Порадьте хірурга

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем zashkivchanka, 28 Липень 2010.

  1. zashkivchanka

    zashkivchanka New Member

    Доброго дня! Мені потрібна термінова операція з видаленням жовчного міхура. Боюся попасти в руки горе лікарю. Прошу може хтось зможе міні порадити хорошого хірурга. Спеціаліста і людину з "великої літери". Але в мене раховані години. Корчуся від болю вдома і не знаю до кого звернутися. Бо вже не раз попеклася.
     
  2. kryvulia

    kryvulia Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте хірурга

    В медінституту є хірургія, зразу біля з входу будинок зліва, на другому поверсі, то там якраз оперують жовчні. Попитайте там, кажуть там багато толкових хірургів.
     
  3. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Порадьте хірурга

    У моєї мами та ж проблема була: звернулася в лікарню для залізничників. Їй тоді робили ще тоді, коли тільки-тільки впроваджувався тип операції не коли живіт розпанахувати а пару..не те що надрізів а скорше протикувань роблять. Ім"я лікаря на жаль втрачене, але ми були дуже задоволені всім тим доглядом і умовами. Я б Вам радила звернутися туди.
     
  4. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте хірурга

    Такого роду операції ендоскопічним методом робить в Лікарні Львівської Залізиці (вул. Огієнка, 5) Прикупенко Всиль Іванович.
     
  5. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте хірурга

    мене з такою ж проблемою оперував Ритвінський завідуючий хірургією на 6 пов. в лікарні швидкої допомоги.
     
  6. Nasha

    Nasha New Member

    Відповідь: Порадьте хірурга

    В 5-й лікарні, що на Чупринки 45 - Євстахевич Юрій Львович - це на 4 поверсі.
    Хірург з великої букви!!!
     
  7. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте хірурга

    Дівчата, не думала що буду писати в цю темку, але..... в моєї мами якесь утворення на тильній стороні запьястя, і воно потрохи збільшуються в розмірах, тому також питаюсь, може хто має контакти хірурга який би якраз займався кінцівками, або просто був толковим лікарем. Бажано такого до якого можна приїхати у визначений і домовлений час і отримати вичерпну компетентну відповідь на хвилюючі питання.
     
  8. Watermelon

    Watermelon New Member

    Відповідь: Порадьте хірурга

    "В 5-й лікарні, що на Чупринки 45 - Євстахевич Юрій Львович - це на 4 поверсі.
    Хірург з великої букви!!!"

    Ми з чоловіком були у цього лікаря. Ви знаєте, аж ніяк не можу сказати, що він хірург з великої букви! По-перше, поставив неправильний діагноз, по-друге, зовсім не був впевнений у тому, що говорить, по-третє, першою порадою було "треба різати"!
     
  9. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Порадьте хірурга

    Дівчата, хто може щось сказати про судинного-хірурга Зарембу В.С. з 1-ї міської клінічної лікарні ім. Князя Лева на вул.Ужгородській? Чекає тата операція і нам порадили цього лікаря.
     
  10. fantastyka

    fantastyka New Member

    Апендицит. Потрібен толковий хірург.

    Дівчата, порадьте хорошого хірурга у Львові і може хтось знає скільки зараз коштує операція на апендицит? В мене 4 роки тому вперше були болі, тоді огдядало троє хірургів, сказали, що це хронічний апендицит, чекайте поки переросте у гостру форму. Тоді якось поболіло місяць-півтора і пройшло, а от тепер від позавчора знов, не сильно, але щось там відбувається. Хочу попасти до толкового лікаря на консультацію, бо ще годую малого і зараз перервати ГВ не можу собі уявити!
     
  11. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте хірурга

    дівчата, порадьте хорошого судинного хірурга в медінституті, чоловікові треба робити на ногу операцію поки нема гіршої проблеми.
     
  12. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте хірурга

    дівчата, терміново потрібен хірург-ортопед.
    буду дуже вдячна прізвищам/контактам
     
  13. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Порадьте хірурга

    Жолуб і Ладний, залізнична лікарня

    або є на Лисенка в дитячій полікл., прізвища не памятаю, але в реєстратурі можна запитати
     
  14. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте хірурга

    Дуже дякую)
    за Андрія Жолоба я і забула, що він ортопед-травматолог :girl_blush2:

    дитяча поліклініка не підійде, бо то треба дорослій людині
     
  15. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Відповідь: Порадьте хірурга

    Підлісецький (старший або молодший) в Винницькому госпіталі
     
  16. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте хірурга

    Потрібен хороший хірург для оперування грижі, для дорослого. В одній клініці поставили такий діагноз, то хотілося би перевірити і при підтвердженні прооперувати. Дякую
     
  17. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте хірурга

    Дівчата, чи хтось чув/знає такого хірурга як Цвих А.А. з 8-ї лікарні ? Цікавлять відгуки.
     
  18. marruda

    marruda New Member

    Відповідь: Порадьте хірурга

    хорошого хiрурга можу порадити з лiкарнi швидкоi допомоги на Миколайчука (р-н Топольна) Белявська Берта Михайлiвна. Контакти: 1-ше хiрург.вiддiлення,
     
    Останнє редагування модератором: 5 Лютий 2014
  19. Mika Nika

    Mika Nika New Member

    Відповідь: Порадьте хірурга

    Хроший хірург в 2 поліклініці на Симоненка Будник
     
  20. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте хірурга

    Дуже прошу порадити, якщо хтось знає, хірурга-ревматолога, чи ортопеда, який би проконсультував дорослого.

    і до згадуваного
    як попасти можна? Може хтось має конт. тел?