Порадьте лікаря психіатра

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Neytasa, 8 Листопад 2010.

  1. svetlana www

    svetlana www New Member

    Порадьте хорошого психіатра який займається ігроманією
     
  2. uliana

    uliana Well-Known Member

    Поділіться номером телефона Кулик Богдан і ск коштує його терапія?
     
  3. Pikarda

    Pikarda New Member

    0679065416 Кулик Богдан Володимирович. консультація 500 грн. до психотерапії ще не приступала,
    але казав що так само 500 грн сеанс.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Radistka

    Radistka Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. den bosch

    den bosch New Member

    Хто може надати контакти Олега Омеляновича?
     
  6. AnnaTiulkina

    AnnaTiulkina New Member

    Кулик Богдан Володимирович, доцент кафедри психіатрії і сексологіі на Кульпарківській 95, корпус 1. Звернулась до нього з гострим нервовим зривом, важкою депресією і панічним розладом. Думала що з глузду зійшла, боялась своєї тіні. Живу не в Україні, тому часу було мало на лікування. Звернулась до нього і за 8 сеансів він допоміг мені зрозуміти причину мого жаху, заспокоїтись і навчив як боротися з приступами. Час покажуть чи пішло воно назавжди, але дуже хороший лікар. Якщо у вас психологічні проблеми не займаєтесь самолікуванням, а як найшвидше біжіть до лікаря, бо потім буде гірше і важче це подолати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  7. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Поділіться досвідом: як можна переконати людину звернутися по допомогу до психіатра? Проблема швидше не в потенційній хворій, а в її близькому оточенні. Наразі перемагає стереотип, що одразу зв'яжуть-залікують-не випустять і назад дороги вже не буде і помилкове твердження, що людина може впоратися сама.
     
  8. AnnaTiulkina

    AnnaTiulkina New Member


    Йдіть до Кулика на Кульпарківську 95. Він доцент кафедри і не приймає рішення про то щоб в лікарню класти. Він проводить сеанси психотерапії. Переконайте людину, що у деяких випадках допомога психіатра дуже необхідна хоча б заспокоїти що все з людиною добре, бо далі може буде гірше. Не радила б іти до приватного лікаря, все такі лікарня є лікарня.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    їхати на Кульпарківську -- це дуже важко для людини, особливо слабкої. Це страшне усвідомлення. І тут є два варіанти: або людина, коли відчуває, що їй зле -- сама їде туди здаватись (це образно кажучи -- насправді лише консультуватись. То ще треба великі блати мати, щоб госпіталізували))).

    А психологічно значно легше піти на Коціловського, бо там у поліклініці хворих навпаки немає і заходити туди не "соромно", бо ніхто за псіха не прийме -- там видають довідки для отримання прав водійських. Тому там всі "нормальні" і ні на кого не дивляться, як на психа. А там вже собі у реєстратурі питаєте лікаря -- і йдете на консультацію
    ну ліки ніхто насилу не вливає. вам виписують рецепт, а ви собі думаєте, читаєте в неті, консультуєтесь...
    Я, наприклад, навіть у процесі виписування рецепту вставляла свої 5 копійок. Наприклад, мені виписали еглоніл і ще якийсь травяний сироп заспокійливий. Я кажу, що маю вдома седавіт. Лікар каже: ок, тоді сироп не треба -- пий седавіт. далі каже лікарка, що щоби я не нервувалась, мала гарний настрій, то випише мені легенькі антидепресанти. Але їх треба 3 місяці пити і не бухати. Ооо, жіночко, мені зле, але ж не настільки ж)))) І все: три місяці антидепресантів замінили гідазепамом на 5 днів (іто я його лише 3 таблетки випила)
    Спеціально погуглила його фотку. Я в нього була багато років тому і він мене дуже налякав. Бачив, що мені зле, а розповідав, що буде ще гірше. Про інших дівчаток, які не хотіли лікуватись у нього, а тепер у стаціонарі лежать говорив. І замість того, щоб хоч якось допомогти на першому прийому, довго розповідав, що він буде робити зі мною далі: голковколування, гіпноз, таблетки буде давати сам, щоб я не знала що п"ю... Втікала я від нього далі чим бачила
    --- дописи об"єднано, 9 Січень 2017 ---
    хоча за 12 років може щось змінилось і він змінився, бо бачу багато позитивних відгуків. Зрештою і тоді мене везли до нього дуже впливові люди. Може ми просто непорозумілись?
    --- дописи об"єднано, 9 Січень 2017 ---
    а може, як минулось без його допомоги, так і мало бути? сама ж собі раду дала, знач і не треба було його сеансів. Зате він допоміг мені з"їздити у відрядження в Київ (сказав, що ті два дні можу перебути на гідазепамі із коняком))), бо мені і те і інше допомагало -- раніше я не поєднувала
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Дуже дякую за інформацію, спробую переконати піти на консультацію. Загалом складність ситуації в тому, що якось не наважуюся взяти за руку і майже примусово повести на консультацію людину , з якою хоч і тісно спілкуюся, але загалом бачуся кілька разів на рік. Потрібно спершу якось знайти підхід до її сім`ї і переконати їх в необхідності консультуватися. А от вони якраз замкнулися і наявність проблеми взагалі замовчують, на контакт не йдуть.
     
