порадьте хорошого ЛОРа

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем rafaelka, 16 Березень 2010.

  1. Ari

    Ari Well-Known Member

    Можливо хтось має тел. до Шоробури Марти Богданівни напишіть в пп, дуже потрібно. Дякую.
     
  2. unsure

    unsure Well-Known Member

    Дівчатка допоможіть. Гайморіт, до кого звернутись, не сила терпіти. Хотілось б сьогодні до лікаря потрапити. Дякую.
     
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    порадьте де є цілодобовий лор, для дорослого!!!
    такий трабл з вухом дивний, боюся до понеділка недочекає

    (і може хтось порадить що то таке(, болів вушний прохід ззовні внизу біля мочки вуха, при натисканні, йде до погіршення(( ) терапевт наша по опису сказала до лора обовязково і можливо треба буде аб..
     
  4. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Думаю в Меді. Або на Топольній чи Дністровській. Моя свекруха в суботу ввечері зламала ногу, то я дзвонила на швидку і там сказали, що черговий хірург в той день був на Топольній, туди й поїхали. Може на швидку теж дзвоніть.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    та надіюся то не потребує швидкої, просто можливо лікування варто вже почати

    я думала що лори на Ужгородській цілодобово, а на сайті пише що чергують з 16 по 31 кожного місяця
    а де чергові лікарі в інші дні - неясно
     
  6. Merry

    Merry Well-Known Member

    треба телефонувати на швидку і вони кажуть де зараз чергові
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    А то , часом, не може бути вушний прищ? В мене таке колись було. Боліло страшенно, не могла навіть вушною паличкою протерти раковину вуха , тому що все вухо боліло. Виявляється в вушному каналі був прищик, при натисканні на вухо здавалося, що очі повилазять . Так декілька тижнів тривало. Я не знала, що це таке. Була в лора, вона мені про нього і сказала. Через деякий час, в один прекрасний день, коли біль при дотику здавалася меншою , я паличкою натиснула на це болюче місце , то звідти вибризнула кров з гноєм...Сльози від болю на очі виступили , але я це пережила ... Зараз все добре
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    На Чернігівській стаціонар. Може там хтось є черговий?
     
  9. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    На Чернігівській завжди є черговий лікар.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну я теж про це подумую, але начиталася)) що то може бути і зовнішній отит
     
  11. Travnyk

    Travnyk New Member

    На початку слід обстежитись у лора, а якщо уражений слуховий нерв може бути перенаправлення до невропатолога. Будьте здорові !
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Talola

    Talola New Member

    Добрий день. Оксана1322 дуже цікавить операція з виправлення носової перегородки. Підскажіть будь-ласка де і в кого ви робили. Буду дуже вдячна! можна на ел. адресу tania33@i.ua
     
  13. Talola

    Talola New Member

    Добрий день всім. Хто має телефон Бариляка Андрія скиньте будь-ласка. цікавить операція з виправлення носової перегородки. Дякую
     
  14. didushokvika

    didushokvika Молода Мама Віка

    Скину! Але в ПП!
     
  15. Ababichok

    Ababichok New Member

    Напишіть і мені, будь ласка, номер Андрія Бариляка, і де саме він приймає окрім Параскеви (якщо знаєте). Буду дуже вдячна!
     
  16. gobon

    gobon New Member

    Знаю що приймає ще десь в держ лікарні. Де, не уточнював
    Хто в нього робив операції, роскажіть як пройшло?
    Мені потрібно робити доволі обширну операцію. Рівняти перегородку, видаляти верхнечелюстну кісту, конхотомію раковин, розширяти лобні, гайморові соустя, і рішотчатий лабіринт.
    8 місяць мучаюсь з гнойними виділеннями, постійно промиваю ніс, тільки так він більш менш живий. Був на консультації в клініці борис київ, склалося враження що мене там побоялись оперувати. Потім був в київському інституті отоларингології, там зі мною поспілкувались як з куском мяса. Потім був у Бариляка. Консультація в нього сподобалась, а от чи варто йому довірити таку операцію? Незнаю.
    Так як не знаю чи в нього той же рівень обладнання що і в києві. Насторожило те що він обладнання для операції приносить в параскеву якщо оперуватись там, або в лікарню. Тобто транспорує його, шо ж то тоді за обладнання. .....
    Тел. його маю, якщо требат пишіть в лічку.
     
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Вам хтось рекомендував там лікаря?
     
  18. gobon

    gobon New Member

    Да, пульмонолог з Ужгорода. Но мені там не сподобалось. Може там і добре роблять но я не впевнений. Ще хороші відгуки про воєнний госпіталь у києві Шербул Валерій Іванович. Я там ще не був, і не знаю чи варто.
     
  19. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Просто це, що ви описали, виглядає на серйозну операцію, не знаю на скільки у Львові хороші спеціалісти для цього. Я б радила обійти всіх, кого можна, а тоді визначатися.
    У Львові можу рекомендувати Гербіша Юрія з військового госпіталя. Може він, що порадить чи підкаже.
    Чому не варто?
     
  20. LanaUa

    LanaUa New Member

    Підкажіть будь ласка хто стикався з частими носивими кровотечами? Хто вам допоміг? Порадьте лора, бо в у відчаї. Була у кількох зі Львова, також робила прижирання не раз (сріблом не електричне, інші поки не радять робити). Аналізи всі є, все внормі, лише білорубін дещо більший. Може хтось мав таку проблему. Я вже не витримую. Життя йде повз мене. Я як вазонок нічого зробити не можу. Пропила курси аскорутину і не тільки, теж етамзилат....вже 2 місяці мучусь. Підкажіть лора, телефон в приват дякую вам дуже!!!