часу. Хотіла б порадитись у хорошого дерматолога, що то є таке, порадьте когось будь ласка. Буду вдячна за всі коментарі і контакти.
     
  3. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте дитячого дерматолога

    Лікували малому атопічний дерматит у 1рік 2 міс, у Сокільниках в Хомика. задоволені. все пройшло після його лікування
     
  4. Afrika

    Afrika Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте дитячого дерматолога

    На Руській в поліклініці є дерматолог Кароліна Петрівна, прізвище не пам'ятаю. То лікар від Бога. Мені її порадили, задоволена на 100 %. забула про всі свої проблеми Зверніться, попросіться без реєстрації в поліклініці, думаю прийме.
     
  5. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Відповідь: Порадьте дитячого дерматолога

    Були ми поки тільки в Шуліпи, сказала, що то щось харчове, або від прального порошку. Сказала мені сісти на дієту, а дитячі речі прати господарським милом. Чи хтось стикався з тими мазями чи варто їх використовувати чи краще обійтись? Буду вдячна за коменти.
     
  6. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Порадьте дитячого дерматолога

    можу порадити Зайченка. В сина довгий час були на личку прищики, вже не просто акне новонароджених, а натуральні прищі. Дільничий дерматолог одразу сказала що то гормональне і виписала купу ліків, в тому числі й гормональних, примочок, сорбентів і т.д., налякала що "надашотадєлать", мені перейти на найстрогішу дієту (пробувала, безрезультатно) і це все дитині ще не було й піврочку. За рекомендацією кількох знайомих пішла на прийом в приватний кабінет Зайченка - швиденько оглянув, підтверив що це гормональне, порадив як обробляти щоб трішки підсушити і продезинфікувати, сказав що саме собою пройде і нічого не треба пити, колоти, втирати. Так і сталось - пройшло саме за 2 місяці, як він і сказав.
     
  7. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте дитячого дерматолога

    Продублюю ще тут своє питання. Порадьте хорошого дитячого дерматолога, до якого можна звернутися з діагнозом атопічний дерматит. Дякую.
     
  8. IgorLvivM

    IgorLvivM New Member

    Відповідь: Порадьте дитячого дерматолога

    +1 http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=94085
    Може до списку ще Зайченка донька в Сокільниках. Але її, як дерматолога, не знаю.
     
  9. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте дитячого дерматолога

    Де знаходиться його кабінет і скільки коштує прийом?
     
  10. IgorLvivM

    IgorLvivM New Member

    Відповідь: Порадьте дитячого дерматолога

    Тут знайшов ч/з Гугл. http://www.heel.ua/pacientu/gde-lechitsya/lvovskaya-oblast/
    Там він і приймає.
    Перший прийом - 200грн.
    Наступні - 75.
    Попередній запис по телефону.
    Розкажете про враження.
     
  11. neidn

    neidn Member

    Доброго всім дня, дорогі матусі. Маю прохання від мами допомогти зрозуміти що то за пляма така, на фото. В немовляти з'явилась вже давно, шаршава але шкіра не відлущується.Спочатку було почервоніння в тому місці , тепер вгорі ще 2 малі такі плямки самі утворюються. До кого везти дитину, розумію що в диспансер, кого порадите. Бо варіант до кількох порадитись лікарів не вийде. Може хтось в дітей подібне мав ?
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 26 Липень 2016
  12. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Дівчата, можливо , маєте контакти
    Демчука Григорія Романовича з шкірновенерологічнго диспансера, що на вул. Замарстинівській.
    Буду вдячна за інформацію.