Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Орал бі щіька. Зараз малим взяла акумуляторну - але потрібна вільна розетка у ванній з поличкою чи підвіконником недалеко. Свою мала на батарейках, то швидко розряджалася. Хочу ірригатор, бо на нитки для чутливих ясен йде купа грошей. Думаю над тим, що прикручується стаціонарно до крану. Єдине - всякі там розчини для полоскання і відвари не залиєш, зато і просушувати нема що. Бачила симбіоз іррригатора і нитки, але мені задорого. З фірм - ще не визначилася, але явно не оралбі, філіпс і тд - бо не думаю, що в трубці з насадкою, підключеною до крана треба фірму - як до акумуляторів і тд.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  2. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Можете написати, в якого Ви лікаря видаляли? І яка була ціна?
     
  3. Just V

    Just V New Member

    Всім привіт! Хто ставив брекети - порадьте, будь ласка, гарного ортодонта.
    Форум за останній рік перечитала, в інтернеті шукала, але знайшла мало відгуків, тому важко зробити зважений вибір.
    Хочеться почути тих, хто носив брекети і задоволений результатом (зворотнє теж можна).
    Буду дуже вдячна.
     
    Останнє редагування: 13 Вересень 2018
  4. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дівчата, скажіть, будь ласка, маю один пролікований корінь, на який мали ставити коронку. Але в результаті вирішили, що він не стяне коронку, бо вже похитується. Так він і стоїть. Через рік-два я б хотіла поставити імплант, зараз фінансово не потягну. І от думаю, чи краще вирвати зараз цей корінь, дати час, щоб кістка відновилася під імплант? (ще читала, що можуть якийсь порошок всипати для відновлення кістки). Чи не чіпати його наразі, а вже видаляти тоді, коли встановлюватиму імплант? (десь читала, що так навіть краще і дешевше, чи н?) На жаль, не маю імплантологів, з якими можна порадитися.
     
  5. StasjaZ

    StasjaZ Member

    Все залежить від стану кістки. Вам варто зробити рентген зуба і проконсультуватись з імплантологом. По відгуках знайдіть імплантолога, консультація як правило коштує 100-200 грн
     
    • Баян Баян x 1
  6. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Я робила рентген взимку, то кістка просіла. На консультацію не ходила, бо наразі все одно не готова встановлювати імплант.
     
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    привіт
    порадьте де і в кого робите гігієнічну чистку
    цікавить щоб якісно, нетравматично
     
  8. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Багіра, роблю в тій же Симбітиці, в Віри. Я дуже задоволена. Хоча я не можу порівняти з кимось іншим, бо більше ніде не робила. А тепер навіть боюся до когось іншого йти з тих же причин.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    це один з варіантів, який розглядаю. але хотілося б бюджетніше, якщо є варіанти
     
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    А бюджетніше то скільки, бо я останній раз платила 500 грн.
     
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    в Симбіотиці пару міс тому було 1200
    в одній клініці де я декілька років лікувалася - 650 було, і мені зовсім не подобається
    але хочеться щоб толково і професіонально, бо я маю нюанси з яснами
     
  12. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Багіра, я не знала, що в них так подорожчало. Я робила в січні минулого року за 650 грн. Може то в дуже складних випадках така ціна? В суботу питала про дитячу гігієну , то 250- 650.
    --- дописи об"єднано, 24 Вересень 2018 ---
    Але я переважно в мінімум вкладаюся, бо не маю зубного каменю. І обходиться практично без ультразвуку.
     
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    так пише в прайсі, який склали для мене на першій консультації.. там пораховано все, що мені потрібно зробити, від гігієни до імплантації на всіх етапах
    ну і на той момент я була 3 місяці як після чистки, тому не думаю що ситуація складна
    можливо це для нових пацієнтів, а для старих ціна так не росте
     
  14. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Не знаю, вони може прописують найбільше що може бути, а то в разі чогось важко буде доказати чому ціна збільшилась.
    --- дописи об"єднано, 24 Вересень 2018 ---
    Зайшла щойно на їхній сайт, пише від 700. То таки подорожчало трохи
     
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну і хз. хіба нормально так вказувати.. на сайті від 700 ,в прайсі моєму 1200.. на що я можу розраховувати?
    чому не можна вказати 700-1200? і це стосується не лише цієї послуги, і не лише цієї клініки впринципі
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Багіра,:dntknw: навіть не знаю, що й на то сказати. Ну хіба можете до них подзвонити і вияснити. Але то хіба би були дуже в тому зацікавлені. Я можу як спеціаліста лише Віру порадити:girl_yes:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Я наразі за Симбіотику. Не пам'ятаю скільки заплатила за гігієну в серпні ( я тоді була вже дуже вагітна )) ) , але такої чистки ще в житті не мала. Щоправда то тривало 2 год, і то ясна сильно кровили пів вагітності, та шей аспірин приймала, то казала гігієністка, що дуже важко їй було, все заливало кров'ю постійно. Але виявилось, що в мене дуже багато каменю під яснами було, мало що лишилося аби йти вже до парадонтолога. Але після тої чистки до тижня я своїм непрофесійним оком побачила, що ясна реально піднялися, кровоточивість припинилася і вже до кінця В ( та і досі) не поновлювалася. А саме головне, що не було отого відчуття після процедури, наче ясна відстають від зуба, і взагалі завжди все в роті дуже боліло після чистки, а тут все Ок .
    Я загалом досить скупа людина )) не люблю вестися на всякі дорогі приватні процедури, але в цьому випадку таки дуже вдячна їм за ту послугу. Хоч я досі все робила в приватних стоматологів, і теж недешевих, але ті їхні чистки взагалі не до порівняння.
    Тепер подумую щоб і пломби там ставити, бо ті мої зуби мені протягом життя таки обходяться в цілі статки, але я таки зацінила, що часом дорого це таки означає реально добре і якісно


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    мені імплант ставили приблизно через 2 місяці після видалення зуба, як раз та "ямка" від кореня зажила. Штучну кістку (той порошок, що ви пишете), мені також підсипали, бо не вистачало товщини власної кістки.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    малому робила от зараз. ( у малого всі зуби постійні і то вже доросла чистка- із знттям каменю та поліруванням) - 700 грн. У мене проблеми з яснами, але після першої ж чистки 5 років тому, коли страшно кровили ясна і взагалі розглядалася необхідність процедури "Вектору", кровити перестали. Тобто 5 років як проблема з яснами зникла. Звичайні вже чистки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Робила влітку в Рікоті у ГрандГотелі. Ціна +- 1200. зайняло то 2,5 год.
    Через місяць була в іншого стоматолога - і почула наступне
    -а ви гігієну давно робили?
    - місяць тому
    - міісяяяць?? то якась дуже лайтова була, бо і камінь ось тут і тут. і карієс ось тут.
    - ...
    висновок - в Рікоті я більше не клієнт