Порадьте дитячого ревматолога

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем draga, 9 Березень 2011.

  1. olenjatko

    olenjatko Well-Known Member

    І як? Ви задоволені нею? А то в Чорнобильській лікарні вона приймає?
     
  2. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Ви знаэте, нiчого конкретно не можу сказати, тому що не лiкувалися в неi, а тiльки на консультацiю сходили. У малого два рази (десь раз в пiвтора мiсяця)виникли болi, як вiн казав ,в колiнi.Ввечерi все було добре, бiгав, а зранку не мiг ходит, плакав, що боляче. Ходила з ним до хiрурга в полiклiнiку, вона сказала дати нурофен та антiгiстамiн i повний покiй. За 5 Годин дитина встала i пiшла. Але за п iвтора мiсяця те самое, але лежав вже 2,5 днi. Дали направленная на консультацiю до ревматолога. Пришли до неi , коли вже нiчого не турбувало, тому що чекали на прийом по запису 3 тижнi. Вона нам сказала , що то не колiно, малий не зрозумiв де болить просто ( малому 2,8 було), а кульшовий суглоб ,i в дiтей так буваэ, переросте. Якщо ще раз таке буде, то пiд час загострення зробити УЗД суглоба, лежати i приймати нурафен. От поки що i все наше знайомство з Бойко.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Cheremosh

    Cheremosh New Member

    Скиньте будь-ласка її телефон в приват
     
  4. OlyaUstymenko

    OlyaUstymenko New Member

    Прошу скинути моб. телефон Бойко Я. Є. Дякую за допомогу.
     
  5. lylykiryna

    lylykiryna New Member

    Скинути будь-ласка моб. телефон Бойко Я. Є. Дякую
     
  6. meregkov

    meregkov New Member

    Доброго дня, скиньте в приват тел до Бойко Я.Є.
    Додзвонитись на стаціонарний нереально((
     
  7. rrrooommma

    rrrooommma New Member

    Доброго дня, дайте будь ласка тел Бойко Ярини Євгенівни, не можемо дозвонитися на стаціонарний.

    Дякую
     
  8. VitaminA

    VitaminA New Member

    Доброго дня. Будь ласка, хто має, скиньте номер тел Бойко Я.Є. Дитину болять ножки і ручки, не можу додзвонитись на стаціонарний. Буду дуже вдячна.
     
  9. PIGYLKA

    PIGYLKA New Member

    --- дописи об"єднано, 19 Червень 2017 ---
    МИ З БІДОЮ СЬОГОДНІ ДОДЗВОНИЛИСЬ.ЗАПИС АЖ НА 11 ЛИПНЯ.В НАС ТА САМА ПРОБЛЕМА.КАЖУТЬ ЩО ТЕПЕР ТАКІ УСКЛАДНЕННЯ ПІСЛЯ ПРОСТУДИ.МИ НАВІТЬ ВЖЕ КОЛОЛИ БІЦЕЛІН ПІД НАГЛЯДОМ ЛІКАРЯ.МОЖЕ ВИ ЩОСЬ РОБИЛИ.ЯКЩО МОЖНА НАПИШІТЬ.БУДУ ВДЯЧНА.
     
  10. PIGYLKA

    PIGYLKA New Member

    Люди,хто лікувався чи мав консультації в лікаря ШАХІНІДІ(кардіоревматолог охматдит) і КРОКОС А.А(ЕНДОКРИНОЛОГ).Напишіть в лс.Буду вдячна.
     
  11. maryzja

    maryzja New Member

    Добрий вечір, якщо хтось має скиньте будь ласка номер дитячого ревматолога Бойко Я.Є дуже потрібна консультація.Дякую. Підкажіть ще де вона приймає.
     
  12. olashyn

    olashyn New Member

    Добрий день!Напишіть будь ласка ,номер телефону Бойко Я.Є!Буду вдячна!!!
     
  13. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    03222708594 я дзвонила по цьому номеру, правда вже рік тому
    Приймає на Дністерській 27 в лікарні
     
  14. Luliana

    Luliana New Member

    Добрий день!Напишіть будь ласка ,номер телефону Бойко Я.Є!Буду вдячна!!!
     
  15. OlaD

    OlaD New Member

    Доброго дня, скиньте в приват тел до Бойко Я.Є.дуже терміново треба.
     
  16. MaryanaOr

    MaryanaOr New Member

    --- дописи об"єднано, 25 Жовтень 2019 ---
    Доброго дня, можете дати номер телефону Бойко Я.? Дякую.
     
  17. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    добрий вечір, хочу просити теж телефон Бойко, а може хтось може і дати якусь пораду. В малого, 4, 5 років запалення кульшового суглобу, болі. Скоріш за все, це ускладення після перенесеної віруси. бУли у хірурга, Теж виписали Нурофен, антигістамінні і сечогінні. Аналізи на ревмопроби здали і вони в межах норми. Та сімейна лікар ще радить записатися на консультацію до п.Бойко. Так, як у нех запис на 3 тижні наперед, незнаю чи воно нам потрібно.
    Також будемо ще звертатися до ортопеда Попик, можливо треба буде якісь фізпроцедури. Може в когось була схожа ситуація, відгукніться.