порадьте хорошого ЛОРа

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем rafaelka, 16 Березень 2010.

  1. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Щитовидка не відноситься до горла, нею займається ендокринолог. На жаль, хорошого не знаю
     
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    а хтось пробував промивати горло сам собі?
    в мене теж хронічний тонзиліт.. і прочитала що корисно промивати фіторозчином, спробувала б... а може можна домовитись з медсестрою щоб промила фіторозчином?
     
  3. parom77

    parom77 New Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Сходіть на Ужгородську.Там черга стоїть чоловік 15 до лорів.До одних чекають, а до інших не хочуть йти.А ще там є такий завідуючий СОКОЛОВСЬКИЙ, якого велика ЖАБА давить, що та черга не до нього, вона його так дратує, що він людей з відділення виганяє на коридор.І підписуати на операцію до іншого лікаря не хоче.Так от, насправді, люди не такі дурні, і то все розуміють.Може хоч родичі того СОКОЛОВСЬКОГО його зупинять, нехай не виставляє себе на посміховисько, нехай вже сидить в свому кабінеті і підписує папери, як не навчився людей лікувати.
     
  4. annamariah

    annamariah New Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Тетянка, сходіть в поліклініку на вул. М.Печера 1, там лікар ендокринолог Вікторія Володимирівна, не пам'ятаю прізвища, на жаль. В мене були великі проблеми з щитовидкою (базедова хвороба), я до неї ходила. вона толкова, і до неї люди ходять валом.
     
  5. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Я сьогодні ходила до Онутчака.Враження 50\50.Відношення не дуже сподобалось.В мене хронічний фарингіт і почалось якесь загострення.Він нічого толком не подивився,поприпікав мені задню стінку горла якоюсь рідиною( я навіть не встигла спитати, що це було,бо в коридорі ще хтось чекав)після якої мені стало ще гірше і сказав походити на такі процедури 3-4 рази.Нікому він такого не робив?
     
  6. Patlatus

    Patlatus New Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    У мене аналогічне питання.

    Я щойно повернувся з моря. Такого поганого відпочинку на морі у мене ще не було.
    Я приїхав, скупався, попірнав, і після того дуже сильно захворів, у мене була висока температура 2 тижні, поки я був на морі, був гайморит, голова боліла, коротше, я весь час замість того, щоб у морі купатися, лікувався антибіотиками, і так і до кінця не долікувався.
    Я знав наперед, що оскільки температура в Чорному морі була 29 градусів, у ній не вмирають мікроби (кажуть, що якщо температура води до 24 градусів включно, то мікроби вмирають), а при температурі 25 і більше градусів розводять мікробів. Я знав, що в такій воді небезпечно купатися і пірнати, але на свою дурну голову таки скупався і пірнув...
    Я ще досі не вилікувався повністю.
    Добре, що я поїхав туди, де була поліклініка, я хоча б до лора ходив і на процедури, правда, платні. Якби я поїхав в Рибаче, то я б не мав би там де полікуватися(((
    Цього року я збираюся вже втретє в лікарню, вирізати кісти і поліпи з носа і гайморових пазух, а також я вже наважився, дозрів до випрямлення носової перегородки. Я готовий до цієї операції. Залишилося підшукати хорошого лора-хірурга.

