порадьте хорошого ЛОРа

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем rafaelka, 16 Березень 2010.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    Там лише зі скеруванням. Якщо нема знайомих лікарів. У мене нема(
     
  2. kiciatlo

    kiciatlo Member

    Напишіть і мені номер Бариляка Андрія, будь ласка!
     
  3. VLadaV

    VLadaV миється в бані

    Прочитала ваш пост и в шоке!! Ну по поводу лора я и сама к ним особо не хожу-побаиваюсь. Прошлый раз дотянула до пробивания гайморита. В этот раз хоть и отбивалась, подруга можно сказать за ухо оттащила в клинику Медиленд на Лукьяновке где лечится сама. И на удивление больше не сопротивляюсь а сама хожу. Лор мне попалась хороший Совецкая Анна. Очень внимательно выслушала, осмотрела все и ушки и нос и горло. Рассказала обо всем что увидела, а не просто рецепт выписала. В общем и время уделила и внимание. Теперь к ней хожу на промывание носа периодически. Очень довольна. Так что если нужно пишите дам номер.
     
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Сьогодні там була, неділя, правда. То про скерування ніхто не питав.
    А на дверях висить писулька, що прийом без направлення коштує 165 грн і рахунок куди треба перерахувати гроші.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. oksanamucha

    oksanamucha New Member

    Мені потрібно видалити мигдалики, зараз думаю де оперуватись в воєнному госпіталі чи в медінституті. Хто оперувався напишіть будь ласка в приват ціни, і особливості операцій.
     
  6. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @oksanamucha, так залежить в кого з лікарів вам хочеться оперуватися.
     
  7. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Дівчата. шукаю толкового ЛОРа, мабуть хірурга. Вже років 5 маю постійні нежиті. які часто переходять в гайморит. При МРТ виявили кисту в гайморовій пазусі. Може, хтось з таким стикався, в кого лікувалися і як результат?
     
  8. byzia

    byzia New Member

    Дівчата,порадьте ЛОРА...Маю постійні кровотечі ...
     
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    мені казали що якщо не турбує, то не трогати
    а причиною гайморитів називають криву перегородку
     
  10. Askella

    Askella New Member

    Доброго дня. Можна попросити номер Бариляка Андрія. Сину потрібно видаляти аденоїди. Якщо є якась інформація про видалення аденоїдів саме в Бариляка, поділіться будьласка.
     
  11. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Я маю, напишіть, якщо ще актуально Вам. Я скину контакти, трубку з невідомих номерів він бере))

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  12. Mandarinochka

    Mandarinochka New Member

    Хороший лор у клініці Ніссон (Захар Ігорович), у мене були проблеми з носом, весь час мені закладало, то він мені дуже допоміг.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  13. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Порадьте, маю проблеми якісь з горлом, дуже часто болить і дає температуру. Думаю здати якийсь посів, чи що ще можна зробити? може хто мав таке. До лора піду, але може щось перед тим порадите.
     
  14. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    В приватних лабораторіях роблять мазок з горла і носа на наявність стафілококів-стрептококів. Там видно зразу що завищене. Плюс до цього аналізу роблять аналіз на чутливість до антибіотиків, тоді видно чим ті бактеріі лікувати. Назву аналізу забула, але ви поясніть, то вам підкажуть. Робиться вроді би до трьох днів.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    10 днів.. там процедура того аналізу вимагає часу
    навряд чи можливо швидше. принаймі я робила двічі в приватних лабораторіях, то аналогічно 10 днів


    спершу я б казала до лора. ті мазки здають більше коли є гнійв горлі, вузі, носі, білі плівки і тд.. а біль і температура то як на мене не прямий показник, але я не лікар
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Mandarinochka

    Mandarinochka New Member

    Була у лора на Пасічній, теж вирізала мигдалики, сміло можу радити, Захар Ігорович, номер телефону Нажаль втратила, він приймає на Пасічній 39 в
     
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    порадьте, будь ласка, де якісно проводять діагностику вуха\слуху для дорослих? (аудіометрії і тд)
     
  18. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Багіра, я робила в Медінституті, там в них є окреме відділення з сурдологічним кабінетом. Я там роблю. Старайтеся попасти до лікаря жінки. Бо лікар мужчина там дуже вредний.
     
  19. lula

    lula Member

  20. NatachkA

    NatachkA New Member

    Дівчата, напишіть будь ласка, хто має номер Лютика Тараса Михайловича, загубили його номер...разом з телефоном...дуже потрібно