Порадьте дитячого хірурга

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Надька, 10 Березень 2010.

  1. Надька

    Надька Well-Known Member

    Дівчата , в моїй родині у маленької дівчинки проблема зі здоровям. потрібний добрий дитячий хірург тут і Львові, хто знай порядьте будь-ласка....
     
  2. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Порадьте дитячого хірурга

    Курило Галина- зав. відділом хірургії на Орлика
    Борова Оксана-хірург в ОХМАДИТі
     
  3. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте дитячого хірурга

    Ми в неї лежали вона спеціалст по кишківнику добрий
     
  4. Надька

    Надька Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте дитячого хірурга

    в моєї двоюрідної плимінниці з дуппи вилазить постійно якась чи то кішка чи якийсь кишковий вузол... але він її неболить... тільки коли на горшку трохи кровоточить.... до кого краще.....
    і якшо можна скиньте тел. в пп.
    вибачте за конкретне описання.....
     
  5. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте дитячого хірурга

    То вам краще до проктолога,знаю шо є на Орлика хороший,і він там один здається,в моєї коліжанки були проблеми з малим,вона до нього зверталася,знаю шо була задоволена.
     
  6. Надька

    Надька Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте дитячого хірурга

    дякую, а ви часом незнаєте як добратись до Чорнобильської лікарні на дністровській
     
  7. strilo4ka

    strilo4ka New Member

    Відповідь: Порадьте дитячого хірурга

    до чорнобильської лікарні їде маршрутка №60, або на будь-яку маршрутку що їде на зелену і вийти на дністровській і пройти метрів 200-250


    [​IMG]
     
  8. parom77

    parom77 New Member

    Відповідь: Порадьте дитячого хірурга

    Порадьте дитяого ортопеда.В моєї 8-літньої доньки після двох років навчання у школі стали нерівні плечики, а зі спини одна лопатка нижче, ніж друга.Лікар в поліклініці призначив масаж, але я б хотіла звернутись до фахівця.Порадьте, якщо хто знає, до кого можна ще звернутись.
     
  9. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Порадьте дитячого хірурга

    Дівчата, можливо, хтось може порадити хорошого практикуючого дитячого хірурга, який не боїться своєї роботи і відповідальності за її результати. В сестри в м"язі знайшли інородне тіло (можливо, голка) , його потрібно витягнути, а дитячі хірурги втікають, останній хіт: пропонують залишити все як є, бо люди з осколками від мін ходять :girl_devil: (і то нічого, що вона ходити не може, а температура тримається другий місяць). Дорослі хірурги теж оперувати не хочуть, бо трохи до дорослої не дотягує.
     
  10. Bobas

    Bobas New Member

    Відповідь: Порадьте дитячого хірурга

    Знаю одного хорошого- Курило Галина Василівна (практикує і в нас на Орлика і в Польщі). Оперує і немовлят.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Порадьте дитячого хірурга

    Курило Галина Василівна!!!!!!!! Вона оперувала мого півмісячного малюка, в якого був пілоростеноз.Вона насправді дуже відповідальна людина.Якщо потрібно можу дати номер.
     
  12. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Порадьте толкового дитячого хірурга!

    Дівчата порадьте толкового дитячого хірурга. В Максима на пальчику, щось було типу мозоля, а тепер збирається гній. Клала мазь Вишневського, думала може прорве. Але гній дуже глибоко. Терміново.
     
  13. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Порадьте толкового дитячого хірурга!

    та вам зараз треба чергового, бо якшо треба терміново відкрити, то чекати не вийде..
     
  14. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте толкового дитячого хірурга!

    Порадьте дитячого хірурга.. Ми виявили пахово-мошонкову грижу. Може хтось має телефон, щоб хоч по телефону зараз поспілкуватись.
     
  15. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Порадьте толкового дитячого хірурга!

    курило галина- зав відділом хірургії на п.орлика . тел в карму
     
  16. opel

    opel Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте толкового дитячого хірурга!

    Ігор ЯрославовичЯ(прізвище забула)хірург-уролог Охматдит,золоті руки робив операцію старшому малому.Номе мобільного скиеу в ПП
     
  17. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте толкового дитячого хірурга!

    Дякую всім небайдужим. Ми прооперувались. Все добре. Хлопчик одужує.
     
  18. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте толкового дитячого хірурга!

    Відповідаю на питання з карми: оперували в м.Рівне, в обласній дит. лікарні у чудового дитячого хірурга, який, до речі, перший і єдиний в Україні розділив сіамських близнюків.
    Дякую всім за побажання і підтримку, дай Бог, аби наші дітки росли здоровими.
    Якби комусь, не дай Бог, треба було, то пишіть, скажу куди звертатись.
     
  19. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте толкового дитячого хірурга!

    Дівчата, не знаю, чи сюди писати чи в Гігієну хлопчиків, але малого потрібно показати хірургу (не відкривається голівка), порадьте доброго лікаря, тому що якщо прийдеться робити якесь втручання, то нашому дит.хірургу з поліклініки на Сихові я не дуже довіряю - він ще й страшно неприємний дядько.

    Думаю, може, в Чорнобильську лікарню звернутися, але до кого?..
     
  20. Сана

    Сана Active Member

    Відповідь: Порадьте толкового дитячого хірурга!

    Ми рік тому таке робили в Чорнобильській лікарні в Лукавецького (не пам"ятаю ім"я і по-батькові). Він з ще одним лікарем зробили мікро-операцію в кабінеті Лукавецького за 5 хв. Правда до Лукавецького треба підходити в понеділок, бо це єдиний день, коли він не оперує.