    Мені все життя рекомендували цю операцію, але я по-перше, боявся, по-друге, якби до мене дорвалися хірурги, то випрямленням носової перегородки вони б не обмежилися. У мене величезна купа аномалій: високе готичне піднебіння, розщеплення м'якої частини піднебіння, дуже викривлена носова перегородка, і багато чого іншого. Коли я зайшов до лора в курортній поліклініці (санаторній, точніше), то вона мені зразу сказала: ґдє-та я уже ета ґорла відєла... Я їй кажу, та я ж щойно казав, що 10 років назад я мав путівки і лікувався в санаторії... Впізнала моє унікальне горло, хоча я вже 10 років у неї не був... Потім я її ще запитав, мовляв, а які у мене є переваги, як власника такого унікального горла, чи може, мені по ютубі чи по телевізорі показувати знімки свого горла і продавати; а вона сказала, що переваг у мене ніяких, тільки, що я нібито щасливий... Ну нічого собі щасливий: щомісяця якщо не одна лікарня, то інша; якщо не лікарня, то поліклініка, і пішло поїхало...
    В лютому мені зробили апендиктомію... Знову ж таки, у всіх людей апендикс справа під талією, а у мене він був внизу, не як в людей, довго хірурги копирсалися, відшукати не могли.
    До чого я веду - раніше я панічно боявся операцій, лікарів, і всього подібного, але після цієї операції зрозумів, що все не так і страшно. Тобто, страшно не тобі, а тим людям-родичам, що стоять і дивляться на це все збоку, тобі то абсолютно пофіг, і зовсім не страшно. Головне - попередити хірургів, щоб ввели тобі достатню дозу заспокійливого, щоб я не дригався на операційному столі. На апендиктомії лікарі жартівники трапилися, відповіли мені - і тобі введемо, і самі приймемо.
    Багато людей казали, що після операції випрямлення носової перегородки дізналися, що можна дихати носом, у багатьох людей зникли проблеми з носом - риніти, синусити і так далі. Кажуть, 4 дні треба буде після операції потерпіти і жіночі тампакси в носі потримати, але якщо після того почну дихати, то гра вартує свічок. Кажуть, дехто справляється за 2 дні, залежно від складності операції.
    Тому я проводжу власне дослідження. Вже проконсультувався у двох лорів.
    В нашій поліклініці, в Галини Богданівни, вона порекомендувала Гаєвського. Потім пішов ще навпроти успенської церкви, в Дунілової, вона мені колись в дитинстві припалювала сріблом, і вона лікує гомеопатією, але мені тоді та гомеопатія щось не дуже-то помогла. Кожен лор говорить інше, і відміняє лікування попереднього лора.
    Тому можна умовно поділити всіх отоларингологів на дві категорії - одна категорія призначає Назонекс та подібні препарати, а інша їх відміняє, вважаючи, що вони звужують судини, тому не корисні. Незалежно від першого поділу, усі лори діляться на тих, хто рекомендують промивати носа водою з сіллю - втягувати її в ніс і висмаркувати, і на них, хто вважає, що при викривленій перегородці таке робити категорично заборонено. Потім незалежно від попередніх поділів, лори діляться на тих, хто рекомендує Сульфацил (альбуцил) від мікробів в носі, і тих, хто вважає, що його приймати не потрібно. Незалежно від попередніх поділів, лори діляться на тих, хто стверджує, що в моєму носі повно поліпів, і на тих, хто стверджує, що поліпів в моєму носі зовсім немає. Незалежно від попередніх поділів, лори діляться на тих, хто стверджує, що на рентгенівському знімку мого носа в гайморових пазухах є кісти, на тих, хто стверджує, що на рентгенівському знімку мого носа в гайморових пазухах можливо можуть бути кісти, і на тих, хто стверджує, що на рентгенівському знімку мого носа в гайморових пазухах ніяких кіст немає.Незалежно від усіх попередніх поділів лікарі діляться на тих, які стверджують, що хороші лори-хірурги у Львові є, і це насамперед Гаєвський, і на тих, які стверджують, що хороших лорів-хірургів у Львові нема, мовляв, старі повмирали, а молоді ще не навчилися.
    Кожен лікар відміняє ліки, прописані попередніх лікарем, часто мотивуючи це тим, що на них може бути в алергетика алергія, разом з цим прописуючи нові ліки, на які теж може бути алергія, але чомусь він про це забуває.
    Коротше, я абсолютно заплутався.
    По телефону консультувався з мамою однокласниці моєї мами, вона порадила теж Гаєвського.
    Завтра піду на зустріч із самим Гаєвським, дізнаюся, що це за людина, і скільки він захоче за операцію на моєму унікальному носі.