  11. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Та кинься того. У неї що мами-тата інших родичів немає? Подивись на ситуацію збору: у неї якась там хандра, а тут родичка (та ще й не найближча -- бо я зі своїмии двоюрідними хіба на весіллях бачусь) її до психіатра вести хоче. Дура (перепрошую) вона, а наша квіточка просто не в настрої. Ну і нехай самі лікують її
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Grumzik

    Grumzik New Member

    Підкажіть, скільки коштує консультація у Крукевича Олега Омельяновича?
     
  13. Bernadet

    Bernadet New Member

    Підскажіть хорошого психотерапевта. Чи існують безкоштовні консультації психотерапевта чи на крайній випадок психолога?
    Краще психотерапевт .
     
  14. Stefko

    Stefko Member

    Дорогі друзі. Зрозуміло, що форум - не науковий диспут, але деякі описи дуже непрофесійні і занадто дилетантські (ще раз перепрошую, нікого не хочу образити). Таке враження, що багато хто шукає якоїсь чарівної таблетки і чарівної психотерапії, котрі за два місяці все виправлять. Коли люди пишуть про депресію - то це серйозна хвороба, це не тільки описи депресії у газетах "Жінка"чи "Експрес". Справжні депресії потребують ліків, хоча у більш-менш нескладних випадках депресія минеться через 6-8 місяців сама по собі. щоби через якийсь час повторитися. Якісні антидепресанти дорого коштують - 600-1000 гривень на місяць. Лікуватися потрібно рік - навіть тоді, коли все вже минулося і людина почувається добре. Врахуйте, що психіатари не заморочуються і часто пацієнтам із шизофренією також кажуть ""у вас депресія" - для того, щоби не лякати самого пацієнта. Уявіть собі. які свої враження від лікування "депресії" опише такий пацієнт. Врахуйте, що тепер частіше зустрічаються не депресії, а тривожні розлади і неврози із тілесним симптомами - такі розлади взагалі погано лікуються - тільки заліковуються.
    Ігроманії не лікуються 1 місяць і при тому безплатно - то не лікування. Не знаю психотерапевтів, котрі консультують безплатно. Якісна психотерапія - тривалий процес. Всі оті когнітивно -поведінкові терапії, символдрамісти, гештальти - то все ремесленики, котрі вивчилися за 1-2 роки. В психоаналізі необхідним є присутність Вчителя на початках роботи, котрий уважно аналізує із психотерапевтом кожне слово у ході сесії - аналізує рік,два, три і більше. Більшість терапевті - то такі ерзац варіанти серйозної роботи, ніхтоне навчався за кордоном, всі тільки тут. Особливо вражаючим є техніка КПТ терапії, котрі активно пропагуються в УКУ - чисте заробляння коштів на слухачах - "ми з вас дуже швидко зробимо психоетрапетів".
    В медицині є поняття плацебо - у 30 процентах людину виліковує біла глина, а не справжні ліки. Ще 30 стає на "пустишці" краще. У Львові є насправді не більше 10-15 добрих психотерапевтів - Фільц Олександр, Кечур Роман, Мироненко Олександр, РОслюк Сергій, Мединська Юлія, Кечур Звенислава. При тому у Львові немає ні одного аналітика, котрий належить до найвідомоішої психоаналітичної організації - Міжнародної психоаналітичної. Всі так звані аналітики - мають тільки досвід групової роботи, ніхто не вчився працювати на кушетці з пацієнтом. Головне - психотерпія 1 раз на тиждень - ДУЖЕ РІДКО БУВАЄ ЕФЕКТИВНОЮ.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Stefko

