порадьте хорошого ЛОРа

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем rafaelka, 16 Березень 2010.

  1. cherri

    cherri New Member

    також цікавлять відгуки про Бариляка?
     
  2. MisPolly

    MisPolly Active Member

    В мене подібна проблема, поки на операцію не наважилася, але 2 рази в рік роблю профілактику - полоскаю горло хлорофіліптом, на деякий час допомагає.
     
  3. Хочу поділитися своїм досвідом!
    В мене була така проблема - середній отит, поліп в середньому вусі:girl_impossible::girl_flirt:
    ( як згодом виявилося ). Спочатку пішла до одного лікаря, з сильними болями,виділеннями з вуха і втратою слуху на одне вухо практично повністю, вона сказала що це просто запалення, написала лікування антибіотиками і сказала прийти через тиждень; Болі зникли, а все інше так і продовжувало мене мучити, прийшла до цієї лікарки і вона сказала що не знає що робити і щоб йти в медінститут. Пішла я в медінститут (не знала до кого йти) в поліклініку, попала я до Пошивака. Скажу чесно, лікар просто з нього жахливий (хамить, кричить, шарпає головою в різні боки, ще й до того туповатий). Сказав теж що є запалення, і потрібно лягти у лор-відділення на лікування. Почав писати направлення і казав "віддячити"йому, при тому що він нічого не робив..я просто сказала дякую і пішла, на що він мені сказав " що мені з твого дякую".:blush:
    Пішла я у лор-відділення в ординаторську, відправили мене звідти в перев'язочну там були чергові лікарі. Зразу мене оглянув лікар - Кочан Роман Богданович, побачив що крім запалення ( отиту) ще й поліп в середньому вусі., зразу відправив на КТ для підтвердження діагнозу. Все підтвердилося.. на наступний день я прийшла до нього. Він мені видаляв цей поліп, поклав у відділення і назначив мені лікування. За весь час перебування в лікарні ( 8 днів )щодня мені накладав ліки у вухо, оглядав його, інтернів і медсестер не підпускав. .все робив сам! За весь час був лагідним, уважним і на міг погляд толковим лікарем.
    Отже я рекомендую Романа Богдановича!! На мій погляд це лікар, який знає свою справу:good:
     
    Останнє редагування: 28 Жовтень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  4. Koki

    Koki New Member

    Допоможіть будь ласка! Хто був на прийомі у Газазян Роберта Хачатуровича? Як враження? Номер телефону?
     
  5. Oleksfro

    Oleksfro New Member

    Добрий вечір! Порадьте хорошого лікаря по операції на фронтит , можите дати контактні дані тих лікарів і ціни .. Буду дуже вдячний .
     
  6. invisible

    invisible Well-Known Member

    Дівчата, порадьте. Якщо ревмопроби не дуже добрі, то краще до лора чи до ревматолога? Маю слабо позитивний ревмофактор, інші ревмопроби в нормі. Лор казав треба антибіотик, але оскільки в мене дитина на ГВ, то відправив до ревматолога. Наскільки взагалі обов'язковим є антибіотик, якщо зараз нема гострого запального процесу? Турбує періодичний дискомфорт у носоглотці плюс неприємний запах і часом буває відчуття легкого недомогання. Трохи запалені мигдалики за словами лора. Колись ангіни були часто, але останні кілька років горло болить вкрай рідко. Наскільки взагалі серйозним є отой позитивний ревмофактор? Він може прийти в норму чи то вже невиліковно і грозить ревматизмом, артритом і тд?

    І взагалі, може доречно здати якісь додаткові аналізи, якийсь бакпосів і тд? Порадьте щось, бо щось зовсім розгубилася і трохи в шоці від того всього...
     
  7. Oleksfro

    Oleksfro New Member

    Всім привіт! Зробив КТ в гайморовій пазусі з однієї сторони є трошки гною і є також з однієї сторони в лобній пазучі майже вся права частина заповнена гноєм. Підкажіть ЧИ можна вилікувати фронтит консервативним методом ? і хто лікував і вилікував ? буду дуже вдячний за Ваші поради ..
     