    ---------- Додано в 20:43 ---------- Попередній допис був написаний в 19:42 ----------

    З приводу написаного вище іншими людьми: що я можу підтвердити чи заперечити.
    Лаврук Галина Богданівна (поліклініка на Виговського).
    Я належу до цієї поліклініки офіційно, тому насамперед в перший робочий день зранку (вона приймає з восьмої ранку до першої) після приїзду з моря, тобто, нині, прийшов до неї.
    Раніше мені бабуся чи хто рекомендували завідуючого Великановича, я пішов 2 місяці назад з отитом, він навіть нормально не оглянув, і нічого конкретно не порекомендував. Я в ньому розчарувався.
    Тепер те, що пишуть про Лаврук.
    1) про довжелезні черги.
    Це все правда. Черги - неймовірні, спізнився на восьму (прийшов кільканадцять хвилин по восьмій), потрапив на прийом півдесятої, двоє-троє людей пхалися без черги.
    2) про золоті рецепти.
    Це теж правда. Виписала мені рецепт на 200 грн, дорогувато, але мені чомусь здалося, що вона хотіла мене швидко поставити на ноги, сказала, в середу ще раз прийти.
    Порадила хірурга Гаєвського.

    Після обіду я пішов до іншого лора.
    Дунілова Наталя Федорівна.
    Черги до неї майже не було. Переді мною було троє-четверо людей.
    Так, вона справді лікує гомеопатією. Комусь допомагає, комусь ні. Мені колись в дитинстві, коли я гомеопатією бавився, вона була як з гуся вода: не допомогло ну і гірше нібито не стало.
    Частвоко шарлатанка? Цілком можливо. Вона якась була нині зовсім не в дусі. В дитинстві, коли вона мені припікала носа сріблом, то кожного разу брала по 50 грн. Зараз нібито не взяла за прийом.
    Колись ще лікувала якимись точками, але дитину лікувати не взялася. Таке враження, що це її шарлатанство прикрили, бо зараз вона нібито точками не лікує, і ходить якась надута.
    Прописала панацею з цибулі та інших препаратів. А якщо в мене алергія на цибулю?
    Казала, що хороших лікарів нема, а якщо є, то Соколовський, а якщо ні, то його дочка чи син, не пам'ятаю.

    Таке-от.

    Ну, і як я вже писав вище, лор - мама Цеханки теж рекомендувала хірурга Гаєвського.

    Про лора Стахів - якщо це вона - дитячий лікар в поліклініці на Виговського. То вона сьогодні дуже кричала, кидалася на людей. Не брала по черзі, посилала за талончиками. В неї нікого не було, а люди чекали, поки прийде година, записана на талончику. Але їх здається не приймали саме в той момент, коли приходила година на талончику.

    Таке-от.

    Син співробітника мами робив у військовому госпіталі операцію випрямлення носової перетинки. Заплатив, каже офіційно 150 у.о., медикаментів не купував. Виходить, дешевше, ніж у Гаєвського?

    Щодо всього іншого - не був, не бачив, не можу ні підтвердити ні заперечити.

    ---------- Додано в 21:07 ---------- Попередній допис був написаний в 20:43 ----------

    Ну і ще дещо, про що я забув. Про того лора на морі. В Місхорі, в санаторній поліклініці (Південний берег Криму, біля Ялти) горло, вуха і ніс мені лікували чистотілом. Оригінальний метод лікування. Здається, вилікував ним горло і вуха.

    ---------- Додано в 21:19 ---------- Попередній допис був написаний в 21:07 ----------

    Між іншим, мене цікавить ще, а якими способами і які хірурги як роблять операції?
    1) молотком і скальпелем;
    2) лазером;
    3) кріогенним методом???
    І скільки коштує кожен з методів?
     
