порадьте хорошого ЛОРа

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем rafaelka, 16 Березень 2010.

  1. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    дівчатка, хто що знає про лора львівського, Роберт Хачатурович, прізвище з голови вилетіло, з охматдиту?
     
  2. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    лікувало нас вже чотири ЛОРИ, всіх вихвалювали і рекомендували.
    результату нуль. вже сьогодні зранку в мене руки опустились. ну як таке можливо, щоб жоден нічого путнього не зробив.
    відлежали 10 днів в охматдиті. кожен лікар вважає, що мудріший за іншого. а путнього нуль. з тим сидінням вдома і лікарнями гемоглобін в дитини 90, я знервована, робота запущена. перечитала ще раз всю тему, але йти до жодного з лікарів - не хочу. не вірю жодному.
     
  3. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

     
  4. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    лікував нас Газавян. питала тут про нього, але ніхто не відкликнувся. потрапили до нього на прийом в поліклініці, він нас і поклав до лікарні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Bublyk

    Bublyk Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    В малої (2р 10міс) діагностували двосторонній середній отит. Були сьогодні в Юрочка в Охмадиті. Призначив антибіотики колоти 5 днів, але вона вже до того 4 дні пила інші, які не допомогли (призначила лікар з поліклініки). Я тепер боюся, чи то не забагато тої хімії для дитини? Хоч з іншого боку та вся історія вже тягнеться 5 днів, а може і більше (мала раніше не жалілася). А яке лікування призначали вам в таких випадках?
     
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Дівчата, а який зараз прейскурант в ЛОРів? Думаю піти на консультацію до Данілової... Вперше іду в державну поліклініку. До цього обслуговувалась в приватних. Не знаю чи треба давати щось лікарю і скільки. Підкажіть...
     
  7. parom77

    parom77 New Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Чи може хтось відгукнутися про лора Чушака І М у госпіталі у Винниках?Будь-ласка, відгукніться!
     
  8. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    поділіться будь ласка координатами Онутчака Адріана Васильовича. Можливо ще хтось знає його графік роботи.Коли він приймає на ужгородській,а коли у шпиталі Шептицьких ?
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. La asiano

    La asiano New Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Адріан Васильович приймає щодня на Ужгородській, з 09,00 до 15,00. Можна уточнити по тел 2367194. а з 16,00 - і до останнього пацієнта у шпиталі. Найкраще зателефонувати зранку на Ужгородську і уточнити чи він є.
     
  10. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Дуже хороший лікар Гербіш Юрій Остапович з Військового госпіталя, зав відділенням Дуже чуйний, уважний. Який би він не був зайнятий нікого не "відшиє", не скаже приходьте завтра. Завжди прийме всіх, хто до нього прийшов. Лікуюся у нього ( хр тонзиліт) дуже задоволена. Завжди пояснює, що й до чого, якщо виникають якісь питання. Ще ніколи не бачила його роздратованим чи злим. Дуже раджу.
     
  11. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Зайшла у цю тему, аби написати про цю ЛЮДИНУ, так ЛЮДИНУ справді з великої літери. Нас з ним познайомила робота і моя найкраща в світі співробітниця Кольорова:girl_in_love:Чисто спонтанно я розповіла йому про свою проблему, подумала, що він навіть добре не почув. З дня нашої зустрічі минув тиждень. У неділю зранку мені зателефонувала Кольорова, сказавши , що пан Андріан телефонував та просив аби я приїхала до нього на чергування на Ужгородську, бо йому саме в той день привезли апарат для обстеження порожнини носа (назву забула). Я одразу поїхала. Скажу одразу черги у нього шаленні, але то того варте. Він не виписує нічого зайвого, радить справді конструктивно і розумно. З ним просто приємно спілкуватися як з людиною, лікарем і з ним зовсім не страшно навіть під час дуже неприємної та болючої процедури:girl_blush2:, він вміє знайти підхід навіть до такої боягузки як я.. Лікарів хвалю мало, та він того вартий. І ще приємно, що людина запам"ятала мене і мою проблему, над вирішенням якої ми працюємо!!!!
     
  12. orki

    orki New Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    дитячий ЛОР Юрочко Федір Богданович (Охматдит). Познайомилися з ним коли моїй Юсті було 10 місяців - витягнув нас з надзвичайно тяжкого отиту, обійшлися без операції. Недавно лікували синусит. Дуже приємний, доступний в спілкуванні і кваліфікований лікар. Навесні минулого року відкрив приватний кабінет, працюють, як по годиннику (за попереднім записом), жодного разу не чекала більше 5 хвилин. Вміє знайти контакт з дитиною.
     
  13. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    хто може дати тел медсестри до пані Марти Шарабури, аби попередньо записатись.

    а також порадьте, якщо хтось з Вас видаляв поліпи лазером? де саме?
     
  14. Mandarynka

    Mandarynka Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Дуже хороший лікар з залізничної лікарні - Любінець Юрій, приймає там щодня, правда лише у певні години - справжній професіонал у справі, дуже уважний, та ше й з файним почуття гумору:girl_claping:))))
    будьте здорові!!!!
     
  15. mashynka

    mashynka Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    ПІдкажіть, будь - ласка, телефон Дунілової з поліклініки на вул. Руській. Якщо в когось є - напишіть в ПП. Буду дуже вдячна! Двічі ходила до неї на консультацію - вона витягувала мене з ангін без антибіотиків. Зараз знову ангіна, а піти з дитиною і ще одною в пузі та ще і температурою не маю можливості. :sad:
     
  16. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Консультував нас,як ми лежали в Охметдеті - професійна і приємна людина, детально і доступно все пояснює. Коли він чергував в лікарні, то черга до нього до 10 вечора була.
     
  17. Donner

    Donner Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Підтримую! Він мене лікував. В Залізничній лікарні ще працює з ним Оксана Гаєвська, теж класний спеціаліст.
     
  18. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    А підкажіть, будь-ласка, де в нього приватний кабінет? І скільки коштує консультація? Можна в ПП. Дякую!
     
  19. siriuska

    siriuska Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Онутчака Адріана Васильовича.якщо то той лікар,що працює на Ужгородській і в нього кабінет біля кабінету УЗД,то якось довго чекаючи на свого лікаря,сиджу і думаю,може мені зайти до лора,бо так горло болить.От заходжу я до нього і кажу,що я тут на узд ходжу і побачила кабінет лора і вирішила зайти ,бо болить горло,а той ну то і йдіть собі далі на узд,і сам вийшов з кабінету і десь пішов,я стала,оторопіла,навіть слова не могла сказати,і подивилася на медсестру,то та якось зніяковіла,і я тоді відразу вийшла.Одним словом,враження мої про нього не дуже....
     
  20. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Дівчатка, в мене така проблема, три дні був насморк, а сьогодні зранку нема ні нюху, ні смаку. Просто капець якийсь. Може в когось таке було, як лікувались?