Порадьте мануального терапевта

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем галичанка, 29 Жовтень 2011.

  1. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Чи можете порадити доброго мануального терапевта (для дорослого)?
    Чи чули щось про мануального терапевта - Рябчук Володимир Юрійович?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте мануального терапевта

    Ірусь! Я писала багато про мануального терапевта, страршого діда з воєнного госпіталю в гілці "як нарешті стати мамою"...
     
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Порадьте мануального терапевта

    Файно, що не в анекдотах...
     
  4. katerinkavg

    katerinkavg New Member

    Відповідь: Порадьте мануального терапевта

    Хороший мануальний терапевт є в реабілітаційному центрі "Еліта" - Богдан Дмитрович. Займається переважно дітьми, але і дорослими займається.
     
  5. Haka

    Haka New Member

    Відповідь: Порадьте мануального терапевта

    Хороший мануальний терапевт Хабаль у 5 поліклініці, він завідувач стаціонару на 2 поверсі. Вправляє хребет. Дає роботи комплекс вправ додому : на диску або книжку випустив.
    Ще ходила до Корбача Юрія, приймає на топольній у відділенні колоноскопії. трохи дорогуватий прийом, дуже довго треба чекати по записах. Ну ефект - як на мене такий собі.
    Найбільше мені допомагають заняття пілатесом. До того крутило все тіло, особливо ноги і поясниця боліли. Пила ще Інцену і Дона.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. marimar

    marimar New Member

    Напишіть будь-ласка як до Хабаля попасти.
     
  7. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дівчатка,не знаю, чи мені потрібен мануальний терапевт, чи просто якийсь толковий масажист... Так мене схопило в попереку, що ходжу, як баба яга)і це вже не вперше. Хочу попасти до когось в надійні руки, щоб поробив масаж. Бажано. щоб працював у центрі, порадьте пліз!
     
  8. rusyarusya

    rusyarusya Member

    Доброго дня!!! Лікар дуже хороший! Приймає на дому!!! Була у нього неодноразово!!! Ціна помірна зрівняно з іншими!! Якщо цікавить пишіть, дам номер!
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. lions

    lions New Member

    --- дописи об"єднано, 13 Грудень 2015 ---
    Добрий вечір! Мама була у нього! Буквально поставив на ноги) але загубили номер! Можна адрес і телефон! ? Дякую
     
  10. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    Падко Володимир Олександрович
     
  11. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Можу написати тепер і свої відгуки про мануальних терапевтів)
    В 2011 була в Рябчука.
    Плюси: -проблему вирішив, біль минула, вже не памятаю навіть зараз, де боліло, десь справа.
    - дуже мяка делікатна терапія, не було агресивних дій на хребет, в основному розтяжки, вправи
    Мінуси:
    - треба було знімати бюстгальтер і він дивиться спереду, мені було дуже некомфортно, хоч і чоловік мій був поруч
    - каже мені, я розумію, що з добрих намірів, що є проблема з м'язом на одній нозі ...і він іі мусить поправити, бо...не памятаю що...Хоча мене нічого не турбувало. І тут він так жорстко масував ту ногу, здається, якимось камінцем( Якщо б потерпіти і забути, так ні, нога стала сильно нити і нила ще багато місяців( І перестала лише, коли походила по гальці 10 днів на морі.. Але і тепер буває легкий біль чи то втома в тій нозі, і не розбереш тепер, чи то від його масажу, чи то і так би було(
    - Після розтягнення шиї, чого я теж не просила, бо теж не турбувало, стала турбувати голова, але, тут все за місяць пройшло, без наслідків.
    Тому, виходить, як палка з двома кінцями. І я не доходила на всі сеанси 10, була десь на 5
    Я би ралила робити там де турбує, а оздоровлювати те що не болить - не треба
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  12. rusyarusya

    rusyarusya Member

    0677324399
    0934879101
    Рябчук Володимир Юрійович
    Мануальний терапевт
    --- дописи об"єднано, 21 Грудень 2015 ---
    У Вас може боліти одне а проблема ховається зовсім в іншому тому і вправляють там де може не боліти!!!!
     
  13. Elira

    Elira New Member

    Вечір добрий, дівчата! Підкажіть, а де приймає Рябчук Володимир Юрійович і який в нього прейскурант?
     
  14. yusha

    yusha New Member

    Скажіть, як саме Вас турбувала голова? І чи Ви щось робили? Бо мені теж вправляли хребет,порухали шию, і мені тепер терпне в голові, ще й тиск скочив.
     
  15. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Що боліло - не пам'ятаю вже, давно то було. Мені здається, що я нічого не робила, само пройшло з часом. Ліків не приймала точно, хіба що на масаж могла сходити,а може і нічого не робила. Але, можете спробувати сказати своєму мануальному терапевту, може поправить і полегшає скоріше.
     
    Останнє редагування: 4 Жовтень 2018