  8. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    @Oleksfro, можна звісно. Але явно не в інтернеті. Все індивідуально і залежить від багатьох нюансів. То не подряпина.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Twist

    Twist New Member

    Друзі, хочу вам порекомендувати одного лікаря. Яцків Володимир Васильович. - на мою думку - це бездоганний спеціаліст і я ні каплі не жалію що звернувся саме до нього. Ділюсь із вами його контактами:
    LOR4people | Facebook це його сторінка на Facebook, а хто не зареєстрований в цій соц. мережі то ось його сайт Головна там вказані ціни і його мобільний.
     
  10. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @Twist а з якою саме проблемою ви до нього звертались? Яке було лікування?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Oleksfro

    Oleksfro New Member

    Звертався я спочатку до одного лікаря -він подивився знімок і сказав шо треба оперувати, звернувшись до іншого лікаря- він назначив консервативне лікування. це таблетки синупрет форте,полідекса -назальний спрей і левофлоксацин- це баночка 100 мл- мені робили капельниці. ну лоб не болить- але як показав знімок там є гній і не знаю чи той гній зник коли консервативно лікував.. чи треба робити операцію чи ні .. і от і думаю шо робити звертатись до інших лікарів які б дали гарантію хоча би якусь на те що допоможуть вилікувати фронтит -без хірургічного втручання.. Або якщо вже так там все серйозно на тому знімку.. то тоді операція. Але якщо б було там так вже сильно запущено то цей би теж лікар сказав шо треба операція то б не назначав ці консервативні методи. Але він і гарантій не дав - чи це лікування дасть якесь полегшення і шо той гній зникне. Хто лікував фронтит - буду вдячний за поради..
    --- дописи об"єднано, 14 Листопад 2016 ---
    Вибачте просто подумав шо це мені повідомлення адресувалось .. так як флажок червоним засвітився . .і я на нього відповів.
    Не давно тільки в цьому чаті..
     
  12. Turtle

    Turtle Member

    доброго дня, чи звертався хтось до Франків Наталі Богданівни в Медікавер?
     
  13. dildo

    dildo New Member

    Можу порекомендувати Юрочка Федіра Богдановича. У мене в доньки була серйозна проблема з аденоїдами. Їздила на ужгородську до Соколовського. Старий пень навіть толком мене не вислухав, подивився дитину і сказав, що тільки операція, бо дитина не дихає носом і це негативно вплине на її розвиток, деформує щелепу (бо постійно відкритий рот). Дав Бог розуму не слухати його. Звернувся до Юрочка. Зовсім інший підхід. Лікар вислухав, сказав, що операцію не виключає, але порадив спробувати вилікуватися без хірургічного втручання. Написав програму лікування в два етапи. Таблетки + спреї. Лікування допомогло. Дуже йому вдячна. Дуже щаслива, що не положила дитину під ніж. Якщо цікавлять його контактні дані, то легко можна нагуглити. Єдине - до нього важко записатися на прийом. І останнє - не ведіться на поради лікарів про операції. Це для них саме просте. Порізати і взяти гроші, а що буде з Вами - це вже другорядне. Якось мені один лікар сказав: "Я зроблю Вам все як має бути, а все решта від Бога". Тобто він поріже, а там нехай Вам Бог допоможе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Terezochka

    Terezochka New Member

    Дівчатка а як потрапити до Чушака Ігоря Мирославовича?
     
    Останнє редагування: 24 Листопад 2016
  15. Oleksfro

    Oleksfro New Member

    Добрий вечір всім.підкажіть будь ласка хто робив операції в Чушака Ігора Мирославовича..скільки Ви платили за операцію ?
     
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Oleksfro , можу порадити вам свого лора Гербіш Юрій Остапович. Не пожалкуєте, все докладно пояснить і розкаже
     
  17. Yroslava

    Yroslava Active Member

    Я теж так роблю - хлорофілпт, а деколи ромашка або морська сіль. В мому випадку (хронічний тонзиліт) - дуже дієвий метод.
     
  18. Tilda Angel

    Tilda Angel New Member

    Дівчатка,підкажіть, будь ласка, телефон Юрочко і як можна до нього попасти на прийом. Дякую!
     
  19. Oleksfro

    Oleksfro New Member

    237 83 11 - Вам скажуть, коли буде запис на консультацію
     
  20. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А де він приймає і що ви у нього лікували можете розказати?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk