Порадьте психолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Venezianka, 31 Травень 2011.

  1. Venezianka

    Venezianka New Member

    Привіт! Можливо хтось знає хорошого психолога?
     
  2. whisper

    whisper Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте психолога

    в мене сестра вчиться то в них є одна викладачка яка проводить сеанси, казала сестра що в неї великий досвід і вона дуже толкова використовує різні методи, якщо вам ше потрібно то я можу запитати її координати
     
  3. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Відповідь: Порадьте психолога

    whisper скиньте її будь ласка номер
     
  4. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Порадьте психолога

    Побачила, що є така темка, вирішила написати, бо свого часу дуже потрібно було знайти хорошого психолога і бракувало відгуків і рекомендацій. Моя дуже хороша знайома порадила приватного психолога Юзвишина Олександра Павловича, до якого я і звернулась. Я дуже задоволена, правда попасти до нього не дуже просто, бо багато бажаючих, навіть з інших міст приїжджають. Потрібно попередньо записуватись по телефону (номер телефону навпроти його прізвища тут) Він є у цьому списку психотерапевтів, так як є і психологом, і психотерапевтом.
     
  5. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Порадьте психолога

    Написала цей відгук дуже стисло, бо вже залишала відгук на Львівському форумі тут , допис # 29
    Побачила, що тепер на сайті Львівського осередку УСП (Української спілки психотерапевтів) всі телефони видалили. Так що пишіть в ПП, якщо потрібно.
     
  6. Owlet

    Owlet New Member

    Відповідь: Порадьте психолога

    Може хто знає хорошого (бажано перевіреного) дитячого психолога,буду вдячна.
     
  7. grajynia

    grajynia миється в бані

    Відповідь: Порадьте психолога

    чула, що дуже добре працюють психологи з дітьми в "Сенсі", то в р-ні Сахарова, в них є сайт в інтернеті... а взагалі для дорослих дві мої знайомі були в Олександри Басюк, вона тоді приймала вдома, але зараз незнаю, чи приймає
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. gatta

    gatta New Member

    Відповідь: Порадьте психолога

    Дякую, grajynia! Приємно чути хороші відгуки про свою роботу :)
    Для тих кому цікаво - ми відкрили тему "Консультація психолога у Львові" від психологічної студії "Сенс" тут, на форумі.

    У ній ви можете задавти запитання нашим психологам (і дитячим також).
    І, до речі, на наступному тижні консультуватиме дитячий психолог - Роман Андрієвський (в рамках нашого проекту "Перша консультація", деталі проекту тут)
     
  9. Alladin

    Alladin New Member

    Відповідь: Порадьте психолога

    хочу поділитись власним досвідом проходження психотерапії, можливо ця інформація теж комусь допоможе. Майже два роки страждав від надмірної втоми, постійних запаморочень, панічних атак, які особливо посилювались в людних місцях, магазинах і т. п. Жив у постійному страсі і нав"язливих думках щодо свого здоров"я. Проходив обстеження - лікарі нічого не знаходили. Вирішив звернутись до психотерапії. Шукав відгуки в мережі про львівських психотерапевтах - знайшов обмаль, але на двох чи трьох різних форумах різні люди писали про Олександра Юзвишина. Відгуки були хороші.
    Звернувся до нього.
    Терапію розпочали в середині грудня. Закінчили наприкінці квітня. Результатами задоволений. Значно знизилась тривожність, страх за здоров"я. Нормалізувався стан на вулиці. Став значно більш виваженим, розсудливим та спокійним. Щодо Юзвишина - приєднуюсь до попередніх схвальних відгуків. Спеціаліст дійсно хороший, а окрім цього надзвичайно коректна людина. Він викликає довіру, а без неї, мені здається,
    психотерапія неможлива. Гадаю, що багато кому видається неприйнятним ділитись найпотаємнішим з незнайомою людиною, адже легше приймати ліки, або взагалі нічого не робити, сподіваючись, що "погане саме мине". Зі свого досвіду скажу, що весь цей вантаж невиказаних думок, образ, переживань і тягне нас на дно. В моєму випадку терапія не лише покращила моє самопочуття, але й допомогла покращити стосунки з близькими. Що саме по собі безцінно )
     
  10. Forgetmenot

    Forgetmenot New Member

    Відповідь: Порадьте психолога

    Дайте координатора Юзвишина, телефон
     
  11. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Порадьте психолога

    дивіться тут
     
  12. Polya

    Polya New Member

    Відповідь: Порадьте психолога

    Підкажіть, будь ласка, тел Юзвишина (в пп) . На жаль сайт не працює. Ще якийсь час тому працював, зараз не можливо зайти, а тел. не записала :sad:
    Дякую.
     
  13. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Порадьте психолога

    Юзвишин приймає в центрі, на Пекарській.
    Тут не прийнято в дописах давати телефони - це вважається рекламою. Пишіть у ПП.
     
  14. artariya

    artariya Member

    Відповідь: Порадьте психолога

    У Львові є багато хороших психологів, але кожен найкраще спеціалізується у своїй конкретній сфері. Для когось певний психолог може бути надзвичайно хорошим, а для іншого він вже виглядатиме не кваліфікованим, а вся справа в тому, що проблеми у людей можуть бути різні. Знаю багато хороших психологів в різних сферах, якщо комусь треба, пишіть в двох словах у чому проблема і я з радістю поділюсь контактами.
     
  15. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Порадьте психолога

    Дівчата, порадьте сайти, де можна отримати психологічну підтримку. Але не таку, щоб лише задати запитання і отримати відповідь, а спілкування у вигляді діалогу. Дуже потрібно! дякую!
     
  16. hen party

    hen party New Member

    Відповідь: Порадьте психолога

    дівчатка, порадьте хорошого психолога, бажано жінку, бо до мужчини трохи стидаюся...
    прийшла пора у собі розібратися...
     
  17. hen party

    hen party New Member

    Відповідь: Порадьте психолога

    а як взагалі виглядають сеанси у психолога? Невже просто поговоривши, можна вийти з тупіків, в які себе загнала?
     
  18. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Порадьте психолога

    ну по перше - це рідко обходиться к-кома сеансами, переважно це раз в тиждень від 3 місяців

    по друге, спочатку розповідаєте про проблему, про себе, про сімю
    Вас можуть попросити щось намалювати, або просять розставити предмети
    і по цьому показують що де і як Ви сприймаєте

    або ви розповідаєте, а Вам дають наводящі запитання або ствердження
     
  19. vchitelka

    vchitelka New Member

    Відповідь: Порадьте психолога

    Ну, в мене приблизно так все і відбулось... Вистачило години спілкування з психологом (на дитячому майданчику в її обідню перерву), щоб поглянути на своє життя і зрозуміти, де помиляюсь. Трохи, правда, в шоці була деякий час, коли зрозуміла, в чому моя проблема... Але, зрештою, безмежно вдячна. Бо сама себе б і далі жаліла.
    Та, зрештою, вибір психолога і форми спілкування з ним (нею) - питання суто індивідуальне. Комусь необхідно відкритися абсолютно сторонній людині, "виплакатися в жилетку". Комусь потрібно, щоб людина зрозуміла і дала слушну пораду. Комусь - просто комфортне спілкування в умовах абсолютної довіри.
    Але, чесно, я б не ходила кілька місяців, щоб "мене вивчали" - досвідчений психолог розкриє проблему "на раз-два". Насправді, більшість випадків абсолютно стандартні і банальні, і все простіше, ніж ми собі хочемо уявляти. А щодо кількамісячного "самокопання" - впевнена, хтось і цього потребує...Аби результат позитивний був...
     
  20. kozochka

    kozochka Member

    Відповідь: Порадьте психолога

    Непогані психологи є в медико-соціальному центрі Діалог на Дністерській. Консультують підлітків та молодь.