Порадьте нефролога

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Provizor, 25 Квітень 2010.

  1. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    В 6 місяців у дитини була безсимптомна висока температура 1 день. У 8 місяців три дні безсимптомної температури, яку пов"язала з прорізуванням зубів. Педіатр порекомендувала здати ан. сечі, який виявив лейкоцитоз (20 лейкоцитів), ан. крові був у нормі. Тепер помічаю у дитини набряки під очима вранці, а коли пісяє, то струмінь вялий, сечопускання невеликими порціями. Почитала про міхурово-сечовивідний рефлюкс і вирішила зробити дитині УЗД нирок. Порадьте гарного спеціаліста. Може в когось схожа була ситуація, поділіться досвідом,а то я дуже хвилююсь. Дякую.
     
  2. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Захворювання нирок у дітей. Кваліфіковані спеціалісти

    В півтора рочки в малої була висока температура. Теж без симптомів. Трохи запізно додумались здати сечу, аж коли температура неспадала два дні -39. Збивали звичайно, але як дія ліків закінчувалась, знов піднімалась. Заробили пієлонефріт...
    Отака я ... мама. Коли взнали від чого температура - вимушені були колоти антибіотики. Як наслідок - страх перед лікарями та чужими людьми.. Тепер вже не боїться, підросла, але кожного разу в першу чергу біжу здавати сечу... Їздили в Трускавець на водичку, та й зараз намагаюсь слідкувати, щоб не повторилося.
    На днях була знов температура без симптомів - побігла одразу узд робити, та аналізи здавати. Ніби все добре, згодом виявилося - ГРЗ. Я краще перестрахуюсь, ніж потім лікті кусати.
     
  3. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Захворювання нирок у дітей. Кваліфіковані спеціалісти

    Можу порадити Секунду Марту Олександрівну, вона зав. відділення нефрології на Орлика. З мого досвіду гарний спеціаліст, не страшно дитину їй довірити. Про рефлюс знаю, що найточніше видно не на УЗД, а на рентгені, коли вводять контраст, дитини пісяє і цей процес фіксується на знімках. Але процедура не з приємних...
     
  4. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте нефролога.

    Для початку хоча б УЗД зробити, цікавлять власне спеціалісти в цій сфері. Може я все собі надумала, але перестрахуватись не завадить. Дівчатка, може ще хтось знає хороших лікарів?
     
  5. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте нефролога.

    Добрий спеціаліст-узист - Жельов Віктор Іванович. тут у гілці УЗД про нього вже багато писали. Теж хочемо до нього попасти. Приймає на Дністерській. Треба дзвонити записуватись
     
  6. kozochka

    kozochka Member

    Відповідь: Порадьте нефролога

    Можу порадити хорошого нефролога з Охмадиту - Лукяненко Наталя Сергіїївна. У мене дитина дістала в рочок запалення нирок, після її лікування все пройшло, от уже минуло 2 роки як ми лікувалися.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте нефролога

    Дівчата, порадьте хорошого нефролога, бажано в Чорнобильській лікарні. Дякую!
     
  8. kalynka

    kalynka New Member

    Охматдит. Костур Натіля Юріївна.Нас зразу поклали в лікарню.зробили всі дослідження
     
  9. Guapa

    Guapa Active Member

    Худик Світлана.
     
  10. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, хорошого дитячого нефролога на Орлика або на Дністерській.
     
  11. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Яська Березнева на дністерській тільки Худик, на Орлика зав.нефрологією Секунда.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Ви в Секунди спостерігаєтеся? А за Горготу, може, щось знаєте?
    А хто кращий з них, не підкажете?
    І чи приймають тільки по запису?
     
  13. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Яська Березнева ми в Деркач, але в Секунди теж консультуємось.
    Залежно з якою проблемою?
     
  14. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Хороша вона? Бо казали мені, що вона... того... дуже грошики любить і вимагає... то правда?
    розшифровуємо аналізи
     
  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Яська Березнева мені важко сказати чи хороша. Я вже втомилася від пошуків "хороших". Просто з нашою проблемою нам у Львові не допоможуть.
    Коліжанка лікує в Горготи. То ніби нормально.
    У кого з урологів ви були?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Ми були в Горготи 8 років тому зі схожою проблемою.
     
    Останнє редагування: 2 Листопад 2017
  17. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Чи має хтось номер тел Секунди або Худик. Буду вдячна