Пошук роботи через рекрутингові/кадрові агентства

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Редвумен, 3 Грудень 2009.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Пошук роботи через рекрутингові/кадрові агентства

    Гм-м-м... навіяло:
    http://www.youtube.com/watch?v=EanutlSL4wY
     
  2. Prashunya

    Prashunya New Member

    Відповідь: Пошук роботи через рекрутингові/кадрові агентства

    Понимаю пойдет в оффтоп...можно подумать клип не оффтоп

    Не знаю, может я в ваших глазах глупо выгляжу, что за намеки с клипом?))) я поняла что человек перепробовал все способы и интернет и газету и агенства и ..., и что вторую работу предложили благодаря отосланному полтора года назад резюме...спасибо я нормальный адекватный человек...с образованием и опытом работы...
    мне ПРОСТО ИНТЕРЕСНО какой из перечисленных способов выстрелил в первый раз(и это не значит что услышав слово, к примеру агенство, я пренебрегу другими приведенными выше способами...нет ...спасибо за то что ответили и перечислили я обязательно попробую все), просто я жила в городе поменьше, у нас к примеру интернет не помогает вообще, и агенства смешные...неужели мне нельзя было просто уточнить у человека, из любопытства или как правильнее сказать, для статистики, многие рассказывают как именно нашли они...что тут такого...от подробностей еще никто не умирал....что за сарказм с клипом?вот так мягко намекнули, что мол мне объяснили, а я глупая опять с тем же вопросом!Остроумно!Браво!Спасибо ,песню знаю наизусть

    Объясни мне сейчас, пожалей дурака,
    а распятье оставь на потом.
    Онемел Спаситель и топнул в сердцах
    по водной глади ногой.
    "Ты и верно дурак!" и Андрей в слезах
    побрел с пескарями домой.

    Злые вы...жаль
     
    Останнє редагування: 17 Вересень 2010
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Пошук роботи через рекрутингові/кадрові агентства

    Зверніть увагу на іншу ключову фразу:
    Видишь там на горе возвышается крест.
    Под ним десяток солдат. Повиси-ка на нем,
    А когда надоест, возвращайся назад,
    Гулять по воде, гулять по воде,
    Гулять по воде со мной.

    Є у нас гілочка "Як Ви ставитесь до новеньких на форумі?". Ви почитайте і її теж. :)
    Тоді "нормальный адекватный человек...с образованием и опытом работы...", що є новачком в Галичині і на ДП, зможе спокійніше почуватися. :) Направду.
    І робота ВАС знайде сама. ;)
     
    Останнє редагування: 17 Вересень 2010
  4. Prashunya

    Prashunya New Member

    Уж поверьте, навеселась...спасибо за пояснение.
    Тему почитала.

    Відправила резюме всюди де тільки можливо… газети купувала…по агентствах ще не встигла…
    Є які-небудь меблеві магазини які займаються кухонними меблями?в Інтернеті знайшла «Пані кухня»…можливо порадите ще якісь.
     
    Останнє редагування модератором: 18 Вересень 2010
  5. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Пошук роботи через рекрутингові/кадрові агентства

    перший раз - я відгукнулась на оголошення у газеті "Ваш магазин", мене запросили на співбесіду, потім ще на дві))) Але, це було аж 4 роки тому!
    Ну а другий - мене запросили на одну посаду, але потім, коли дізналися, що я вже пропрацювала півтора роки у конкурентів)) на іншій посаді - запросили на аналогічну. Ще додам, що немалу роль у пошуці роботи відіграє випадок - необхідно, щоб на підприємстві, де би вам хотілось працювати, конкретно в даний момент потрібен був працівник, такий, як ви... ну, але все можливо, головне, прикладати максимольно зусиль.
     
  6. Prashunya

    Prashunya New Member

    Відповідь: Пошук роботи через рекрутингові/кадрові агентства

    Три собеседования ?)))Я когда в банк устраивалась, у нас тоже было 3 собеседования...в течении месяца)))было как-то весь месяц волнительно)))

    спасибо за ответ!
     
  7. narina

    narina New Member

    Відповідь: Пошук роботи через рекрутингові/кадрові агентства

    Думаю роботу потрібно шукати різними шляхами- через інтернет, знайомих, родичів.
    Стосовно кадрових агенцій то мала достатній досвід пошуку через них- хороший і не дуже. Знайшла агенство в Івано- Франківську "Фортуна" заплатила гроші- а результату нуль.
    Потім вже виявилось що ще є агенство яке займається працевлаштуванням у Львові. Точно не памятаю назву, ніби "******"
    То знайша через них без проблем. Тому є різні компанії думаю.
    Головне бажання працювати а робота в будь-якому разі знайдеться.:girl_tender:
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2011
  8. narina

    narina New Member

    Пошук роботи через кадрові агенції

    Шановні форумчани! поділіться будь ласка досвідом щодо пошуку роботи через кадрові агенції. Яку рекрутингово-кадрову агенцію ви б могли порадити
     
