Порадьте майстриню (в ПП)!

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Ума, 29 Липень 2009.

  1. Ума

    Ума Super Moderator

    Дівчата, чи є на форумі майстрині, які за відповідну плату могли б вишити певну роботу?

    у мене родичка з Рівного побачила мої дзвіночки і страх як захотіла такі ж. і дуже мене просить вишити їй... каже, що буде чекати пару років...

    а мені б хотілося щось їй приємне зробити, але ЩЕ РАЗ вишивати ці дзвіночки нема сили... от думаю, може хто б за гроші таке зробив? :)

    п.с. і до речі, хто знає, як оцінюється така праця? бо для мене то неоціненний труд!!!
     
    Останнє редагування: 29 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Замовлення на вишивку

    Умця, а чо смайл такий лютий? Відженеш рукодільниць, нє? :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Замовлення на вишивку

    А ти Мартіні часом смайли вишивальні не підсунула? ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Замовлення на вишивку

    Наскільки я пам*ятаю, то закинула. А що то дало? :girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Замовлення на вишивку

    Мене теж просили вишити на замовлення. І от я навесні почала цікавитись у вишивальниць, що вишивають на Вернісаж розцінки. Так от: 1 хрестик вишитий коштував 1-1,5 копійки, бо все решта їм давали. А ще як врахувати якими нитками Ви вишиваєте, канву, рамку..................
     
  6. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Замовлення на вишивку

    В мене робота 264х182 хрестики =48048. В грн від 480 до 720?

    а то залежить розмір канви? види хрестиків (півхрестики в таку ж ціну?), бекстіч і франц. вузлики?

    я так розумію, що в 1000грн мала би вписатися з нитками, канвою, роботою і оформленням. То як на мене не є дорого, я би свою роботу за стільки не продала!

    Левице, то ви таким займаєтесь? чи може знаєте, хто таке робить?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Замовлення на вишивку

    На жаль, в мене на це немає часу. Просто одна знайома сиділа в декреті і вишивала на продаж. Але вже перестала, бо пішла на роботу. Знаю лише щодо хрестиків.
    Я виклала, що знаю. Може в когось є і інша інформація.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Замовлення на вишивку

    Левице, дякую за інфу :)
     
  9. Catherine85

    Catherine85 Well-Known Member

    Відповідь: Замовлення на вишивку

    Ума, я так поняла, что заказ несрочный? Если да, то может и возьмусь, но не раньше, чем через месяц, а там буду видеть как со временем будет на вышивку.

    Крестики сейчас приблизительно 1,5-2 копейки, полукресты соответственно в 2 раза дешевле (если много и разного, как у ДИМ, то иногда считают как 0,75 цены за крестик), украшалки (бэк, французы, кординг) + 5-25% к общей сумме в зависимости от их количества). Если работа очень сложная, то тож может быть добавка + 10-25% (если куча одиночек, очень много цветов или еще какие-нибудь редко встречающиеся заморочки)
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Замовлення на вишивку

    із сусіднього сайту:

     
    • Подобається Подобається x 11
  11. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Замовлення на вишивку

    Натскільки я знаю, то ціни 1.5коп вже давно нема. Зараз по 2-3коп.за хрестик, без матеріалу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Замовлення на вишивку

    Для фірми Настуня майстрині вишивають за 15 коп/хрестик.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Замовлення на вишивку

    було би просто супер! Мені треба картину Анкор, з прем"єр колекції, дзвіночкове поле. ось тут можна глянути набір.

    Нитки Анкор і тканину на Ваш вибір (чи аіду 16, чи рівномірку 27) забезпечу. Схеми маю оригінальну і в РМ. Мені не спішно. Головне, щоб ви взялися і давайте ціну узгодимо. Можна через ПП :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Замовлення на вишивку

    Я якось гуляла Андріївським узвозом, розглядала рушники та вишиванки :ninja: і от, наприклад, рушник на Аіді 11 (хрестики, як коні :girl_crazy:) довжина приблизно 1,8-2,0м, вишивка займає 1/3 полотна (скромний взір) червоним кольором - коштує 60-100 грн. Я прикинула, що якшо не ходити на роботу, такий можна вишити десь за півдня. Як на мене, такий рушник не вартий уваги, дивно, що на них є попит.
    Рушники на 14 Аіді і з "багатшою вишивкою"-150-200 грн.
    На рушниковому полотні, гарні-300-400 грн. Але якшо врахувати витрати на матеріали, орієнтуюся по своїх-50-100 грн, ще можна зробити знижку на те, що купують за оптовими цінами (нехай 30-50 грн) і націнку кінцевих продавців, то в мене очі полізли на лоб :eek:, скільки ж за той рушник отримує майстриня????????? 50-150 грн??? :eek::eek::eek:
    я би НЕ ВИШИВАЛА на замовлення. Бо дуже вже багато душі в то вкладено і часу :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Замовлення на вишивку

    Мій одногрупник вишиває на замовлення сорочки на Вернісаж, то одна простенька чоловіча сорочка в нього коштує 40 грн...
     
  16. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Замовлення на вишивку

    Я здогадувалася, шо робота за сорочку менш оплачувана-вишивки менше (але залежить від сорочки), а кінцева ціна на них зумовлена попитом-закони економіки.

    Ото як мене "повернуло" на вишивці-розглядаю все і вся-на Вернісажі цими вихідними видивилася, що багато вишиванок (особливо) чоловічих-на заготовках :ninja: (вшита канва) :girl_crazy:
     
  17. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Замовлення на вишивку

    Кхм... Так її, ніби, витягувати треба...?



    А мене на бісер пробиває...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Замовлення на вишивку

    Дівчата, одна форумчанка теж захотіла вишивку, може хтось візьметься
    тут є ті маки і її повідомлення
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Замовлення на вишивку

    Так раз в квартал вишив поле, і на роботу не треба ходити :xaxa::xaxa::xaxa: Давніше десь читала, що хрестик 1-2 коп.
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Замовлення на вишивку

    це інформація з одного вишивального сайту. Настуня це українська фірма, навряд що то про рос. копійки йшлося. Та й в російських коп. це зовсім мізер виходить. Думаю ціна така, бо вимоги певні є до вигляду роботи, спід мабуть має бути близьким до ідеалу чи може це розцінка за складні роботи, цього не скажу.