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Patlatus, на рахунок
    зверніться в медінститут у відділення щелепно-лицевої хірургії - там дуже хороші є хірурги Готь (той, який Маркіян) і Боровський - просто золота людина! Весною вирізали мені поліпи з носа і гайморових пазух - був одонтогенний гайморит, болі чорні, гною півлиця... В сусідній палаті лежала дівчинка - їй випрямляли перегородку носа, але то була свого роду пластична операція, бо в неї був приплюснутий некрасивої форми ніс. Там же і лора хорошого можете напитати.
     
  8. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Підкажіть будь-ласка, чоловіку лор виписав після прийому антибіотиків щось від дисбактеріозу. Він той листочок посіяв. Чи можна просто подзвонити і перепитати? Чи знову на прийом записуватись? Чоловік ходив в приватну консультацію. Десь вище згадується цей лікар..
     
  9. Patlatus

    Patlatus New Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Я вже вчора зранку і в медінституті, і в військовому госпіталі. З медінституту найкращий лор Гаєвський. Потім я опишу детальніше, як ходив до нього.

    Скільки лікарів - стільки рецептів. Кожен лікар призначить щось інше. Навіть один і той самий лікар може призначати зовсім різне. Найкраще вам або знову зайти до того лора, і покласти той папірець у паспорт, чи в інші важливе місце, або забити на все і попивати йогуртики.

    ---------- Додано в 12:22 ---------- Попередній допис був написаний в 11:26 ----------

    Вчора ходив до Гаєвського,а потім до Кручаниці на консультацію.
    Золоті слова. Ні Лаврук, ні Дунілова навіть не побачили в мене в носі поліпів. Лікарі лори-хірурги на порядок вищі. І Гаєвський, і Кручаниця побачили мої поліпи.
    До Лаврук незаслужено така велика черга, якщо вона нічого не бачить.
    Всі лори рекомендували медінститут або військовий госпіталь. Мама однокласниці моєї мами, лор на пенсії, рекомендувала по слухах Гаєвського, крім того, рекомендувала військовий госпіталь, казала хороші носи після того.

    Гаєвський не подивився добре, я йому показав рентген носа і аналіз крові, і він сказав повторити, додав, що збирається у відпустку, тому або зараз, або в жовтні і сказав, щоб Лаврук мені долікувала гайморит.
    Крім того, мені не сподобалося саме приміщення лікарні обласної медінституту, похмуре тьмяне світло, неначе заходиш у морг, а не у лікарню.
    Кручаниця подивився детально, сказав, що на рентгені носа нічого толком не видно, чи є кісти, чи нема, тому сказав зробити томограму. Крім того, сказав зробити 3 аналізи крові, флюорографію, ЕКГ.
    Кожного я питав про лазерну методику. Гаєвський сказав, що це фантастика. Кручаниця сказав, що по-перше, лазерну роблять в Москві, а по-друге мені лазерна не показана, бо в мене викривлена кістка, а лазером плавиться тільки хрящ.
    Гаєвський сказав легковажно так, що зробить випрямлення перегородки і вирізання поліпів разом, під місцевим наркозом.
    Кручаниця сказав, що тільки випрямлення носової перегородки займе 2 години часу, враховуючи особливість мого носа.
    Я зробив КТДПН, показав йому, він сказав, що прийдеться зробити прокол, щоб очистити ліву гайморову пазуху, і коли вони її прочистять, то побачать, чи там кістозна рідина, чи гній, чи щось інше.
    Потім сказав, що після аналізу крові побачимо, і після проколу, чи робити операцію зараз, чи ще підлікуватися.

    Наскільки я чув, син співробітника моєї мами робив у військовому госпіталі, і там заплатив 150 у.о., не купував медикаментів. В Гаєвського, наскільки я читав по дописах у цій темі, коштує 150 у.о. + 50 у.о. медикаменти.
    Офіційно у війському госпіталі операція коштує 700 грн. Плюс в них там кожен день лежання коштує певну суму, залежно від того, чи ти хочеш люкс, чи напівлюкс, чи згоден лежати у палаті на двох. Коштує 200, 100 і 75 грн відповідно.
    230 грн я вже витратив на томограму, і ще 100 на аналіз крові, бо в нашій поліклініці і в лікарні на ужгородській виходить так, що я вічно здоровий.
    Думаю, чи піти ще до третього лора проконсультуватися, чи вже не ходити до третього.
    Я так розумію, мені найдешевше вийде офіційно заплатити в військовому госпіталі, ніж неофіційно на лапу десьінде.
    А після Кручаниці цей Онутчак когось переробляв?