  9. narina

    narina New Member

    Відповідь: Пошук роботи через рекрутингові/кадрові агентства

    я шукала роботу через кадрові агенства, спочатку у Івано- Франківську пробувала влаштуватись через кадрову агенцію " Фортуна". Заплатила гроші і жодного результату.
    Потім знайшла іншу Кадрову агенцію "******" - влаштували без проблем. Поїхала завдяки їм працювати На сезонну роботу в Карпати. Все сподобалось.
    Думаю хто має бажання працювати той завжди знайде роботу.
    Удачі в пошуках"
     
    Останнє редагування модератором: 8 Грудень 2011
  10. Galicija

    Galicija Well-Known Member

    Відповідь: Пошук роботи через рекрутингові/кадрові агентства

    Щось не розумію.... Дівчата, ви сестри???:girl_crazy:
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2011
  11. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Пошук роботи через рекрутингові/кадрові агентства

    Радше, брати... Однояйцеві...
     
  12. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Пошук роботи через рекрутингові/кадрові агентства

    я також знайшла собі роботу через кадрове і дуже задоволена.
     
  13. minister

    minister New Member

    Відповідь: Пошук роботи через рекрутингові/кадрові агентства

    моя жінка вже пройшла 5-ть співбесід, благо у Львові вистачає різних медичних закладів та центрів, але чомусь відмовляють ((( не пояснюючи причини, мовляв:"Ви нам просто не підходите". резюме - шикарне, досвід роботи і кваліфікація є, що ще треба? я думаю, що їх лякає відсутність у нас дитини, але кажуть, щоб влаштуватися на роботу в сфері медицини у Львові потрібно давати хабаря, але ніхто і не натякав навіть про це. що можете порадити? буду дуже вдячний.
     
  14. arina

    arina Active Member

    Відповідь: Пошук роботи через рекрутингові/кадрові агентства

    Дівчатка, підкажіть будь ласка. В лютому цього року я подала резюме в одне кадрове агенство, терміном на 6 місяців. Протягом цього часу вони мені жодного разу не дзвонили. Тепер, в кінці серпня, подзвонив роботодавець і запропонував роботу (офіційне працевлаштування), сказав, що моє резюме йому надіслало кадрове агенство. Але термін договору закінчився ще в липні.. Чи маю я тепер їм віддавати 40% від першої зарплати?
     
  15. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Пошук роботи через рекрутингові/кадрові агентства

    1. спитайте в роботодавця, яке саме агентство показало йому Ваше резюме
    2. якщо те саме, де ви залишали резюме, то уточніть у роботодавця, коли саме (точна дата) роботодавець отримав ваше резюме від агентства
    3. перечитайте свій договір з агентством ще раз уважно,щоб впевнитись, що дійсно на 6 місяців була угода між вами і чи нема часом якихось розділів "інше" і т.д.
    4. якщо кінцева дата договору липень, і нема інших умов дрібним шрифтом про вашу відповідальність по закінченні, тоді ні, Ви нічого не винні агентству.
    5. і бажано,щоб роботодавець перенаправив вам на вашу електронку те резюме з датою від агентства, щоб у випадку претензій кадрового агентства, у вас було підтвердження, що пропозицію ви отримали після закінчення строку дії договору з агентством (бо можливий такий варіант, що роботодавець отримав ваше резюме ще в липні, а вирішив вам зателефонувати тепер)
     
  16. Summergirl

    Summergirl Well-Known Member

    Відповідь: Пошук роботи через рекрутингові/кадрові агентства

    Привіт всім!!! Підкажіть, будь ласка, як краще шукати роботу у Львові? В які агентства звернутися порадите?
    Ми вирішили переїхати до Львова сім"єю, ціле літо чоловік відправляв резюме в компанії через інтернет, але подзвонили тільки один раз і , то відмовили. Я не можу зрозуміти чого так, адже вакансій багато, і на співбесіду ніхто не кличе.
    Соррі, якщо не туди, перенаправте.
     
  17. Іннуська

    Іннуська New Member

    Відповідь: Пошук роботи через рекрутингові/кадрові агентства

    Привіт! про КА "Досвід" хто що може сказати?була в них. кажуть,купа провідних компаній -все їхні клієнти,чи це дійсно надійне агенство?

    перший етап-дали матеріали вчити.2ий- здавати тестування і видають сертифікат ТП.
    50 грн.оплачується за матеріали.наступні 50 при тестуванні.
     
  18. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Пошук роботи через рекрутингові/кадрові агентства

    що це таке:o?
    схоже на "розвод"
     
  19. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Пошук роботи через рекрутингові/кадрові агентства

    Згідна. Фігня якась - ще й за таке платити....
     
  20. Tsaritsa

    Tsaritsa New Member

    Відповідь: Пошук роботи через рекрутингові/кадрові агентства

    я теж колись були в РА за скринею,грошей вони з мене не взяли,але і роботу не знайшли мені,зато спитали групу крові,після чого я більше там не з"являлась!!!