Порадьте новачку у в"язанні!

Тема у розділі 'В'язання', створена користувачем La esposa, 26 Січень 2011.

  1. La esposa

    La esposa Moderator

    Думаю, така тема буде потрібна тут, бо в "порадах в"язальницям" обговорюють трохи серйозніші речі, а мені би хоч в початках розібратися...

    Хочу обплести намистини, купила саме н6амисто, маю гачок 0,5 і нитки різні. Добра людина скинула мені МК, в якому обплітають намистини.

    Ніби розібралася, що до чого, повітряні петлі робити вмію, а з рештою ради не даю :)

    Що таке стовпчики? гугль дає інформацію тільки про стовпчики з накидом, це те саме?

    також фраза
    завела мене в глухий кут :)

    і як закінчувати в"язання, як закріплювати нитку?

    наперед всім дякую :d64:
     
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Порадьте новачку у в"язанні!

    Люди, а як правильно в"язати? зліва направо чи навпаки? бо зв"язала перше колечко з повітряних петель (а в мене нитка блискуча, слизька), а воно все позакручувалося в різні боки, не розберу, де лице, де виворіт...
     
  3. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте новачку у в"язанні!

    Є стовпчики без накиду, є з накидом, є з двома...
    Щоб краще зорієнтуватись, я б радила пошукати ролики на Ютубі, там їх багато, та й наглядніше краще зрозуміло, ніж на пальцях то все пояснювати.
    Ось наприклад тут уроки http://www.youtube.com/results?search_query=как вязать крючком&aq=1
    Як там не зрозумієш, питай.

    А нитку для початку візьми просту бавовняну, без блиску, трохи товстішу, щоб було видно, що до чого.
     
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Порадьте новачку у в"язанні!

    Дякую! файно, що є ютуб, маю надію, що в мене вийде :)
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Порадьте новачку у в"язанні!

    Я також з ютубу багато навчилась про накиди, закиди, обплітання, заплітання. Одним словом складна математика, але я базу вже вивчила он тільки часу не маю. :girl_cray:
     
  6. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте новачку у в"язанні!

    Маю запитання чайниковське: ця мишка на шапочці є вив'язана в процесі, чи вишита вже потім по вив'язаній шапці? Якщо можете, то на хлопський розум мені поясніть, будь ласка:).
    [​IMG]
     
  7. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Порадьте новачку у в"язанні!

    вив'язана ніби, але як на мене то там подвійна нитка. тобто при введенні сірої нитки рожеву не забирали
     
  8. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте новачку у в"язанні!

    Я впевнена на 90%, що мишка вишита пізніше, вона випукліша і видно під нею рожеву нитку. Так не зв"яжеться.
     
  9. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте новачку у в"язанні!

    От і я про це. Бо хіба реально в'язати у рожеву і сіру разом, щоб сіра лягала згори?
    То мене мама озадачила, бо вже зв'язала Данусі спідничку і жакетик, а хотілобися чимось оживити. Маємо німецькі журнали по в'язанню, але ніц не розуміємо в написаному. І от там на всіх дитячих речах є такі гарні барвисті звірятка. А на схемі наведені просто зовнішні контури тієї "вишивки-не вишивки". То я так розумію, що треба брати велику голку і тепер накладати ті косі стібки на петлі акуратно, правильно?
    Я вже й гуглила, але щось не можу знайти інформацію про саму техніку...
     
  10. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Порадьте новачку у в"язанні!

    Моя мама, коли ми були маленькі завжди вишивала щось на в'язаних речах, але вона не знала що то така техніка є, просто, їй так швидше було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте новачку у в"язанні!

    саме так:girl_yes2:
     
  12. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте новачку у в"язанні!

    Я себе недооцінила:girl_haha:. Знайшла такий МК. Виявляється, така техніка має назву "петля в петлю":girl_yes:.
     
  13. Venus

    Venus New Member

    Відповідь: Порадьте новачку у в"язанні!

    Я цими сайтами користувалася. Дуже доступно:

    http://yaliliya.ru/post141446396/

    http://www.1001uzor.com/

    http://www.magiya.com.ua/master_class/mk_hook/88.html

    http://www.magiya.com.ua/master_class/mk_hook/103.html

    http://tehnika-vyazaniya.narod.ru/terminy.htm
     
  14. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Порадьте новачку у в"язанні!

    вав, прикол! я про таке ніколи не чула
    сама думала як то їм так вдалося сіру нитку на рожеву накласти, виявилось що спеціальна техніка є)
    дуже класно. для мене завжди проблемно було вводити другу нитку, а тут такий вихід гарний
     
  15. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Порадьте новачку у в"язанні!

    дівчата, порадьте! чому коли пробую в"язати, навіть по схемі, вертикальні елементи узору на шапочці ( ні на чому іншому не пробувала:)) вона мені пливуть волнами вліво?..шо не так? і кількість правильна стовпців, і петлі підйому даю..
     
  16. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте новачку у в"язанні!

    Якщо гачком в"яжете - то в"яжіть не по кругу, а вертайтесь в одну сторону, а потім в іншу - постійно чергуйте. (Теж колись з тим стикалась.)
     
  17. whisper

    whisper Well-Known Member

  18. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: Порадьте новачку у в"язанні!

    комір називається шалька, шалевий. Погугліть
     
  19. whisper

    whisper Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте новачку у в"язанні!

    вай ото нагуглила а тепер взагалі нічого не розумію, що це означає людською мовою ;) :
    Зшийте плечові шви свого виробу.
    Зв'яжіть перед коміра з потрібним вирізом (трапеція або квадратний виріз).
    Наберіть з крайових петель петлі горловини. При цьому не слід набирати петлі середини переду.

    Пров'яжіть набір з кромок петель так, щоб з першої петлі вийшла одна петля планки, з другої - дві петлі, з третьої - три і т.д. Потім зв'яжіть кілька рядів прямо в залежності від розміру виробу і коміра.

    Вивяжьте укороченими рядами розширення коміра потрібного розміру і закрийте петлі, пров'язуючи прямі ряди. Так, пров'яжіть весь комір-шаль за вказаною вище принципу.
    то потрібно скоріше звязати светр зробивши виріз під шаль а потім як повитягати крючком петлі і вязати приєднуючи до светра?
     
  20. whisper

    whisper Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте новачку у в"язанні!

    тільки не смійтесь