порадьте кардіолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Zolotynka, 19 Грудень 2010.

  1. Zolotynka

    Zolotynka Well-Known Member

    Дівчатка, виручайте. Потрібен хороший практикуючий лікар-кардіолог для мами, бо дуже за неї боюся. Були серйозні серцеві напади, поки що рятуємося нітрогліцерином, але це не вихід, треба лікувати. Проблема ще й у тому, що вона живе не у Львові, далеко від мене, і не дай Боже чого, я звідси нічим не допоможу... :girl_sad:
    Думаю про обласну кардіологічну лікарню на Кульпарківській, але до кого там звернутися? І чи візьмуть без скерування, "з вулиці" (звісно, що заплатимо)? Дякую!
     
  2. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: порадьте кардіолога

    не так давно я теж шукала кардіолога для знайомої-порадили сазонову та рябоконь з залізничної лікарні.
     
  3. Zolotynka

    Zolotynka Well-Known Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Дякую, а там приймають усіх чи тільки залізничників?
     
  4. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: порадьте кардіолога

    незнаю,проте думаю що приватно приймають усіх
     
  5. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    В залізничній приймають усіх, хто платить. Про Сазонову Світлану Євгенівну, крім того, що вона дуже приємна як людина, нічого сказати не можу. За професіоналізм Рябоконь Світлани Андріївни не скажу, а те, що вона працює на фармацевтичну фірму Новартіс - знаю точно від лікаря, яка працювала в конкуруючій фірмі і розмовляла з нею особисто. В залізничній я б звернулась до Колупаєва Віталія Олександровича,
    В обласному кардіоцентрі на Кульпарківсткій я б звернулась до Тєлєгіна Євгена Михайловича (1-ша кардіологія).
    І зрозумійте, що прямо з порогу треба казати, що віддячитесь, і тоді вас всюди приймуть.
     
    Останнє редагування модератором: 19 Грудень 2010
  6. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Можу порадити з діагностичного на Пекарській кардіолога Потупу Олександра Івановича, хороший спеціаліст та просто людина, вже не допомагав знайомим.
     
  7. Zolotynka

    Zolotynka Well-Known Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Дуже корисна інформація, дякую!!!:girl_tender: Так і зроблю. А ніхто не знає, де зараз у Львові найкраще обладнання для сердечників - по ідеї, має бути в кардіологічній лікарні? Чи краще шукати спеціаліста, а не обладнання?
     
  8. Барабашка

    Барабашка Well-Known Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Можу порадити з діагностичного на Пекарській кардіолога Потупу Олександра Івановича, хороший спеціаліст та просто людина, вже не допомагав знайомим. (цитата )

    Цілком Вас підтримую. Дуже хороший лікар. Звернутись можна без направлення. Дуже мені допоміг.
     
    Останнє редагування: 21 Грудень 2010
  9. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Теж цілком погоджуюсь
     
  10. Kosjana

    Kosjana New Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Може порекомендувати лікаря - кардіолога: Володимир Черкавський - завідувач інфарктного відділення Львівського обласного державного лікувально-діагностичного кардіологічного центру.
    Звертались до нього кілька років тому....у мами був інфаркт... насправді ддуууже чудовий лікар - і хороший спеціаліст, і як людина дуже чуйний, розуміючий... Реально поставив на ноги і дав практичні поради і настанови як не допустити .. повторення проблеми...
     
  11. Rantka

    Rantka New Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Телефоном доктора Володимира Черкавського не поділитесь?Дуже потрібно.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Також рекомендую цього лікаря, зверталася до нього особисто.
    А ще Чушак Світлана Семенівна - поліклініка обласної лікарні на Некрасова.
     
  13. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Дівчата, порадьте, де можна пройти загальний огляд (кардіограма, ехо) серця, бо щось останнім часом якийсь дискомфорт.
     
  14. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Хороший кардіолог, як я могла за неї забути.
     
  15. OksanaNagirna

    OksanaNagirna New Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Всім, у кого проблеми з серцем, тиском. раджу звертатися В ОБЛАСНУ ЛІКАРНЮ. терапевтичне відділення , лікар ЛЕЩУК Олег Богданович. Висококласний спеціаліст і порядна людина. що на нинішній день є великою рідкістю.

    ---------- Додано в 12:11 ---------- Попередній допис був написаний в 12:09 ----------

    Всім, у кого проблеми з серцем, тиском. щиро раджу звертатися В ОБЛАСНУ ЛІКАРНЮ. терапевтичне відділення , лікар ЛЕЩУК Олег Богданович. Висококласний спеціаліст і порядна людина. що на нинішній день є великою рідкістю.
     
  16. eewone

    eewone New Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Тєлєгін Євген Михайлович - чувак вже на пенсії, але ще приймає хворих, він ніби й шарить, але схеми лікування його насторожують, напевно вже надто старий.
    Чисто з цікавості, а наша "безплатна" медецина включає і кардіологію ? Якщо так, тоді з якого фера всі друть немалі $ і толком проблеми не вирішують. З такими "безкоштовними" консультаціями я можу без проблем іти в приватну клініку, що напевно і доведеться зробити.
    Окей а ЛЕЩУК Олег Богданович прийме мене безкоштовно, як то і має бути по законодавству?
    Кожен платіж в руки державного лікаря - це хабар і корупція на котрій фундаментально побудована вся наша медицина, хтось заперечить?

    До речі є в когось досвід лікування в приватних кардіологічних закладах?
     
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Моя мама має вроджену ваду серця, оперувати немає необхідності, але постійно потрібно підліковуватись, з віком з'явився і тиск. Відвідала багато кардіологів. Можу порадити Колупаєва, він працює в залізнодорожній лікарні. Дуже хороша людина і лікар. Поганого про нього нічого не чула, і мамі допоміг. 20 років лікування не давало результату, а після його лікування мама себе набагато краще почуває!
    консультація-50 грн. Як іти до нього бажано зробити кардіограму. Він лікує причину хвороби, а не її наслідки (болі в серці багато що може викликати), що особисто мені дуже сподобалось!!
     
  18. eewone

    eewone New Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Hermi може це просто збіг обставин? Допустимо що він профі, скажіть будь ласка як з ним контактувати(куди саме йти, може номер його маєте, то в ПП)?
     
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    що Ви маєте на увазі?
     
  20. eewone

    eewone New Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    покращення стану мами і його лікування.., але після Вашого повідомлення в ПП підтему закрито:)