    Stefko Member

    А ще найбільшою небезпекою є те, що, наприклад. КПТ вчать люди, які самі не є практикуючими терапевтами, а тільки теоретиками - всі оті Климчуки, Горбунови - тільки на грантові гроші поробили навчальних проектів і "з понтом вчать". Поцікавтеся рівнем професіоналізму Романчука - і дитячий психіатр, і дитячий терапевт, і танцювальний терапевт і КПТ - терапевт і все -все-все -все, що приносить гроші. Романчук дуже добрий менеджер, але як психотерапевт - майже нікому не відомий. Його завдання - тільки вкорінити новий метод у Львові. Оце йому вдається, але добрі терапевти з його школи вийдуть років так через 15. Не ведіться на випускників приватних психотерапевтичних інститутів та університетів Львова - їхні дипломи "міжнародного зразка". А головне - якісна психотерапія є дуже і дуже недешевим методом лікування. Можна ходити до знайомого стоматолога в школу - і платити 300 гривень (і дитина зненавидить вас із вашим стоматологом), а можна піти із своєю дитиною в клініку, заплатити 4 тисячі і дитина сама буде тішитися із здорових зубів і не буде боятися. Вибирайте.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. bombon

    bombon Member

    Порадьте хорошого психотерапевта з досвідом. Мама 57 років хворіє 13 років ..лікували в стаціонарі ....але важко потім відходила від лікування ..вже поміняли 2і лікарки бо лікування стандартне і не дуже підходить. 2а роки тому появились галюцинації ((. Даємо нейролептики а саме как клопіксол. Можливо є ще якесь лікування. Проблема в тому що мама не визнає себе хворою. Можливо хтось з таким стикався ???? Які методи можна застосувати для переконання ...(гіпноз ...і т д).?????
     
  17. Eleonorrigby

    Eleonorrigby New Member

    Доброго дня!
    Підкажіть, будь ласка, а як знайти Крукевича Олега Омеляновича?
    Наперед вдячна
     
  18. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Нарід, порадьте психіатра який добре шарить і може розібратися з дипресією. Дайте зразу контакти в пп. Дякую.
     
  19. Dana International

    Dana International New Member

    Рослюк С. В. - може і нічогенький психотерапевт. Але я того не помітила. Він відверто принижував мене, грубіянив. Були навіть матюки. На прийомі було присутнє відверте хамство, в кабінеті сигаретний штин. Після візиту до нього руйнується віра в психотерапевтів як таких та в психотерапію зокрема. Саме таким чином і можна заробити величезний депресняк. Колись мені його порадили, натомість тепер я би порадила уникати такого "спеціаліста". Незрозуміло, чому людина обіймає таку посаду взагалі. На мою думку, його взагі до людей підпускати не можна, тим більше до лікування.
     
  20. EmmaZunz

    EmmaZunz Member

    Може комусь мій досвід стане в пригоді. Я раджу психолога п. Олександра Юзвишина. Приймає в приватному кабінеті на Пекарській. Я звернулася до нього з проблемою неконтрольованої агресії до власної дитини, і взагалі постійної незадоволеності життям протягом останніх місяців. Дуже погано почувалася, нічого не приносило радості, постійно відчувала дратівливість. Ходила на заняття раз в тиждень, рік часу. Дуже задоволена співпрацею з ним, і результатом теж). Проблеми, з якими я звернулася, буквально за кілька місяців ми проробили, а далі я поставила собі нові цілі, і ще займалася, зрештою зрозуміла, що мети досягнуто і терапія закінчилася... П. Олександр дуже ввічливий, спокійний, все детально пояснював. Своєму чоловікові теж порадила до нього звернутися, ось як він про нього відгукнувся:

    Що мені дали заняття з паном Олександром? Я став набагато краще розуміти себе, свої емоції, переживання. Перестав «гризти» себе з будь якого приводу. Раніше я не дозволяв собі відчувати негативних емоцій, а тепер я їх навчився приймати, висловлювати і опрацьовувати, а не ховати кудись глибоко в середину. Раніше на запитання: «Чи ти щасливий?» моя відповідь не була «Так», а була «Ну так, мабуть що так». Бо ж ніби в сім’ї, роботі і побуті все на прекрасному рівні. Але це як з коханням, якщо відповідь не «Так», а будь яка інша, то значить все-таки «Ні». Так от, зараз моя відповідь «Так». Покращилися стосунки з батьками, з’явилися більші успіхи в кар’єрі. Звичайно, багато проблем залишилося, але мені очевидні позитивні зміни в моєму житті. І я точно знаю, в якому напрямку мені працювати самостійно. В мене були такі проблеми, які самостійно вирішити я не міг, і була потрібна стороння професійна допомога. Але тепер я маю чітке відчуття, що решту проблем я в змозі вирішити самостійно, а точніше з Божою допомогою.