    ---------- Додано в 12:27 ---------- Попередній допис був написаний в 12:22 ----------

    О, і що я забув, найголовніше, Гаєвський казав, що все зробить під місцевим наркозом. А Кручаниця сказав, що в трьох випадках - бронхіальна астма, епілепсія і панічний страх лікарнів потрібно робити загальний наркоз. Ну а я якраз астматик.
     
  10. bogd

    bogd New Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Раджу Вам звернутися до Онутчака Адріана Васильовича.
    Нормальний дядько і спеціаліст суперовий. Свою справу знає і виконує ідеально (скурпульозно).
    Оперував мене 5 серпня на Ужгородській (було викривлення переділки - стара травма, близько 10 років тому, носом практично не дихав, постійні соплі). Операція тривала близько 2 годин під місцевим знечуленням. Зараз пройшло два тижні після операції, почуваюся прекрасно, носом дихаю вільно. Кожен день навідуюсь до нього і ходжу на процедури. Зараз вже на фінішній прямій.
    Зважувався і вибирав лікаря довго і прискіпливо. Чув багато відгуків і розповідей.
    Дуже задоволений що звернувся до нього.
     
  11. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    я була 2 тижні тому в нього. Враження дуже позитивні. Нічого зайвого не робив, оглянув горло, досить глибоко і сказав що в мене проблеми зі шлунком, а горло в мене чудове і порадив його берегти.
     
  12. La asiano

    La asiano New Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Я також вважаю, що ОНУТЧАК АДРІАН ВАСИЛЬОВИЧ - професіонал високого рівня. До нього лікувалась у багатьох львівських лорів...... З власного досвіду стверджую, що лише його діагноз і лікування виявились вірними. І все правда - страшенно заклопотаний, і черги кілометрові....але ....точні діагнози, дієве лікування і хороше ставлення!!!!!
     
  13. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

     
  14. Patlatus

    Patlatus New Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Таке враження, що ми говоримо про різні речі. Мають властивість наростати поліпи.
    А я казав про хрящ. Ніс (внутрішня частина носа) складається з двох частин: кістки і хряща. Відповідно, у пацієнтів (боксерів або що) у яких зміщений тільки хрящ, є можливість виправити носову перегородку лазером. Розплавити хрящ, вправити, поставити на місце. Однак для пацієнтів, у яких викривлений не тільки хрящ, але й кістка, подібна процедура не застосовна, оскільки кістку не можна лазером розплавити і поставити на місце, тому всеодно треба молотком і долотом вправляти.
    А поліпи навіть якщо мені будуть вирізати, то вже після випрямлення носової перегородки. Там оглянуть всі носові ходи і виріжуть усі наявні поліпи.



    Гм, наскільки я помітив, кілометрові черги - ще не показник кваліфікованості лікаря. Наприклад, до тої ж самої Лаврук теж кілометрові черги, а толку. Можливо, вона і є локально найкращим лікарем-отоларингологом у нашій поліклініці чи навіть в околицях нашої поліклініки, і якщо якийсь нежить полікувати чи щось подібне, то можна піти і до неї; але, як і всі лікарі поліклінічного типу, вона не дуже кваліфікований спеціаліст, і тому з чимось серйозним до неї йти не варто.
    Заклопотаність лікаря - це теж не показник його кваліфікованості. Це погано, коли лікар заклопотаний не тим, чим треба.
    І навіть наявність позитивних сторонніх відгуків - теж не показник. Он скільки людей рекомендували Гаєвського, а виявляється, якійсь дівчині він пробив задню носову стінку.
    Тому мій критерій відбору - це відсутність негативних відгуків. Якщо про лора я не знайшов в інтернеті жодного негативного відгуку, є шанс, що він хороший.
    Поки що лікарів з такими репутаціями є два: Кручаниця і Онутчак.
    До Кручаниці я вже ходив на консультацію. Думаю, чи ще піти додатково до Онутчака, чи ні.
    Я хотів зробити операцію якомога швидше, але мусів спочатку долікувати гайморит. А також я зробив аналіз крові з вени, він виявився поганий, тому я не міг зразу робити операцію. Крім того, потім я робив додатковий аналіз крові, і чекав 5 днів на результати. Зараз я ще очікую на мого алерголога, щоб провести алергічні проби на препарати, які мені, можливо, будуть давати.
    Хотів би ще залишити додаткові враження про Кручаницю. Він чомусь спочатку крутив носом, питався, хто мене до нього направив, і таке подібне, чому я не йшов десьінде. Потім він ще не дуже приязно спілкувався. А нині він взагалі був такий злий, з ним взагалі було надзвичайно важко нормально спілкуватися. Мовляв, нібито вихідний, а йому влаштували повний робочий день. Та хіба ж я у цьому винуватий? Я ж подзвонив йому по телефону, і запитав, чи він нині працює, чи можна до нього зайти. Ну то було зразу сказати - ні, не заходьте. А то він конкретно нічого не сказав, а потім бурчав невідомо чому.
     
  15. La asiano

    La asiano New Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    А я й не стверджую, що зайнятість чи кілометрові черги це показник якості.....я просто підтверджувала,що на власному досвіді переконалась в високому професіаналізмі лікаря, і те, що про нього пишуть - правда! Справедливості ради мушу зазначити, що про Кручаницю не знаю нічого - особисто не була на прийомі. І хочу ще додати, що лікарі також люди - і деколи бувають без настрою....проте це ж не показник їх кваліфікації, правда? Всяке буває..... І ще хотіла сказати, що лікар не буде з вами сидіти після операції - для цього є медсестри. Звичайно, що лікар впевнеться що з вами все гаразд, і кожен день вас оглядатиме, але ... чергувати коло ліжка він навряд чи буде.
    Я і лікувалась в Адріана Васильовича, і робила лазарування.... Все, що він мені приписував і робив було результативне і помічне. Я до іншого лікаря ніколи не піду. Проте і в нього бувають страшенно заклопотані дні, і слова не скаже, і він буває без настрою і т.д., проте на якість меддопомоги це не впливає абсолютно!!!
     
  16. La asiano

    La asiano New Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Patlatus - розкажіть як ваші справи? Чи ви все таки прооперувались і покращалось самопочуття?
     
  17. murzilka

    murzilka New Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Підкажіть будь-ласка, сьогодні була у Гаєвського-молодшого, сказав, що в мене фіброма однієї з голосових зв'язок і що потрібно оперувати :girl_sad:. Хотіла б порадитися ще з якимись спеціалістами, може Онутчак чи Кручаниця крім носа ще й глоткою займаються? Може хтось звертався до них або до когось іншого з такою чи подібною проблемою?
     
  18. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    В мене мама робила таку операцію в Бариляка
     
  19. La asiano

    La asiano New Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Онутчак А.В. займається вухами, носом і горлом. З цією справою можете сміло до нього звернутись на консультацію. Тим більше, що він дійсно прекрасний хірург. Удачі вам!
     
  20. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    навіть думати нема чого - підіть обов"язково! ніхто Вас там по руках-ногах в"язати і в операційну тягнути не буде,але будете мати можливість порівняти і додати до своєї лор-колекції:)

    ---------- Додано в 00:03 ---------- Попередній допис був написаний в 00:00 ----------

    наскільки я знаю,і той,який Іван досить непоганий хірург! він братові робив досить складну операцію,то хоч вже більше 10-ти років пройшло,брат не раз його згадує з велииикою вдячністю:)